آخرین اخبار سفر: باکره و Ryanair در میان بدترین شرکت برای Covid-19 بازپرداخت نظرسنجی نشان می دهد

  • بیش از 100 ‘red لیست” کشورهای کمتر Covid نرخ از مقصد تایید شده توسط دولت
  • انگلیسی ها به رهبری برای کوستا Brava تعطیلات ممکن است انتظار می رود به پوشیدن ماسک در ساحل
  • کنجکاو مجموعه ای از کشورها دولت به شما می گوید (اما همچنین نمی تواند) بازدید
  • ثبت نام برای سفر ما عضویت در خبرنامه

بritish گردشگران داخلی باید دارای باکره و Ryanair در میان بدترین شرکت ها برای دست زدن به بازپرداخت برای لغو سفرهای طول coronavirus بیماری همه گیر.

فقط 4 درصد از Ryanair عشق تعطیلات و تعطیلات مشتریان گفت: آنها تا به حال یک هزینه کامل در پول صرفه جویی متخصص نظرسنجی از بیش از 77,000 مردم است.

کمتر از یک سوم از تمام مشتریانی که تا به حال رزرو لغو دریافت کرده بود را به طور کامل بازپرداخت.

تله تکست تعطیلات و ویرجین آتلانتیک هر دو حال بازپرداخت و نرخ پرداخت فقط یک درصد در میان کسانی که تا به حال سفر لغو شد.

MoneySavingExpert.com بنیانگذار مارتین لوئیس گفت: “این هزینه بیهوده در حال حاضر از بین رفته اند بیش از حد طولانی است. همه گیر شده و یک دامداری زمان برای میلیون ها نفر که در مواجهه بزرگ شوک های مالی است. “داشتن هزاران پوند بسته کردگی در چه هنگامی یک رویا تبدیل به یک کابوس. آن را به سمت چپ مردم در پریشانی و برخی را دیده اند خود سلامت روحی و روانی نهفته است. وقت آن است که برای قانونگذاران و سیاستمداران را به عمل آورند.”

Jet2 و Jet2holidays امتیاز شد در میان بهترین شرکت های با 87 درصد از مشتریان با لغو رزرو گفت: آنها تا به حال دریافت بازپرداخت.

سفر کرده است به طور موثر بوده است در خود نگه دارد از ماه مارس زمانی که وزارت امور خارجه با صدور هشدار در برابر همه اما ضروری سفر خارج از کشور و پس از 14 روز در قرنطینه برای تمام UK ورود معرفی شده در ژوئن 8.

هفته گذشته دولت اعلام کرد که 59 کشور خواهد بود معاف از قرنطینه از جولای 10.

دنبال همه آخرین به روز رسانی نمایید.

به روز رسانی خودکار

نقشه برداری: 24 کشورها شما می توانید ببینید در واقع در حال حاضر

تیوی دولت چراغ سبز به تعطیلات خارج از کشور. در جولای 7, FCO دیگر توصیه می کند در برابر سفر به 66 مقصد در حالی که 59 کشور جهان در حال حاضر می تواند بازدید انگلیسی بدون نیاز به خود منزوی کردن خود بازگشت.

اشتباه برخی از کشورها به نظر می رسد در یک لیست دیگر نه. کسانی که در آینده از آروبا به عنوان مثال نمی خواهد نیاز به قرنطینه. اما FCO هنوز هم توصیه می کند در برابر سفر به جزیره کارائیب (ساخت بیمه سفر سخت به آمده است). برعکس کانادا امن است برای دیدار با توجه به FCO اما بازدید کنندگان هنوز هم نیاز به خود منزوی کردن زمانی که آنها بازگشت به خانه.

علاوه بر این بسیاری از کشورهای موجود در هر دو لیست هنوز هم خود به خود محدودیت در محل. نیوزیلند به عنوان مثال می تواند باقی می ماند بسته به گردشگران خارجی تا سال آینده در حالی که قبرس مسدود کردن تمام UK ورود.

با این وجود 24 مکان (23 در اروپا و فراتر از آن) به نظر می رسد در هر دو لیست و استقبال انگلستان مسافران است.

مشاهده لیست کامل.

مسافر گیر در فرودگاه مانیل پس مارس

An استونیایی مسافر خواسته است برای نجات از منطقه خروج از فرودگاه مانیل در فیلیپین که در آن او شده است زندگی برای بیش از 100 روز.

روم Trofimov وارد این کشور در 20 مارس در هواپیمایی ایرآسیا پرواز از بانکوک و با توجه به کروناویروس همه گیر شده است گیر وجود دارد از.

شده بود سفر در جنوب شرق آسیا و وارد مانیل اما گذرنامه خود را گرفته و قبل از رفتن را از طریق مهاجرت.

AirAsia قادر به بازگشت او به تایلند.

آقای Trofimov اجازه ورود به فیلیپین به دلیل ورود ویزا بودند دیگر صادر شده برای ورود. از او خواست که خود سفارت برای کمک به, اما آنها قادر به سازماندهی یک بازگشت پرواز.

آقای Trofimov شده است در فرودگاه و خروج از اتاق هتل و غذا و تنقلات اهدا شده توسط کارکنان.

مسافران نگران Covid-19 خطرات

Tدر اینجا میزان قابل توجهی از مصرف کننده نگرانی در مورد Covid-19 عفونت خطرات ناشی از پرواز تحقیقات نشان می دهد.

یک نظرسنجی بین المللی حمل و نقل هوایی (یاتا) در شرکت هواپیمایی بزرگ بازار از جمله انگلستان و آلمان و فرانسه و کشته شدن سه نفر از پنج پاسخ دهندگان اجتناب بود مسافرت هوایی و یک سوم را برای جلوگیری از پرواز در آینده برای جلوگیری از ابتلا به ویروس.

همه پاسخ دهندگان به حال سفر با هواپیما در 12 ماه گذشته.

برخی از 65 درصد از مصرف کنندگان نگران شده بودند “نشستن در کنار کسی که ممکن است آلوده” دو در پنج نگران بودند در مورد “استفاده از توالت” با 37 درصد ترس از “تنفس هوا در هواپیما”.

مسافران نگرانی های عمده ای در فرودگاه بودند “بودن در یک اتوبوس شلوغ/قطار به هواپیما”, “صف بندی در چک در/امنیت/کنترل مرزی و یا شبانه روزی” و “استفاده از فرودگاه توالت”.

بررسی 4,700 مصرف کنندگان در 11 کشور انجام شد در ماه ژوئن.

تماشا کنید: گلهای شکوفه در مرکز ایتالیا ارائه یک مستند درمان

تیاو خشخاش, بابونه و cornflowers ظهور سالانه در کنار عدس محصول در Umbrian دشت Castelluccio. این است که شناخته شده به عنوان ‘Fioritura’ یا گل طبیعی نشان می دهد.

گاهی اوقات آن را رنگارنگ تر از دیگران بسته به میزان باران که کاهش یافته است. در این سال به عنوان اینکه به ما یک پست مستند, درمان, آن است که به خصوص واضح است.

در اینجا هواپیماهای بدون سرنشین فیلم قطاری از گل های خود را در تمام شکوه و عظمت.

پرتغال شمارش هزینه بریتانیا air bridge, حمله

ثانیهoteliers در Algarve به شدت متکی به انگلستان بازدید کننده در بحران هستند در حالی که چند مصمم انگلیسی ها به سادگی نادیده گرفتن FCO مشاوره, گزارش, مریم Lussiana.

انگلستان snubbing از پرتغال است که کاهش ميزان عفونت از کشورهای دیگر چراغ سبز داده می شود توسط وزارت امور خارجه در نظر گرفته شده است چیزی از یک شوخی بی رحمانه ای بیش از اینجا. قطعا هیچ کس با من صحبت کرد تا دیروز در مورد اثرات فلج کننده بودن قرار دادن در انگلیسی, فهرست قرمز بود و خنده.

Jorge Beldade مدیر عملیات در جزئی هتل ها در Algarve مسئول اول اروپا Anantara به من گفت: “به دلیل نامتناسب تبلیغ بد این ما با توجه به چند کنترل خوشه های دور در لیسبون ما تا به حال مقدار زیادی از کار نخواهد بود.” این هتل که اشغال به طور معمول حدود 45 درصد انگلیسی است که در حال حاضر شاهد سه درصد از رزرو از این بازار شده است و مجبور به تعویق انداختن آن دوباره باز از ژوئیه 1 به 20 ژوئیه.

در خانواده پسند Martinhal هتل در کسکیس و غربی آلگاروه این داستان شبیه است اگر چه هر دو خواص در حال حاضر باز است. “لغو افزایش یافته است” صاحب Chitra استرن توضیح داد: “و سوالات جدید کاهش یافته است. ما به دنبال در یک اشغال نوسان بین 10 درصد و 20 درصد در حال حاضر با یک قطره در ما قوی انگلیسی بازار است. اما آنهایی که تصمیم گرفته اند برای آمدن احساس راحتی در استخر ویلا و فعالیت در فضای باز از گشت و گذار, پیاده روی, که پرتغال برتری در.”

دفعات بازدید: داستان کامل.

ملبورن وارد شش هفته مستند

یکustralia دومین شهر بزرگ بازگشت به مستند با اقامت در خانه سفارش در اثر شش هفته پس سنبله در coronavirus موارد است.

پنج میلیون نفر دستور داده شد به مستند آغاز نیمه شب یکشنبه به دوشنبه به افزایش جامعه انتقال coronavirus به ارمغان می آورد بیش از 100 مورد جدید روزانه.

مرز بین ویکتوریا و نیو ساوت ولز, این کشور پرجمعیت ترین کشورهای بسته شد در روز سه شنبه برای اولین بار در 100 سال به عنوان مقامات در تلاش برای مهار شیوع این ویروس در ملبورن.

ما به عنوان خوانده شده آخرین مشاوره در زمانی که شما می توانید سفر به استرالیا.

نمایی از نیویورک: شهر همچنان بازگشایی طرح

New شهر نیویورک نقل مکان کرد و به مرحله سوم آن کاهش مستند اقدامات در روز سه شنبه.

ناخن و سالن برنزه, خالکوبی, سکس با مامان واقعی, چشمه های معدنی و ماساژ سگ اجرا می شود و بسیاری از دیگر فعالیت های در فضای باز مجاز به رزومه زیر مرحله سوم از چهار مرحله برنامه ریزی برای کاهش محدودیت.


اعتبار:
گتی


اعتبار:
گتی


اعتبار:
گتی

گالری ملی بازگشایی به بازدید کنندگان امروز

تیاو در گالری ملی بازگشایی امروز آن را در لندن برای اولین بار عمده موزه هنر به بازگشایی درهای خود را پس از بسته شدن در اواخر ماه مارس است.

بازدید کنندگان خواسته خواهد شد که به پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله و رزرو الزامی است.

گالری انتظار دارد که حدود یک چهارم از حد معمول تعداد بازدید کنندگان – و یا از 3000 به 4000 نفر در هر روز است.

ساعت باز شده اند کاهش می یابد از هشت به پنج اگر چه در روز جمعه آنها تمدید خواهد شد تا 10 ساعت است.

“ما تا به حال دو اولیه و اهداف و گفت:” گالری افسر ارشد عامل Paul خاکستری است. “یکی بود به مطمئن شوید که ما ساخته شده بازدید کنندگان احساس امنیت است و ما به آنها اطمینان اما به همان اندازه ما می خواستیم به آن را به یک تجربه لذت بخش است.”

دیزنی جهان مجموعه به بازگشایی در روز شنبه

Walt دیزنی را جلو بروید و با برنامه ای برای بازگشایی فلوریدا دیزنی پارک به تعداد محدودی از بازدید کنندگان در روز شنبه این شرکت گفت: دیروز.

شرایط جدید از جمله دما چک پوشش صورت و فوق العاده بهداشت اجازه را می دهد که مهمانان برای لذت بردن از دنیای دیزنی “مسئولانه” گفت: دیزنی افسر ارشد پزشکی دکتر پاملا Hymel

“در حالی که COVID-19 و خطر ابتلا به آن در حال حاضر در اماکن عمومی وجود دارد بسیاری از راه های مهم که همه ما می تواند کمک به ترویج یکدیگر ایمنی,” او گفت:.

فلوریدا coronavirus موارد باید افزایش یافت و در ماه گذشته با دولت روزانه شمارش شکوه 10,000 سه بار در هفته گذشته است.

انگلیسی ها به رهبری برای کوستا Brava تعطیلات ممکن است انتظار می رود به پوشیدن ماسک در ساحل

ثانیهolidaymakers عنوان کوستا Brava خواهد شد انتظار می رود به پوشیدن ماسک در ساحل به عنوان کاتالونیا آماده برای تشدید قوانین خود را پس از آن آمار با افزایش coronavirus.

کاتالان وزیر بهداشت آلبا Verges است پیشنهاد این حرکت با این منطقه در تجدید مستند با منطقه ای فرمانداران تصمیم گیری در چهار شنبه که آیا به آن.

ماسک های صورت در حال حاضر اجباری در اسپانیا تنها در حمل و نقل عمومی و در بسته فضاهای عمومی و اجتماعی خارج از منزل که در فاصله نمی توان تضمین شده است.

اما این پیشنهاد نیاز مردم در کاتالونیا یکی از دو منطقه در کوتاه-مستند به پوشیدن آنها را تقریبا در همه جا در خارج از خانه خود را – از جمله در ساحل.

دفعات بازدید: داستان کامل.

بیش از 100 ‘red لیست” کشورهای کمتر Covid نرخ که مورد تایید دولت و مقصد

Mسنگ معدن از 100 قرمز “فهرست” کشورهای بهتر Coronavirus نرخ از برخی از دولت مورد تایید تعطیلات و یا “امن” مقصد به عنوان وزرای حاضر به انتشار کامل معیارهای خود را در پشت تصمیمات گزارش چارلز Hymas.

یک تجزیه و تحلیل دیلی تلگراف نشان می دهد که شش کشور معاف از قرنطینه را بدتر نرخ از انگلستان.

ترکس و کایکوس و لوکزامبورگ دو مقصد تعطیلات تحریم توسط دولت باید بالاتر Covid-19 نرخ هر 100000 نفر از جمعیت بیش از پرتغال بود که قرمز شده توسط دولت است.

حتی ظاهرا “امن” کشورهایی مانند فرانسه و اسپانیا و ایتالیا و هلند باید حداقل 50 “قرمز ذکر شده” کشورهایی که در واقع بهتر Covid-19 نرخ بیش از آنها را.

دفعات بازدید: داستان کامل.

آنچه دیروز اتفاق افتاده است ؟

تیوی کلید داستان از روز سه شنبه:

  • شرکت هواپیمایی رایان ایر برای پرواز 500 راه های از انگلستان در تابستان امسال
  • دبی بازگشایی برای بازدید کنندگان بین المللی
  • یکی در 10 نفر عدم خرید بیمه مسافرتی
  • ملبورن دستور بازگشت به مستند
  • بریتیش ایرویز بازگشایی سالن با احتیاط
  • Hannah castaneda راه اندازی مقصد اروپا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de