آخرین واکسن به روز رسانی: آنچه ما می دانیم در مورد جستجو برای Covid-19 واکسن

به عنوان Covid-19 به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان شده است وجود دارد یک دیوانه تقلا برای پیدا کردن یک واکسن.

در ژانویه 10, چین مشترک جدید کروناویروس’ ژنتیکی توالی. سریع ژنتیکی توالی و باز انتشار این ویروس توسط دانشمندان چینی بود یک مزیت برای محققان که کار کرده اند در برابر ساعت برای تولید یک پیشگیرانه واکسن قرص یا دارو یا زهر ابکی.

اگر چه در این مسابقه برای پیدا کردن یک واکسن است که به خوبی در جریان است و پزشکان در حال حاضر سنجاق امید خود را به مواد مخدر در حال حاضر در حال استفاده برای درمان بیماری های دیگر که آنها repurposing برای coronavirus بیماران.

آخرین coronavirus واکسن اخبار

یک واکسن در سراسر جهان با استفاده از نیست به احتمال زیاد آماده است تا ابتدای سال آینده در اولین.

هنگامی که این واکسن برای استفاده آماده است آن را احتمالا خواهد بود با توجه به آنچه کارشناسان بهداشت عمومی تماس بگیرید “کلید جمعیت” اولین – سلامت کارگران و گروه های آسیب پذیر و تماس با بيماران مبتلا – قبل از هر سراسر کشور واکسيناسيون برنامه صورت گرفت.

در کنار توسعه واکسن پزشکان در حال trialling داروهای موجود برای ویروس ابولا مالاريا و HIV. نتایج اولیه امیدوار کننده می رسد اما تا زمانی که کامل آزمایشات بالینی شده اند, پزشکان نمی تواند مطمئن باشد که این داروها موثر هستند.

چه واکسن را به?

یکی از مهم کمک به پیشبرد تحقیقات واکسن توسعه سازمانی به نام ائتلاف برای اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI) راه اندازی در پاسخ به عدم پیشرفت علمی که ابولا پاره پاره از طریق غرب آفریقا در سال 2014 تا 2016.

CEPI ماموریت است که به سرعت در حال پاسخ دادن به همه گیری با ارائه پول به محققان برای توسعه واکسن.

CEPI است که در حال حاضر در حال توسعه حداقل هشت بالقوه واکسن برای Covid-19 و در ماه ژانویه اعلام کرد که یک واکسن برای Covid-19 خواهد بود آماده برای تست در پایان ممکن است.

محققان در حال اعتماد به نفس آنها را حداقل یک واکسن آماده در عرض 18 ماه. خواهد بود که سریع ترین انسان باید همیشه از دیدن یک نام تجاری جدید پاتوژن به توسعه یک واکسن علیه آن است.

که در حال کار بر روی یک coronavirus واکسن?

دانشمندان بریتانیایی در حال رقابت با ده ها تن از آزمایشگاه های سراسر جهان را برای اولین بار به منظور توسعه یک دارو. در اواسط ماه مارس دانشمندان در بهداشت عمومی انگلستان گفت که آزمایش یک واکسن می تواند شروع در ماه آینده.

در اواسط ماه ژانویه یک تیم در امپریال کالج لندن شروع به توسعه یک واکسن و در حال کار در سرعت ضبط. آنها در زمان فقط 14 روز از توالی ژنتیکی این ویروس به تولید آزمایشی واکسن در آزمایشگاه است.

در امریکا, دولت امریکا متعهد شده بود به 1 میلیارد دلار (£800 متر) Covid-19 واکسن مقابله با titan Johnson & Johnson, شرکت های تامین مالی تحقیقات از طریق پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان (بردا).

آزمایش های انسانی بر روی این واکسن در حال حاضر آغاز شده در آمریکا و شکستن رکوردهای سرعت است که با این آزمایش می توانید در خارج از زمین. داوطلب سالم در امریکا هستند که با توجه به نسل جدید “ژنتیکی هک” پس از آن کنار استاندارد تست حیوانی به عنوان بخشی از یک بسیار شتاب روند.

چرا آن را به ایجاد یک واکسن?

بزرگترین مانع برای توسعه واکسن است که تولید و توزیع در مقیاس برآورد شده است که CEPI نیاز به حداقل یکی دیگر از 2 میلیارد دلار در بودجه است. انگلستان در حال حاضر متعهد £250 میلیون دلار از کمک به CEPI بزرگترین کمک مالی هر کشور است.

مانع دانشمندان تلاش به منظور توسعه یک واکسن Covid-19 نیز جهش به دو گونه است که به نظر می رسد به مراتب تهاجمی تر.

و کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که این ویروس می تواند آمار بریتانیا در “امواج متعدد” است که منجر به ترس که برخی از واکسن ها ممکن است کار بر روی سویه های جهش یافته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im