Latinos را تا حدود 70 درصد از coronavirus موارد در سن دیگو شهرستان

جامعه لاتین در سن دیگو شهرستان است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر coronavirus با توجه به تازگی منتشر شده داده است. آنها حدود دو سوم از این مقدار را تایید کرد coronavirus موارد در این شهرستان است.

San Diego County سلامت و خدمات انسانی سازمان رونمایی نژاد و قومیت اطلاعات روز شنبه از شهرستان نزدیک به 9,900 ساکنان که تست مثبت برای ویروس. با وجود ساخت تا 34 درصد مردم محلی در مورد 67.4% یا 5,517 اسپانیایی یا لاتین ساکنان تا به حال ویروس.

میزان آن بسیار بالاتر از ساکنان سفید که ثبت نام حدود 20.9 درصد یا 299 از کل آنها را تشکیل می دهند حدود 46 درصد از سن دیگو جمعیت.

ویلما Wooten این شهرستان بهداشت عمومی افسر گفت: وجود دلایل متعدد که چرا این ویروس است که با داشتن یک “تاثیر شدید” در جامعه لاتین. بسیاری از آنها به احتمال زیاد ضروری و یا خط مقدم کارگران و یا بسیاری از زمینه شرایط پزشکی با توجه به این شهرستان است.

دیگر گروه های اقلیت از جمله آسیایی, سیاه و یا آفریقایی آمریکایی بومی هاوایی/جزایر اقیانوس آرام ساخته شده و تا حدود 6.3%, 3.6 درصد و 0.8 درصد داده ها نشان داد.

گزارش سان دیگو انجمن های ایالتی (SANDAG) بود که در این هفته منتشر توضیح داد که هنگامی که در مقایسه با جمعیت سفید پوستان و اسپانیایی ها چهار بار به عنوان به احتمال زیاد به زندگی در مناطق که در آن آنها نهفته COVID-19 و بیکاری است.

“سیاه پوستان و اسپانیایی حساب برای بخش قابل توجهی از کارگران ضروری است که در ادامه به رفتن به محل کار و آنها حساب برای بخش قابل توجهی از کسانی که بیکار شد با توجه به همه گیر” در این گزارش اعلام کرد.

با توجه به SANDAG مطالعه اسپانیایی کارکنان را تشکیل می دهند بزرگترین درصد از نیروی کار ضروری در ساختمان تمیز کردن خدمات (65%), مواد غذایی و فروشگاه های مواد مخدر (44%) و مراقبت از کودکان و خدمات اجتماعی (39%).

سن دیگو پنجم پرجمعیت ترین شهرستان در ایالات متحده آمریکا در کشور همسایه Los Angeles County, پرجمعیت ترین شهرستان در ایالات متحده نزدیک به 36 درصد از لاتین/اسپانیایی آزمایش مثبت برای coronavirus — بیشتر از هر نوع دیگر گزارش قومیت یا نژاد. دومین ایلینویز’ Cook County, Latinos/اسپانیایی ها ساخته شده و تا حدود یک چهارم از coronavirus موارد است.

در سراسر کشور مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری است نژاد/قومیت داده 880,868 افرادی که آزمایش ویروس. با توجه به آن اعداد اسپانیایی/لاتین جمعیت نشان دهنده بیش از 33 ٪ از سراسر کشور مورد کوروناویروس. این گروه تنها مسیرهای سفید غیر اسپانیایی جمعیت که باعث می شود تا برای 35 درصد از ویروس موارد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de