لباس های شسته شده را بدترین چرخه: COVID تاثیر در خشک پاک کننده ها و خیاط

CBS اخبار chronicling تغییر کرده است زندگی آمریکایی ها در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

برای اولین بار آمد coronavirus. پس از آن آمد لغو: مراسم عروسی کسب و کار, سفر, سالگرد, جشن, ورزشی, مسابقات مذهبی, تعطیلات حافظه های فوق و فارغ التحصیلی و مراسم تمام شد nixed به عنوان متحده را پایین نگه داشته و در اجتماعات بزرگ در میان موجی از عفونت. عروس و 2020 فارغ التحصیلان تماشای همه گیر له خود را بزرگ روز. خشک پاک کننده ها و خیاط در سراسر کشور شاهد معیشت خود را نابود.

“این تقریبا کشته کل کسب و کار” ریچارد Incollingo آهی کشید از طریق تلفن. او خیاطی فروشگاه در سالم, New Hampshire — استودیو او به شوخی در مقایسه با “زندگی در والدین زیرزمین” — در زمان خود بزرگترین ضربه به تاریخ در 35 سال از کسب و کار. “وجود دارد هیچ حافظه های فوق در این سال است. هیچ ساقدوش عروس. هیچ مردان در tuxedos. همه که از بین رفته اند. شما می دانید منظورم چیست؟” او متوقف شد. “این مغازه های کوچک مانند معدن در آن بستگی دارد.”

همه این دلایل لباس تبخیر با لغو جمعی از احزاب فانتزی و حرفه ای موارد است. اما 65 سال Incollingo هنوز نظر خود را خوش شانس است. نیمه بازنشسته خیاط با یک عمر پس انداز و کارمندان به حساب است و در سلامت خوب است. “خدا را شکر می دانید ؟” او متوقف شد. “ما شده است از طریق هر رکود اقتصادی است. اما این؟” صدای او روی مسیرهای پیاده روی ،

آن را دشوار است به معنی مقایسه است که اندازه گیری coronavirus’ اقتصادی تلفات. برای این کسب و کار دیگر رکود واقعا مقایسه کنید. “در سال 2008 بود که تصویری بر روی صفحه رادار. این است که کل جهان” آرتور آنتون جونیور رئیس اجرایی از آنتون پاک کننده گفت: CBS News. به عنوان coronavirus موارد یافت آنتون scoured برای, ماسک بهداشتی دستمال و دستکش و رها کردن لوازم در تمام 40 مکان خانواده اش 107 سال خشک تمیز کردن کسب و کار.

“من پر از کامیون و آورده PPE به هر کارمند” آنتون اظهار داشت. “من صحبت برای هر یک از کارکنان به آنها را بپرسید” آیا شما احساس می کنید امن است؟’ در ابتدا مردم بسیار می ترسم. آنها فکر می کردند: “من نمی خواهم بمیرم.'”

فروشگاه های کاهش ساعت تبدیل به پرداخت cashless صحنه رها کردن لباس های شسته شده-جعبه و کاهش خدمات همان روز. “ما به اندازه کافی قطعات به کار تجهیزات ما در هر روز است. آن را هزینه بیش از حد به نوبه خود تجهیزات ما در” آنتون توضیح داد.

اگرچه او مجبور شد به کردند بیش از نیمی از 300+ کارکنان آنتون بیشتر احساس خشنودی توسط این آمار: هیچ یک از کارکنان خود قرارداد بسته اند COVID-19 پس از آن شیوع. “دستکش ماسک در فاصله خودتان را مطابق با اصول بهداشتی شمارنده پاک کردن همه چیز — ما در حال انجام بهترین ما می توانیم.”

در ابتدا از coronavirus همه گیر ترین پاک کننده ها و خشک شد پایین 83 – 92% در فروش با توجه به پیتر بلیک معاون اجرایی رئیس جمهور از شمال Fabricare انجمن. “شما به دنبال در یک صنعت است که نابود شد,” بلیک گفت: CBS News. “در شمال, کسب و کار تعطیل در طول فصل شلوغ.”

خشک تمیز کردن صنعت تولید $9.2 میلیارد دلار در سال درآمد در سراسر تقریبا 32,380 کسب و کار در سال 2020 با توجه به IBIS جهان صنعت گزارش منتشر شده در ماه فوریه سال 2020.

نقطه سیستم های کسب و کار – یک ابر ارائه دهنده نرم افزار برای تمیز کردن خشک در صنعت – یادداشت های خرده فروشی برای تمیز کردن خشک در عرض در زمان شیرجه بینی در اواسط ماه مارس. در سراسر کشور خشک و پاک کننده ها با اشتراک به سرویس ضربه پایین سنگ در اواسط ماه آوریل با متوسط خرده فروشی قطره از 80 درصد در مقایسه با سال 2019 نرخ. از آن زمان به بعد این صنعت شروع به پنجه راه خود را تولید 50 درصد از متوسط درآمد فروش.

با توجه به اداره آمار نیروی کار نیز وجود دارد 21,150 خیاط در سراسر کشور با حدود 12 درصد عامل از خشک کردن است.

“این برداشت کمی, اما آن را سخت” خود اشتغالی خیاط دایان Usle از “دوختن به آنچه” گفت: CBS News. “من یک نوع حساس feely کسب و کار. من باید قادر به ارتباط با مردم.” که تماس نزدیک به معنی Usle یک شهروند ارشد باید یادآوری مشتریان به پوشیدن ماسک در یک “راه خوب است.”

“برای مدتی من حتی نمی توانستم هیچ ماسک یا دست عفونی” Usle گفت. به هانوفر, New Hampshire, صاحب فروشگاه نیز در انتظار کالج دارتموث دانشجویان و اساتید برای بازگشت به کالج خواهد شد که تولید برخی از کسب و کار.

“استادان نگران هستند. هیچ ورزشی بدون لباس برای sororities. اگر وجود دارد هیچ فعالیت های اجتماعی من نمی که” Usle گفت: یادآوری تمام نامه های او دوخته شده بر روی لباس هاکی.

او در حال حاضر در اجاره و قبض تلفن و انتظار برای فدرال چک بیکاری پس از استفاده در ژوئن 1. “بدون کمک از دولت فدرال این باعث می شود شما احساس تنهایی می کنم” او ادامه داد.

خشک پاک کننده ها و launderers تلقی شده است به عنوان “ضروری کسب و کار” در 32 ایالت از جمله ایالت ماساچوست که در آن آنتون تصفیه شده تان شدیدا کردن اولین پاسخگوی لباس برای هفته ها.

“ما در جنوب بوستون مکان است که درست در کنار اداره پلیس. من فکر نمی کنم ما می بسته اند و اگر ما می خواستیم به” آنتون گفت: CBS News.

CBS اخبار chronicling تغییر کرده است زندگی آمریکایی ها در سال 2020 در میان coronavirus بیماری همه گیر.

بیمارستان اطاقک و پرده و روپوش لباس” مدیر اجرایی ملی پاک کننده انجمن, نورا گفت: Nealis لیست ضروری کارگر تمیز کردن و خشک نیاز دارد. “اما زمانی که 90 درصد از مردم ضروری کارگران و 100% از مردم هستند و اجتماعی فاصله گرفتن از آن می شود یک زمان دشوار برای کسب و کارهای کوچک برای زنده ماندن. تنها وجود دارد بنابراین بسیاری از لباس پلیس.”

برای یک نیروی کار جدید از “کار از خانه” حرفه ای, لباس های تکامل یافته از, مناسب برای, تراش, محو تقاضا برای خشک پاک کننده ها و خیاط به عنوان دفاتر تعلیق عملیات و لباس کدهای.

و در حالی که پاک کننده ها در سراسر کشور به برخی از موفقیت در استفاده از چک برنامه حفاظت از وام است که به خوبی نیز آغاز شده است به اجرا خشک است.

مارتین پاک کننده 35 سال 5-فرد مربوط به فراشی و فرش تمیز کردن خدمات در مناطق روستایی Littleton, New Hampshire است فقط به اندازه کافی PPP پول برای بیشتر از یک هفته از حقوق و دستمزد. “این یک کمک بزرگ به” مالک مشترک ادوارد مارتین گفت. “اما این است که نمی دور. در هفت روز ما واقعا در حال رفتن به پیدا کردن چقدر سخت این بیماری همه گیر را با ضربه های کسب و کار.” مارتین ممکن است نیاز به استفاده از پس انداز شخصی در هفته های آینده.

است که به عنوان PPP پول اجرا می شود, شما در حال رفتن به شروع به دیدن اثرات واقعی این” بلیک اشاره کرد. “من فکر نمی کنم ما دیده ایم درست افکت گذاری و در عین حال از نظر بسته شدن.” حرفه ای صنعت با انتقاد از PPP برنامه که گفت دیدم “مقدار زیادی از پول به هدر رفته” پس از وادار کردن صاحبان کسب و کار به حفظ تمام وقت معادل — 100 ٪ از تمام وقت حقوق و دستمزد – به واجد شرایط برای وام بخشش. “ما را 80 درصد از فروش در حالی که تلاش برای نگه داشتن 100% از کارکنان. آن را نمی تواند انجام شود.”

اما بلیک شناسایی یک تعداد انگشت شماری از علائم خوش بینانه ای را برای کسب و کارهای کوچک به دنبال خدمات جدید و فرصت های مانند ارائه تحویل رایگان برای شستن و خشک کردن و برابر خدمات است. “مردم بازنشانی به واحد خانواده و آنها متوجه زمان با خانواده ارزشمند است. و آنها نمی خواهند به انجام لباس های شسته شده و یا کارهای.”

تلاش برای تنظیم مجدد راه ما انجام کسب و کار را تشویق کرده است خلاق زوم تجمعات و بهانه ای جدید برای لباس تا. Usle همد این یک ساقدوش عروس لباس شب برای زوم عروسی در این ماه. “من شروع به دیدن حیاط خلوت مراسم عروسی. مجازی عروسی” او خندید. “یکی دیگر از مشتریان من است که با داشتن یک زوم عروسی. آنها تا به حال بسیاری از مردم در حال برنامه ریزی برای از سراسر ایالات متحده است. آنها هنوز هم در حال رفتن به انجام اولین رقص خود را. و هر کس می تواند تماشای آن را بر روی زوم در راحتی از خانه خود را.”

برای پاک کننده ها که تعداد کسب و کار خود را در دهه سازندگان: یک گزینه نیست. “من نمی خواهم به فکر می کنم ما در حال شکست گفت:” ادوارد مارتین. “ما آن را از طریق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im