لورا کنی مصاحبه: “من در باور نکردنی, درد و خیلی خوشحال المپیک خاموش’

این هفته لورا کنی باید صیقل با برس گردان در اطراف Izu یامونا در توکیو در سوم بازی های المپیک است. در عوض, موفق ترین زن آهنگ دوچرخه سوار در خانه است در Cheshire شمارش او ستاره خوش شانس.

“من احتمالا یکی از معدود ورزشکارانی بود که در نوع خوشحالم که این اتفاق افتاده است” او می گوید از بازی های المپیک منتقل تابستان آینده در پرتو این بیماری همه گیر. “این یک برکت و رحمت است. من قصد دارم به این فرصتی که به من داده شده و من قصد دارم با آن اجرا کنید و ببینید که در آن می رود.”

تغییر زمان این بازی ها نمی تواند وارد کرده اند در لحظه ای مناسب برای کنی که “المپیک سال” شد آمیخته با بدبختی قبل از همه گیر رسید. 28 ساله شکسته شانه در یک تصادف وحشتناک در جام جهانی در کانادا در ماه ژانویه هدف قرار دادن عرشه بسیار سخت در حالی که پیشرو در امور مالی است که او نمی تواند به یاد داشته باشید در پایان این مسابقه است.

او در برابر عمل جراحی برای رقابت در جهان پیگیری های قهرمانی زیر سال, که در آن او درگیر شد در پنج-سوار کردن شمع, فقط به طور خلاصه توقف برای دریافت بخیه به او خون آلود چهره قبل از تکمیل کل رویداد.

دوچرخه سواران مانند انگلیسی, جاده متخصص لیز Deignan سخن گفته اند چگونه زایمان دارای رشد فیزیکی خود را تحمل اما برای کنی که بازگشت به مسابقه رقابتی در فوریه 2018 شش ماه پس از زایمان به مادر آلبرت به نظر می رسد ذاتی است.

“من همیشه فکر می کردم من رو بالا, درد, آستانه,” او می گوید. “من نمی دانم چرا ما سقوط در همه زمان ها آن را بخشی از آن است. من فقط نمی خواهید به من بدهید تا در المپیک رویا. من فقط فکر کردم هیچ شکسته شانه در حال رفتن به در راه رقابت در جهان چون من با توجه به وقت بسیار با Albie من می خواهم قربانی بسیار تا آن نقطه’.”
تصادف در ماه ژانویه که درگیر کنی و Kisato ناکامورا از ژاپن


اعتبار: SWPIX.COM
کنی پس از سقوط


اعتبار: گتی ایماژ

نه شکسته استخوان بازو. Kenny سوار دور برای سه هفته پس از آن قهرمانی بدون تحقق بالای خود توپ و سوکت مفصل بود قطعه قطعه پاک از طریق. او نسبت به درد به تازگی شفا شانه اما هنگامی که او تلاش می کرد تا حتی قوز بیش از زمان محاکمه دوچرخه او می دانست که چیزی اشتباه بود. “من راستش تا به حال به چرخش بازوی من را به سمت من می توانم آن را دریافت کنید برای رفتن بر روی سه میله بدون در واقع در حال حرکت را با دست دیگر,” او می گوید. “این باور نکردنی, درد, اما, به عنوان یک ورزشکار شما فقط با فشار از طریق آن.

“سپس به شنیدن 10 روز بعد که بازی های المپیک بودند که به تعویق افتاد و سال من بود” من خیلی خوشحال هستم در این مورد.’ خوشحال نیست به این معنا که Covid-19 بوده است کاملا وحشتناک اما از نظر من حرفه ای مبارک است که آن به تعویق افتاد. من فقط نمی شده اند و آماده برای یک مدیسون.”

کنی در زمان خاموش پس از آن اجازه می دهد تا بازوی او را به زخم التیام یابد اما زمانی که مستند ضربه او در بر داشت یک کل جدید دنده. زمان پژوهشگر بین آموزش در گاراژ بدنسازی در چشایر و تحصیل در خانه با شوهر, Jason شش-زمان انگلیسی, المپیک پیگیری مدال, (“من آموخت Albie نامه Jase به او آموخت شماره”) به معنی او است به احتمال زیاد به عقب نگاه در این مستند با خاطرات.

“آن را به معنای واقعی کلمه شده است شلوغ ترین زمان از سال است بنابراین در ابتدا گفتم چگونه ما می رویم به انجام این کار؟’ به خصوص با داشتن پدربزرگ و مادربزرگ گرد آمدن آنها ما مربوط. ما فقط کار می کرد آن را با هم,” او می گوید.

پس از حضور در اولین اردوی آموزشی بدون آلبرت در اوایل سال جاری ساعت از زمان خانواده در طول مستند بود و نه فقط پاداش غیر منتظره – آن منجر به چه کنی بدون شرمندگی اذعان شده است “بهترین سه ماه” از تمام المپیک چرخه.

او فارغ حافظه خود را کمی آلبرت تبدیل شدن به یک به طور کامل تکامل یافته دوچرخه سوار. برخی از 1.3 میلیون نفر در بریتانیا خرید یک دوچرخه در مستند به عنوان عمومی مجبور شدند به خارج از ورزش و به نظر می رسید مناسب برای موفق ترین دوچرخه خانواده برای انجام همان.

“قبل از مستند او [آلبرت] بود فقط علاقه مند نیست در دوچرخه خود را” Kenny می گوید. “اما از آنجا که Jase شد و به دنبال چیزهایی برای او به ما فکر ‘اجازه دهید فقط می توانید او را به یک دوچرخه و ببینید چه اتفاقی می افتد.

“ما تا به حال Strider – یکی که ندارد پدال و تعادل دوچرخه – ما که از روز اول به دلیل آن را مانند یک اسب rocking. ما تا به حال او را در آن برای سنین اما ما او را به یک دوچرخه یک ماه پیش و او فقط در زمان برای آن است.”
کنی مهم مستند حافظه خواهد شد تماشای پسر آلبرت تبدیل شدن به یک به طور کامل تکامل یافته دوچرخه سوار


اعتبار: LAURANKENNY31 INSTAGRAM

هنگامی که پدر و مادر خود را به اشتراک بگذارید مجموع 10 مدال طلای المپیک بین آنها, از آن آسان است ببینید که چرا است. اخیر Instagram پست را نشان می دهد وجد آمدیم کنی پر از غرور به عنوان او را نگه می دارد به او نزدیک دو ساله با اطمینان pedalling خود مینیاتوری دوچرخه قرمز پایین خیابان های مسکونی بدون تثبیت کننده های. او تا به حال شده است شفاف در مورد فشار او امیدوار است پسرش را نمی خواهد در معرض در PE کلاس در مدرسه فقط به خاطر ورزش است “در خود ژن”.

افزایش در تعداد زیادی از مردم بر روی دو چرخ در طول مستند – همراه با دولت £2 میلیارد دلار طرح به پا زدن شروع یک “دوچرخه سواری انقلاب” برای کمک به مقابله با چاقی در پی این بیماری همه گیر است – به همان اندازه به عنوان هیجان انگیز و relatable برای Kenny آغاز شده که در این ورزش تنها به این دلیل که مادر Glenda, انتخاب دوچرخه سواری به از دست دادن وزن است.

“زمانی که مستند برای اولین بار شروع به شما می تواند تقریبا بر روی هر جاده ای که تمایل به شلوغ و آنها پر از دوچرخه سواران می گوید:” کنی. “برخی از مسیرهای اطراف Cheshire مانند تپه مقدار از مردم در دوچرخه باور نکردنی بود. من می خواهم این واقعیت است که هر کس را مانند ” من در حال رفتن به نوبه خود به یک دوچرخه سواری کشور?’ و گفتم: آره در نهایت اجازه دهید این کار را.”

داشتن صدر تریبون در تیم تعقیب و امور مالی در لندن و ریو بازی کنی که البته برای ‘سه گانه دو در آن وقایع و نیز هدف مدیسون در توکیو که در آن تعدادی از زنان در تیم المپیک بریتانیا را بیشتر از مردان است.

او یکی از سه زن المپیک – همراه با تکواندو ستاره جید جونز و سوارکاری را شارلوت Dujardin – که می تواند ایجاد سابقه با این ادعا یک سوم متوالی فرد طلا در ژاپن است. اگر او خواهد او هدف یک چهارم پس از که ؟

“من نمی توانم تصور کنید که من تا کنون بازنشستگی,” او می گوید. “مردم از من بپرسید در مورد آن, اما من نمی خواهم به فکر می کنم در مورد آن. من فقط لذت بردن از دوچرخه سواری بیش از حد. من در زمان یک سال بنابراین در حال حاضر آن را [به المپیک چرخه] طول آن شده اند که اگر من تا به حال یک کودک. آن را واقعا احساس می کنید که بسیار طولانی برای من در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de