قانونگذاران سفارش 5 شرکت ها برای بازگشت PPP وام “بلافاصله”

سی بی اس آمریکا | No comments

قانونگذاران خواستار آن است که پنج شرکت های عمومی بلافاصله بازگشت وام های کم بهره و آنها را دریافت و از اورژانس کمک صندوق برای کسب و کارهای کوچک. این اولین اقدام صورت گرفته توسط خانه پنل راه اندازی برای نظارت $660 میلیارد چک حفاظت از برنامه های اجرا شده توسط ایالات متحده کسب و کار کوچک Adminsitration.

در نامه ارسال شده به کسب و کار در روز جمعه را انتخاب کنید و فرعی در Coronavirus بحران رو به این شرکت ها تا مارس 11 به بازگشت بودجه. اگر نه فرعی گفت: این شرکت ها را مجبور به توضیح کتبی چرا آنها واجد شرایط برای کسب و کار کوچک برنامه به عنوان به خوبی به عنوان تولید اسناد و مدارک مربوط توسط مه 15.

نمایندگان مجلس در بیانیه ای گفت که هیچ یک از این پنج شرکت به نظر می رسد به واجد شرایط برای PPP بودجه در بخش, چرا که آنها قابل توجه ارزش بازار سهام و بیش از 600 کارمند در هر.

“متاسفانه بسیاری از شرکت های بزرگ قادر به استفاده از این برنامه به دست آمده و وام های که در نظر گرفته شده برای کسب و کارهای کوچک” پانل گفت. “برخی از این شرکت ها بازگشته اند این بودجه در میان گسترده خشم اما دیگران خودداری کرده اند.”

چک وام های حمل فوق العاده پایین 1% نرخ بهره در حالی که بهره وام را ندارد به پرداخت برای شش ماه اول. وام بخشوده خواهد شد از جمله علاقه اگر یک کسب و کار کوچک با استفاده از بسیاری از منابع مالی برای حفظ و کارکنان پرداخت. برنامه ای است که بشود به کسب و کار با 500 یا کمتر کارکنان.

PPP وام قرار دادن برخی از کارگران و صاحبان کسب و کار در موقعیت های دشوار

یکی از شرکت ها گفته بودن به بازپرداخت بدهی های خود PPP بودجه است بلجس توسعه دهنده MiMedx که اعلام کرد در ماه گذشته بوده است تایید شده برای $10 میلیون وام. بود که نزدیک به 50 برابر بزرگتر از متوسط وام پرداخت شده در فاز اول برنامه وام.

در نامه ای به MiMedx که در اوایل ماه آوریل پرداخت می شود وزارت دادگستری $6.5 میلیون دلار برای حل و فصل فدرال اتهامات تقلب های فرعی اشاره کرد که این شرکت با ارزش بازار سهام از $385 میلیون دلار به عنوان به خوبی به عنوان یک “قابل توجه سرمایه گذار پایه و دسترسی به بازارهای سرمایه.”

وزارت خزانه داری ایالات متحده گفت: در ماه گذشته که شرکت های دولتی با “مهم” ارزش بازار واجد شرایط نیست PPP پول است. وزارت خزانه داری نیز به شرکت تا مارس 15 به بازگشت بودجه بدون مجازات.

MiMedx نمی تواند برای رسیدن به اظهار نظر.

ساعت پس از دریافت نامه ای از خانه فرعی, MiMedx اواخر روز شنبه اعلام کرد که بازپرداخت آن PPP وام. در بیانیه این شرکت تصریح کرد که آن کسب و کار کند بود چون از coronavirus و چون سهام آن اخیرا delisted آن قادر به جمع آوری پول از طریق بازارهای عمومی. MiMedx توضیح نداد که چرا این تصمیم به بازگشت وام.

“همانطور که قبلا اعلام بودجه فعال این شرکت برای حفظ اشتغال کامل در طول زمان گسترده قطعیت تولید پوست-محصولات پیوند برای بیماران مبتلا به زخم های جدی و سوختگی” این شرکت اعلام کرد.

صاحب کسب و کار می گوید PPP برنامه وام ایجاد “وضعیت ناعادلانه”

چهار دیگر شرکت های تحت فشار توسط مجلس فرعی به بازگشت خود PPP وام کوانتومی EVO حمل و نقل عمومی و خدمات انرژی در خلیج فارس جزیره ساخت و جهانی ضد زنگ و آلیاژ محصولات.

این وام به سازنده نرم افزار کوانتومی برجسته شد توسط CBS MoneyWatch در آوریل مقاله در شرکت های بزرگتر گرفتن وام از کسب و کار کوچک صندوق امداد. این شرکت با 800 کارمند به حال 400 میلیون دلار فروش در سال گذشته. آن باقی مانده است برای باز کردن کسب و کار در طول شیوع کروناویروس با کارکنان کار از خانه.

کوانتومی سخنگو گفت: در آن زمان که شرکت واجد شرایط برای پول تحت SBA تعریف یک کسب و کار کوچک. “PPP وام صرفه جویی در شغل در کوانتوم” سخنگوی گفت. “بدون آن ما قطعا مجبور به کاهش یافته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>