قانونگذاران اصرار انسانی کشتار خوک ها حمایت با توجه به کشتارگاه بسته COVID-19

تعطیلی کشتارگاه با توجه به این رمان coronavirus ایجاد شده نیاز به-افزون تعداد خوک ها پاک می شود از امکانات به سرعت منجر به نگرانی از گروهی از قانونگذاران دموکرات که آیا depopulation روش انجام خواهد شد انسانی.

گوشت خوک صنعت وضعیتی وخیم پس از حدود یک چهارم از تولید آن رفت و آفلاین هنگامی که Smithfield مواد غذایی و غذاهای تایسون در میان شرکت های دیگر به حالت تعلیق عملیات با توجه به بیمار حقوقی واجد شرایط. این تعطیلی باعث بزرگ به عقب یو پی اس در hog می شمارد و کشاورزان نیاز به انتخاب های دشوار در مورد چگونه به مقابله با تعداد زیادی از حیوانات وارده.

ملی تولید گوشت خوک شورای NPPC) می گوید محدود ظرفیت برداشت یک چالش مطرح در این صنعت با خوک ها در هر مرحله از چرخه تولید داشتن هیچ جایی برای رفتن. ازدحام اثرات خوک توانایی به راحتی و می تواند باعث صدمات بنابراین کشاورزان باید برای کشتن حیوانات برای جلوگیری از درد و رنج.

نماینده لوید Doggett (D-TX) صندلی از خانه راه و روش بهداشت فرعی نوشته است نامه ای امضا شده توسط 21 دیگر دموکرات مجلس به وزارت کشاورزی (USDA) افزایش نگرانی ها در مورد حیوانات در حال دفع از.

آن را ذکر NPPC آمار و ارقام نشان می دهد عدم پردازش می تواند به معنای این صنعت را مجبور به جمع اوری 700,000 خوک در هفته است. در این نامه همچنین نگرانی در مورد کاهش جمعیتی مرغ.

Illinois hog pen
یک کشاورز پیاده روی را از طریق یک گراز قلم در مزرعه اش در ژانویه سال 2020 در پلو, ایلینوی در این تصویر گویا. گروهی از نمایندگان مجلس خواسته اند که وزارت کشاورزی ایالات متحده برای اطمینان از انسانی کاهش جمعیتی بیش از حد خوک حمایت کردن در مزارع با توجه به تعطیلی کشتارگاه های ناشی از COVID-19.
معاونت/گتی ایماژ

آن گفت: “در حالی که باقی مانده به شدت متمرکز بر ایمنی برای پردازش گوشت کارگران صنعت, من نیز احساس خطر با استفاده از قرار گرفتن در معرض حرارت توده خفگی و غرق شدن که باعث حیوانات درد و رنج غیر ضروری.

“اگر depopulation از این حیوانات مزرعه لازم است این وزارتخانه در عمل باید به سرعت برای جلوگیری از استفاده از این غیر انسانی ترین روش ها. هنگامی که اعدام با حرارت تهویه خاموش کردن طیور و خوک باعث به مرگ حیوانات توسط هیپرترمی. “

“با این حال سیستم های تهویه اغلب موفق در عوض باعث حیوانات به آرامی می میرند از خفگی ناشی از سطوح بالای دی اکسید کربن و گازهای دیگر است که به سرعت تجمع در انبارهای” در این نامه گفت: این روند اگر آن کشیده شده است که: “موضوع ناراحت کننده و دردناک است.”

NPPC رئیس دامپزشکی دکتر لیز Wagstrom گفت که depopulation شد آخرین چاره و روش به دنبال, American Veterinary Medical Association (AVMA) دستورالعمل که هدف او گفت: برای اطمینان از “سریع و بدون درد مرگ حیوان.”

“من درک می کنم وجود دارد بسیاری از نگرانی در مورد چه نامیده می شوند ‘خفگی.’ است که یک روش ارجح است. من نمی دانم از هر تولید کننده با توجه به آن به عنوان اولین گزینه های خود را,” او گفت, عصر ایران, و اضافه کرد که آن را تنها با استفاده از “هنگامی که وجود دارد محدودیت های جلوگیری از استفاده از روش های دیگر است.”

“این یک تراژدی است که آن را اتلاف حیوان زندگی وقتی است که مطرح شده به تولید مواد غذایی و به طوری که ما نمی خواهیم به تقویت است که تراژدی های خلاصی از آنها و یا euthanizing آنها را در یک شیوه ای غیر انسانی.”

این NPPC است که به دنبال اضافی بودجه فدرال برای کاهش جمعیتی و اختیار از خوک به عنوان خوبی به عنوان جبران خسارت برای حیوانات آنها را به euthanize که آن را می گوید بسیار مهم است برای تولید گوشت خوک در مواجهه با بحران مالی است.

“ما واقعا سعی کردم به آوردن بسیاری از منابع به خرس به طوری که آن را نه فقط یک کشاورز داشتن به این آدرس توسط خود و انجام هر کاری که آنها می توانید انجام دهید به عنوان یک فرد مجرد است. ما در حال تلاش برای کار به عنوان یک صنعت با هم” دکتر Wagstrom اضافه شده است.

دنا جونز, مزرعه حیوانات, مدیر برنامه, برای رفاه حیوانات موسسه (AWI) می گوید: بسته کشتار گیاهان می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای اطمینان از انسانی دفع حیوانات.

“اگر انسانی کشتن از سر ترحم روش نمی توان به کار در مزرعه, توصیه ما به حمل و نقل حیوانات به نزدیک ترین بسته کشتار گیاه و با استفاده از تعداد کمی از کارگران هستند که مجهز به دنده محافظ مناسب تحت انسانی کشتار شرایط,” او گفت: عصر ایران.

وزارت کشاورزی ایالات متحده که نیوزویک در تماس است به صورت نظر اعلام coronavirus بسته امداد در ماه گذشته از جمله 3 میلیارد دلار در برنامه ریزی محصول کشاورزی خرید و 1.6 میلیارد دلار در پرداخت های مستقیم به کشاورزان گراز.

در بیانیه ای در آوریل 25, وزارت کشاورزی گفت: این امر کمک به حمایت از تولید کنندگان که حیوانات نمی توانند به بازار و کمک به “شناسایی پتانسیل بازارهای جایگزین اگر یک تولید کننده است که قادر به حرکت حیوانات و در صورت لزوم مشاوره و کمک در کاهش جمعیتی و دفع روش.”

در حالی که با این سطح از جبران این NPPC است که به دنبال اضافی بودجه فدرال برای کاهش جمعیتی و اختیار از خوک به عنوان خوبی به عنوان جبران خسارت برای حیوانات آنها را به euthanize. آن را نیز می خواهد به کمک بیشتر از سوی وزارت کشاورزی ایالات متحده برای هماهنگ کردن پاسخ با تولید گوشت خوک.

در ضمن گوشت خوک تولید کنندگان استقبال از حرکت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به استناد دفاع تولید عمل است که بداند کشتارگاه زیرساخت های حیاتی است که باید باقی بماند عامل.

اقدامات برای کاهش coronavirus اجتماعی مانند فاصله اقدامات به احتمال زیاد به این معنی است که این کشتارگاه را نمی توان عامل در ظرفیت آنها از قبل و تولید کنندگان را مجبور به نژاد کمتر حیوانات و راست اندازه خود گله.

پت McGonegle مدیر عامل شرکت آیووا تولید گوشت خوک انجمن گفت نیوزویک coronavirus باعث شده بود خود را اعضای “قابل توجه اختلال در توانایی خود را به بازار خوک در یک مد به موقع” و “در حال ساخت برخی از تصمیمات بسیار دشوار.”

“این یک گام مثبت رو به جلو شروع به حرکت به جلو به دریافت گیاهان در را باز کرد. نوار کناری است که ما نمی توانیم آن را در یک راه است که خطرات بهداشت و ایمنی مواد غذایی کارگر. پردازش شرکت ها در حال انجام همه چیز آنها می توانید آن را امن تر برای کارگران” McGonegle گفت: عصر ایران.

دادهنمایی زیر ارائه شده توسط ana ortega را نشان می دهد متحده با بیشترین COVID-19 نفر در سراسر ایالات متحده به عنوان ممکن است 5.

U.S. states with the most coronavirus cases.
ایالات متحده با بیشترین coronavirus موارد است.
Ana ortega

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر