یک مرد متهم به سوء استفاده از دختر خود دانشگاه هم اتاقی بازداشت شده است در آمریکا و به اتهام اخاذی قاچاق جنسی و کار اجباری.

دادستان ها می گویند Lawrence “Larry” ری extorted برخی $1m (£771,000) از دانش آموزان در نیویورک Sarah Lawrence College, سوء استفاده از آنها را “احساسی جسمی و جنسی”.

از اتهامات عنوان شده باعث یک داستان در مجله نیویورک که مفصل ادعا عملکرد آقای ری را “فرقه”.

Mr ری, 60, اتهامات را رد کرده است.

او دستگیر شد و در روز سه شنبه در ایالت نیوجرسی است.

“برای بخشی بهتر از دهه گذشته ما ادعا وجود دارد هیچ محدودیتی برای سوء ری قربانیان دریافت کرده و هیچ راهی برای دانستن میزان آسیب او ممکن است ناشی از آنها را در سال های آینده گفت:” FBI دستیار کارگردان ویلیام Sweeney.

آیا این اتهامات چیست ؟

با توجه به New York magazine, سوء استفاده از زمانی آغاز شد که آقای ری نشان داد تا در دختر خود دانشگاه در سال 2010 پس از اینکه از زندان آزاد شد, جایی که او تا به حال شده است در زمان خدمت در اتهامات مربوط به حضانت اختلاف است.

این نشریه گفت: دختر خود را شرح داده او را به دوستان به عنوان یک “حقیقت گوی” که به ناحق زندانی شده است. سابق خبرچین اف بی آی آقای ری شده بود نزدیک از همکاران سابق نیویورک رئیس پلیس برنارد Kerik. این جفت ارز کاهش یافت و آقای ری همکاری با مقامات در بالا مشخصات فساد پرونده Kerik.

آقای ری نقل مکان کرد و به دختر خود خوابگاه که در آن دادستان ها می گویند او ارائه خود را به عنوان یک پدر-شکل و شروع به انجام “درمان” جلسات.

در طول جلسات او گفته آموخته صمیمی جزئیات بیشتر در مورد دانشجويان خصوصی زندگی و سلامت روان در مبارزات. او بیگانه چند تا از آنها را از پدر و مادر خود را متقاعد کردن برخی از به حرکت به یک آپارتمان در منهتن و متقاعد کردن آنها است که آنها “شکسته” و نیاز به کمک خود را.

پس از به دست آوردن اعتماد خود را, دادستان ها می گویند آقای ری قرار, قربانیان خود را به جلسات بازجویی که در آن او به دروغ متهم آنها را از آسیب رساندن به او اقدام به سم او و یا صدمه به اموال خود را. او گفته خواستار اعترافات با استفاده از تاکتیک های از جمله محرومیت از خواب جنسی تحقیر و خشونت فیزیکی.

در یک مناسبت پس از متهم یک مرد قربانی از آسیب رساندن به اموال خود آقای ری brandished چاقو و تهدید به تجزیه قربانی با آن وادار نادرست اعتراف کیفرخواست می گوید.

او متهم است که با استفاده از اعترافات دروغین برای گرفتن پول که قربانیان اقدام به پرداخت با تخلیه پدر و مادر خود را پس انداز و باز کردن خطوط اعتباری میان وسایل دیگر. مقامات می گویند که او به جمع آوری بیش از 500 ، 000 دلار از یک زن پس از وادار کردن او به فحشا و در حالی که چندین مجبور شدند برای انجام پرداخت نشده کار.

در مجموع او را متهم به اخاذی در مورد $1m از حداقل پنج تن از قربانیان است.

مقامات می گویند او متمرکز درآمد حاصل از جنایات خود را از طریق یک دامنه اینترنتی کسب و کار.

منهتن آمریکا جفری برمن گفت: “کالج قرار است به یک زمان کشف خود و جدید پیدا استقلال. اما به گفته لارنس ری بهره برداری است که آسیب پذیر در قربانیان خود را از زندگی از طریق یک دوره انجام است که شوک وجدان”.

Mr ری است دادگاه آنها نتیجه یک توطئه علیه او.

در بیانیه منتشر شده توسط رسانه های آمریکایی Sarah Lawrence College توصیف اتهامات به عنوان “جدی و گسترده نگران کننده و ناراحت کننده”.

آن گفت که راه اندازی یک تحقیقات داخلی پس از New York magazine داستان منتشر شد که در آن گفت: “نه اثبات آن خاص ادعا می کند”.

شما ممکن است علاقه مند به تماشای:

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im