طرح دعوی در دادگاه علیه کارناوال بیش از مسافران که بیمار با COVID

مسافران که میره در یک کارناوال متعلق به شاهزاده Cruises کشتی باید ثبت اولین کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام علیه کروز خط و پدر و مادر خود شرکت ادعا آنها تسامح در معرض coronavirus در یک کشتی.

کت و شلوار به نمایندگی از بیش از 2000 مسافر در شاهزاده بزرگ قایقرانی از سان فرانسیسکو به مکزیک در ماه فوریه ادعا کارناوال و شاهزاده قادر به محافظت از مسافران و شامل گسترش ویروس. حداقل 100 نفر از مسافران قرارداد COVID-19 و دو سالگی درگذشت و پس از پیاده با توجه به شکایت.

“کارناوال و شاهزاده خانم اجازه بالقوه افراد آلوده در مکزیک کروز برای به اشتراک گذاشتن فضای محدود با دیگر مسافران معمولی و callously افشای تمام 2500 مسافر به بیماری های جدی از COVID-19” وکیل الیزابت Cabraser شرکت حقوقی Lieff Cabraser که واصل طرح دعوی در دادگاه به نمایندگی از شاکیان در بیانیه ای گفت.

خانواده شکایت رویال کارائیب بیش کروز کارمند COVID-19 مرگ

کارناوال نیست, هشدار به مسافران حتی پس از یادگیری است که حداقل یک فرد مبتلا به COVID-19 علائم و نمی نیاز به هر گونه quarantining یا اجتماعی فاصله با توجه به کت و شلوار.

چند مسافر با تجربه نشانه های سازگار با COVID-19 سرنشین کشتی اما محروم بودند مراقبت های پزشکی “افشای دیگر مسافران و خدمه به دام افتاده در هیئت مدیره کشتی به ویروس” مریم الکساندر دیگر وکیل شاکیان در بیانیه ای گفت.

یک سخنگوی کارناوال شاهزاده Cruises در بیانیه ای گفت که این شرکت در نظر نیست در انتظار دادخواهی.

“شاهزاده Cruises شده است حساس به مشکلات COVID-19 شیوع باعث شده است که ما به مهمانان و خدمه” این شرکت در بیانیه ای گفت: “پاسخ ما در طول این فرایند متمرکز شده که به خوبی از مهمانان و خدمه در درون پارامترهای به ما توسط سازمان های دولتی درگیر و در حال تحول پزشکی درک درستی از این بیماری است.”

کارناوال نیز شکایت در دادگاه فدرال لس آنجلس در این هفته با 60 Grand شاهزاده مسافران ادعا این شرکت موفق به اقدامات احتیاطی مناسب برای امن نگه داشتن مردم روی عرشه کشتی.

بیش از 700 نفر سرنشین دیگر شاهزاده کشتی الماس شاهزاده قرارداد COVID در حالی که تور آسیا است. چهارده مسافران درگذشت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de