طرح دعوی در دادگاه: زوم به طور غیرقانونی به فروش اطلاعات شخصی کاربران

زوم تصویری ارتباطات رو به افزایش نظارت بر حفظ حریم خصوصی مشتریان در این ماه به نیویورک بالا دادستان است کاوش ناگهان محبوب نهفته شرکت شیوه های امنیتی در طول coronavirus کار-از-صفحه اصلی جنبش است . زوم نیز شکایت کرد که در کالیفرنیا به اتهام دادن اطلاعات شخصی کاربران به خارج از شرکت از جمله Facebook بدون به طور کامل اطلاع رسانی به مشتریان در این مورد.

زوم نرم افزار گزارش Facebook هر زمان که یک زوم کاربر وارد شده برای یک کنفرانس یک طرح دعوی در دادگاه واصل شنبه اظهار داشت. پس از یک کاربر به سیستم وارد شده در زوم به Facebook فرد اطلاعات مربوط به مشتری از جمله آنچه که دستگاه یک فرد استفاده می شود برای دسترسی به زوم مدل دستگاه و منحصر به فرد دستگاه را تبلیغات دانست.

“منحصر به فرد تبلیغات شناسه اجازه می دهد تا شرکت ها برای هدف قرار دادن کاربر با تبلیغات” طرح دعوی در دادگاه متحده است. “این اطلاعات ارسال به Facebook با زوم صرف نظر از اینکه کاربر یک حساب کاربری با Facebook.”

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

زوم مقامات اذعان آن به اشتراک گذاری داده ها در پست های وبلاگ و گفت: آنها را تغییر داده اند عمل.

مدیر عامل اریک یوان گفت: مقامات شرکت “ساخته شد آگاه” از Facebook به اشتراک گذاری داده ها در هفته گذشته پس از یک گزارش خبری از معاون رسانه ها دقیق عمل. یوان گفت: های آغاز شد و پس از زوم به کاربران گزینه ورود از طریق Facebook کیت توسعه نرم افزار و یا SDK.

راهنمایی برای کار از خانه در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

“مشتریان ما” حریم خصوصی فوق العاده برای ما مهم است و بنابراین ما تصمیم به حذف Facebook SDK در ما [اپل مبتنی بر] مشتری و پیکربندی مجدد این ویژگی به طوری که کاربران هنوز هم قادر به ورود به سیستم با Facebook از طریق خود مرورگر” یوان گفت: در یک پست وبلاگ.

طرح دعوی در دادگاه نیز متحده زوم پرداخت شده برای به اشتراک گذاری داده های کاربر اگر چه اسناد دادگاه را فاش نمی کند چقدر پول زوم اتهام دریافت کرده است.

Aparna باوا زوم رئیس امور حقوقی گفت: در یک پست وبلاگ که زوم “هرگز به فروش می رسد اطلاعات کاربر در گذشته است و به هیچ وجه قصد فروش اطلاعات کاربران رفتن به جلو است.”

نیویورک دادستان کل Letitia جیمز خواسته است زوم به ارائه جزئیات در مورد چگونگی شرکت در حفاظت از اطلاعات کاربران. در یک نامه James’ دفتر ارسال به زوم دولت دادستان کل گفت: office “نگران آن است که زوم موجود شیوه های امنیتی ممکن است به اندازه کافی برای انطباق با های اخیر و افزایش ناگهانی در هر دو حجم و حساسیت از داده ها که از طریق شبکه خود را.”

“در حالی که زوم کرده remediated خاص گزارش آسیب پذیری های امنیتی ما می خواهم به درک که آیا زوم انجام شده گسترده تر بررسی امنیت آن شیوه های” جیمز’ نامه است.

زوم سخنگو روز سه شنبه گفت که مقامات شرکت را فراهم می کند با اطلاعات درخواست شده.

زوم پروتکل های امنیتی به دست آورد و حتی توجه بیشتر در هفته های اخیر پس از FBI گزارش افزایش در اصطلاح زوم-بمب گذاری حوادث که در آن یک هکر می پیوندد یک ویدئو کنفرانس به پست مستهجن یا نفرت تصاویر. آژانس بوستون اتاق توصیه می شود کاربران به جلسات عمومی و یا به اشتراک گذاری لینک به ویدئو کنفرانس در رسانه های اجتماعی.

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس به املای عذاب برای بسیاری از شرکت های ایالات متحده زوم یک استثنا است. کارگران در حال استفاده از آن بیشتر برای برگزاری جلسات به مقامات بهداشت عمومی تاکید اجتماعی فاصله و پناهگاه در خانه و محل کار-از-صفحه اصلی شیوه های. مدارس و اساتید دانشگاه ها با استفاده از زوم برای ادامه کلاس ها در طول ترم بهار.

وال استریت گرفته اطلاع از زوم را افزایش محبوبیت به عنوان به خوبی. در حالی که S&P 500 شاخص سهام کاهش یافته است حدود 25 درصد از آن رکورد Feb. 19 زوم سهام افزایش یافت 46 درصد از آن از آنجا که سرمایه گذاران در حال شرط بندی زوم را تبدیل به یک جریان اصلی شرکت و اجتماعی جزء اصلی پس از coronavirus ریزید.

—آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de