وکلا تقاضا coronavirus تست برای زندانیان در زندان می سی سی پی

سی بی اس آمریکا | No comments

وکلای مدافع زندانیان در یک زندان می سی سی پی که در آن 13 نفر کشته شده اند از اواخر سال گذشته در زمینه یک حرکت روز دوشنبه درخواست امداد اورژانس در میان جهانی از شیوع کروناویروس که آلوده به هزاران نفر در سراسر ایالات متحده و اتحاد کشته شدن دست کم 80 نفر است.

حرکت در دادگاه فدرال به عنوان بخشی از یک موجود طرح دعوی در دادگاهمی پرسد یک قاضی به سفارش گروه می سی سی پی از اصلاحات (MDOC) برای انجام فوری تست برای همه زندانیان و کارکنان در زندان ایالتی می سی سی پی در Parchman است که خانه را به حدود 2100 زندانیان.

“در صورت coronavirus همه گیر Parchman زندانیان هستند درمانده در معنای تحت اللفظی از کلمه و بدون دادگاه مداخله MDOC خواهد شد به طور پیش فرض به همان feckless رویکرد به بحران تبدیل شده است که هنجار در Parchman” این پرونده می گوید.

روند اخبار ”

این زندان در مرکز موجی از اهل بیت و میر در تادیبی امکانات در سراسر, می سی سی پی بیش از گذشته چندین ماه است که موجب گسترده خواستار اصلاحات. ماه گذشته ایسنا صحبت کرد و به چندین زندانی که شکایت, کثیف شرایط در داخل Parchman را بدنام واحد 29 که فرماندار گفت: باید بسته شود. زندانیان توصیف قالب, جاری شدن سیل در سلول های موش و سوسک هجوم.

وکلا Marcy باغچه و توماس Bufkin نوشتن که بیماران آسیب پذیر و کسانی که در نشان دادن علائم باید اولویت بندی برای تست. “اگر گفت کافی تست کیت در دسترس نیست و یا کمیاب و سپس بیشتر در مورد علائم تب و سرفه باید آزمایش اول” حرکت می خواند.

وکلای مدافع نیز خواستار آن است که مقامات ایجاد قرنطينه برای کسانی که تست مثبت برای coronavirus بودند در معرض ویروس و یا نمایشگاه علائم و همچنین به عنوان یک 14 روز در قرنطینه برای زندانیان جدید ورود به زندان است. “در هر تلاش ممکن را جداگانه آلوده و یا به طور بالقوه افراد آلوده از بقیه زندانی جمعیت” تشکیل پرونده می خواند.

حداقل 10 نفر باید آزمایش مثبت در سراسر دولت است. هیچ زندانی و یا کارکنان در بخش اصلاحات باید آزمایش مثبت برای این ویروس یک MDOC سخنگو گفت: CBS اخبار در روز دوشنبه.

هفته گذشته دولت وزارت اصلاحات به طور موقت به حالت تعلیق عملیات انتقال از زندان شهرستان و همچنین ملاقاتها در پاسخ به شیوع بیماری است. “این اقدام احتیاطی برای محافظت از کارکنان و زندانیان داوطلبان و بازدیدکنندگان از پتانسیل قرار گرفتن در معرض ویروس” این گروه در بیانیه ای گفت.

در روز دوشنبه تشکیل پرونده وکیل مقامات خواستار افزایش تمیز کردن پروتکل برای فضاهای عمومی و بالا-سفر به مناطق. آنها به نام زندان به ارائه زندانیان با دست ضد عفونی کننده و ضد باکتری صابون رایگان.

وکلای نمایندگی شاکیان در دو پرونده های حقوقی علیه مقامات دولتی این ادعا که شرایط زندگی در Parchman را خلاف قانون اساسی مسبب شیوع خشونت در “اوج سال شدید understaffing و غفلت در می سی سی پی را در زندان است.” مناسب بودجه شد با رپر Yo Gotti و Jay-Z تیم Roc.

دولت بازرس بهداشت منتشر 153 صفحه گزارش در ماه ژوئیه گذشته نشان داد که شرایط غیربهداشتی زندگی در چند cellblocks در Parchman. بسیاری از سلول تا به حال هیچ قدرت یا برق غیر قابل جراحی توالت و هیچ تشک یا بالش.

جزئیات کامل شکایت نمایید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>