Le Drian مورد: کلاهبرداران که عینک ماسک, فرانسوی, وزیر زندانی

بی بی سی جهان | No comments

دو مرد که impersonated یک وزیر برای فریب افراد ثروتمند از بیش از €55 m (£48m) شده اند زندانی توسط یک دادگاه در پاریس.

فرانسه و اسرائیل گیلبرت Chikli و آنتونی Lasarevitsch conned قربانیان خود را با جعل هویت Jean-Yves Le Drian اغلب با پوشیدن سیلیکون ،

آنها را رد تقلب و غاصب آقای Le Drian هویت اما مجرم شناخته شدند.

Chikli شد زندان برای 11 سال و جریمه €2m در حالی که Lasarevitsch دریافت هفت سال حبس و جریمه €1m.

به عنوان جمله پایین تحویل داده شد Chikli فریاد زد: “این یک رسوایی است. شما باید شرمنده باشد.”

دادگاه گفته شد که Aga Khan – رهبر معنوی مسلمانان اسماعیلی – و کسب و کار سرمایه دار خیلی مهم Inan Kirac هر دو قربانی این کلاهبرداری که صورت گرفت در سال 2015 و 2016.

دادستان گفت که در جلسات مرتب در اسکایپ یکی از کلاهبرداران می پوشند سفارشی ساخته شده, Le Drian ماسک و نشستن در یک رونوشت از آقای Le Drian را دفتر وزارتی کامل با پرچم و یک پرتره از پس از آن رئیس جمهور فرانسوا اولاند.

آنها می پرسند سیاستمداران برجسته و رهبران کسب و کار به بخشی با پول برای ادعا پرداخت باج به گروگان-takers یا anti-terror عملیات.

آقای Le Drian است که در حال حاضر وزیر خارجه فرانسه اما در زمان او وزیر دفاع و شناخته شده در سطح بین المللی یک واقعیت است که ظاهرا باهم موفق تر است.

دادستان گفت: این باند با نزدیک شدن بیش از 150 چهره های برجسته و سازمانها از جمله پادشاه فیلیپ بلژیک Gabonese رئیس جمهور علی بونگو مدیر Lafarge شرکت سیمان رهبران کلیسا و سازمان های خیریه. در اکثر موارد این اهداف نمی افتد برای جعل.

Aga Khan ساخته شده پنج نقل و انتقالات با مجموع €20m به لهستان و چین است. سه نفر از کسانی که پرداخت یخ زده بودند اما €7.7 m بود و نه بهبود.

آقای Kirac گفته سیمی بیش از €47m برای آنچه که او گفته بود پول باج برای دو روزنامه نگار گروگان در سوریه است. شتو Margaux تاکستان از دست €3m.

دو مظنون بودند تحویل به فرانسه از اوکراین در سال 2017.

دادستان ها می گویند شواهدی پیدا شد بر روی گوشی های تلفن همراه از Chikli, 54 و Lasarevitsch, 35, پس از دستگیری در اوکراین نشان می دهد که آنها برنامه ریزی شده به رابجای دیگری جا زدن شاهزاده آلبرت دوم از موناکو بعدی. وجود دارد, تلفن همراه, تصاویری از یک سیلیکون, ماسک از شاهزاده آلبرت.

در محاکمه پنج متهم دیگر در مواجهه کمتر اتهامات عنوان شده علیه. یکی بود منتشر شد و دیگران دریافت احکام گرفته تا پنج سال در زندان است.

در یک مصاحبه تلویزیونی در سال 2010 Chikli توضیح داده شده قبلی کلاهبرداری او درگیر شده بود در گفت: “شما هم به هدیه و یا شما نمی آن را مانند بازیگران معروف.

“هنگامی که آن را می آید به من می گویند که من یک هدیه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>