منجر دادستان در جورج فلوید در مورد پروب را در مراحل بعدی

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون که منجر خواهد شد تمام تعقیب مربوط به مرگ جورج فلوید روز دوشنبه گفت که “بی عدالتی شده است مشخصه ما سیستم عدالت کیفری.”

“ما در حال کار در اسرع وقت به همان سرعتی که ما می توانیم اما ما یک وظیفه عادلانه بود و ما در حال رفتن به نمایشگاه” الیسون گفت ایلین Quijano لنگر “قرمز و آبی” در O’DONNELL. “اما اجازه دهید من به شما بگویم که چشم من کار خیلی خوبی دیدم چه همه را دیدم و من متعهد به عدالت در این مورد است.”

الیسون نظرات آمده پس از نزدیک به یک هفته در سراسر کشور تظاهرات که به درگیری های خشونت بار بین پلیس و تظاهرکنندگان در بسیاری از شهرهای ایالات متحده. در مینه سوتا فرماندار Tim Walz به طور کامل بسیج دولت گارد ملی این آخر هفته. تظاهرات بودند موجب مرگ جورج فلوید, مینه سوتا مردی که بر مه 25 بعد از یک افسر پلیس فشرده زانو خود را بر روی گردن خود را — با وجود فلوید را تکرار شفاعت برای هوا.

اوایل روز دوشنبه مستقل کالبد شکافی به این نتیجه رسیدند که فلوید درگذشت به عنوان یک نتیجه از مکانیکی خفگی و معاینات پزشکی به نام مرگ او قتل. دوم کالبد شکافی به سفارش Hennepin شهرستان نیز به نام مرگ او قتل است اما اختلاف نظر در مورد دقیقا چگونه او درگذشت.

درک چوین افسر که فشرده زانو خود را به Floyd را از گردن متهم شد آخرین جمعه سوم-قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. اما معترضان خواستار جدی تر علیه چوین و دیگر افسران در حال حاضر به اتهام.

جزئیات قویجنو مصاحبه با الیسون زیر:

Quijano: من می خواهم برای شروع با گرفتن واکنش خود را به مستقل نتایج کالبد شکافی امروز منتشر شد. یک وکیل برای جورج فلوید خانواده می گوید آن را در بر داشت او از “خفگی به دلیل گردن و پشت فشرده سازی است که منجر به عدم جریان خون به مغز است.” آیا این تغییر چگونه درک چوین باید محاکمه?

الیسون: شما می دانید که در این نقطه, آن را مناسب برای من به نظر می رسد. ما شده اند در تماس با آقای Crump ما در حال دریافت یک کپی از این کالبد شکافی. این اطلاعات مهم است و ما آن را بسیار جدی و ما را عامل آن را در. تمام اطلاعات ما می توانیم دست ما در, ما می خواهیم به استفاده از آن. ما در حال گرفتن یک نگاه تازه در این اتهامات در شواهد و هر فردی که ما ممکن است یا نه ممکن است در نهایت نیز به عنوان متهم در این پرونده است.

بنابراین مهم است و آن را با نفوذ به وضوح اما من واقعا نمی تواند اختصاص وزن به این دلیل که من آن را بخوانید خودم و نه کارکنان. ما در حال تنظیم برای دریافت یک کپی و هنگامی که ما آن را بررسی خواهیم عامل آن را به محاسبات ما.

همانطور که می دانید وجود دارد تماس برای سه تن دیگر از ماموران پلیس درگیر در جورج فلوید بازداشت و پس از آن به مرگ نیز اتهامات عنوان شده علیه. آیا شما پیش بینی که اتفاقی خواهد افتاد ؟

قطعا آن را بر روی میز. اجازه دهید من روشن شود آن است که بسیار مهم است که من حفاظت از این پیگرد قانونی به این معنی است که من نمی خواهم کسی می گویند که وجود دارد با عجله به قضاوت یا که اتهامات محصول از فشار افکار عمومی. من باید قادر به می گویند که بر اساس حقایق و رفتار افراد درگیر و قانون است که این اتهامات درست و منصفانه و مناسب هستند.

آنچه من به اشتراک گذاری با شما و هر کس دیگری است که آنها می توانند روی من حساب برای نگه داشتن مردم به حداکثر مسئولیت پذیری بر اساس در دسترس اتهامات و حقایق است که وجود دارد در مورد. با نه ترس و یا به نفع ما در حال رفتن به نگه داشتن مردم پاسخگو و عدالت برای این قربانی آقای جورج فلوید.

این سوال از پاسخگویی — وقتی مردم می بینند که ویدئو برای برخی از, آن روشن است. اما می تواند شما بحث در مورد برخی از چالش های منحصر به فرد تعقیب ماموران پلیس در خاص ؟

به خوبی این موارد را به چالش. نگاه آمریکا مورد هیچ کس در نهایت به اعدام محکوم شده است. اگر شما نگاهی به والتر اسکات مورد حتی Philando کاستیا چند سال پیش در اینجا در مینه سوتا است. من به اندازه کافی به یاد داشته باشید رادنی کینگ مورد که در آن وجود دارد تبرئه در آن Simi دره داوران در دور اول. این موارد آسان نیست.

من می دانم که مردم این ویدئو نگاه کنید و آنها مانند “چه مشکل است ؟ اتهام او.” آن ساده است ما آن را ببینید — اما زمان با تجربه وکیل مدافع می شود نگه دارید از این مورد آنها شروع به نگاه برای هر نرم افزار است که آنها می توانند و آنها با تجربه هستند و در تلاش برای بالا بردن شک و تردید است. این بدان معناست که ما باید آماده. این بدان معناست که ما باید به کار بسیار سخت و خاصی که ما یک مهر و موم شده, ironclad مورد است که آماده سازی است.

بنابراین من برای مردمی که سرمایه گذاری خود را با اعتماد به من به انجام این دادستان به من اجازه می دهد برای انجام این نوع آماده سازی است که به آنها در دراز مدت رضایت که عدالت انجام شد, به عنوان مخالف به کوتاه مدت وعده در مورد کسی که در حال رفتن به شارژ و با چه. ما در حال کار در اسرع وقت به همان سرعتی که ما می توانیم اما ما یک وظیفه عادلانه بود و ما در حال رفتن به نمایشگاه. اما اجازه دهید من به شما بگویم که چشم من کار خیلی خوبی دیدم چه همه را دیدم و من متعهد به عدالت در این مورد.

چه چیزی به شما می گویند به کسی که می گوید: “در صورتی که مورد, و این چالش ها آنقدر بزرگ می کند که منعکس کننده یک مشکل در اینجا یک ضعف در سیستم عدالت کیفری وقتی که می آید به حفاظت به خصوص آمریکایی های آفریقایی تبار ،

بله کاملا درست است. من موافق با آن وجود دارد بدون شک در مورد آن است. ما سیستم عدالت کیفری است که استفاده می شود به عنوان یک سیستم کنترل اجتماعی به طوری که اغلب. منظورم فقط نگاهی به قوانین مواد مخدر. منظورم این است که سیاه پوستان و سفید پوستان استفاده از ماری جوانا در همان رای و دختر دستگیر می شوند راه دیگر رفتن به زندان راه بیشتر — و در حال حاضر که این کشور گفت: ما در حال رفتن به رفتن به حشیش, کسب و کار, تعداد بسیار کمی از آمریکایی های آفریقایی تبار هستند حتی مجاز به شرکت در آن صنعت.

خب آره بی عدالتی شده است مشخصه ما سیستم عدالت کیفری به عنوان آن مربوط به آمریکایی های آفریقایی تبار, اما من همچنین می خواهم به اضافه کردن دیگر مردمان از رنگ های فقیر مردم سفید. شما می دانید که ما صندوق پیگرد قانونی ما پیدا نمی عمومی سیستم های دفاع. در سراسر کشور این مشکل بسیار جدی است و آن را منجر به خشم و عصبانیت است که ما می بینیم همه ما در سراسر کشور است. و من فکر می کنم که ما می توانیم و من انجام خواهد داد همه که من می توانم —

این چیزی است که شما می تواند کمک به آدرس آقای دادستان کل?

کاملا. خوب اولین چیزی است که عدالت برای آقای جورج فلوید. این چیزی است که ما رو به انجام است که کار شماره یک. اما که نمی خواهد ما را به عدالت است. ما باید به, در هر دولت و در دولت فدرال ما رو به عمیق تجزیه و تحلیل چگونه ما را در این جامعه واقعا فقط.

من می گویم که دولت فدرال تحت ریاست جمهوری دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به ارمغان آورده است یک الگوی واحد-یا-تمرین طرح دعوی در دادگاه در برابر یک شهرداری. رئیس جمهور اوباما انجام داد اما حتی او سعی به جمع کسانی که با او کار آمد. ما نیاز دولت فدرال به عنوان یک شریک و من ترغیب آنها به مرحله و نگاه خاص در این بحران به عنوان یک فرصت برای انجام کار درست است.

شما با اشاره به رئیس جمهور. من همچنین می خواهم به شما بخواهید در مورد نظرات او ساخته شده است. چه واکنش خود را به تماس خود را برای فرمانداران و اجرای قانون به “تسلط” معترضان …

من فکر می کنم این نگرش و روحیه سلطه است دقیقا همان چیزی است که موجب مشکل است. این واقعیت که آقای جورج فلوید بود صحبت کردم — با توجه به شکایت آنها راه می رفت و او را به ماشین با تفنگ کشیده شده حتی اگر او مشکوک شد و هرگز محکوم از یک بی خشونت جرم من فکر می کنم که قلب مشکل است.

آن کار نمی کند. در واقع این ناشی از تظاهرات در سراسر ایالات متحده و جهان است. این امر باعث مدنی قضاوت برای شهرستانها باعث از دست دادن زندگی, آسیب, بی اعتمادی نسبت به اجرای قانون است. و کم درآمد جوامع نیاز به اجرای قانون هستند به طوری که اغلب بزرگترین قربانیان جنایی اکشن — بنابراین ما نیاز به یک رابطه اعتماد با اجرای قانون اما ما یکی نیست به دلیل این نگرش ، من فکر می کنم رئیس جمهور نادرست است به شدت ،

رئیس جمهور اظهار داشت: بسیاری از معترضان اعضای antifa. آیا شما موافق با آن ارزیابی می کند ؟

ما هیچ شواهدی وجود دارد که درست است در همه. ما شواهدی وجود دارد که افرادی که به هیچ وجه در حمایت از اعتراض و یا عدالت برای جورج فلوید در واقع در کار ارتکاب اعمال آتش سوزی. ما را دیده اند آنها را در نوار آنها مواجه شده توسط برخی از مشروع معترضان اما آنها از کجا آمده و چه ایدئولوژی خود زودرس است. هیچ کس واقعا نمی داند که, و آن را غیر مسئولانه به پرش به نتیجه گیری قبل از ما مدارک و شواهد.

من نمی خواهم به سوال در مورد 2018 زمانی که شما رو نقد برای به tweeting یک عکس از خودتان برگزاری antifa ضد فاشیستی handbook. به نظر شما از antifa جنبش تغییر از شما شد مینه سوتا دادستان?

اولین بار من تا به حال شنیده ام این کلمه است که مغلوب ساختن پیشی جستن آن را گفت. من راه می رفت به یک کتابفروشی و فکر کردم این خنده دار است که من فقط شنیده مغلوب ساختن پیشی جستن به آن اشاره و در اینجا یک کتاب است که سمت راست وجود دارد با نام در آن است. بنابراین من فکر کردم آن را در واقع خنده دار و من فکر نمی کنم این امر می تواند تقریبا چیزی است که مردم به دلایل سیاسی, می خواستم به سعی کنید به فشار.

آن را به یک عکس آن را به معنای شد حتی نمی تواند یک چیز جدی — اما در سیاست آمریکا هر چیزی و همه چیز را کسی می توانید استفاده کنید به تلاش برای بی اعتبار شما انجام می دهند. به طوری که تنها راه آن است.

همه حق مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون. آقای الیسون, از شما بسیار سپاسگزارم برای گرفتن وقت برای صحبت کردن با ما. ما واقعا آن را درک.

با تشکر از شما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im