رهبران اقلیت مسلمان فرقه متهم ‘متعصب’ حفر کودک قبر در بنگلادش

رهبران اقلیت مسلمان فرقه در بنگلادش در روز شنبه متهم “متعصب” حفر بدن یک نوزاد دختر از یک گورستان قبر تنها چند ساعت پس از دفن و آزادسازی آن توسط یک کنار جاده.

این حادثه که موجب خشم رسانه های اجتماعی, آخرین هدف قرار دادن احمدی مسلمانان که بسیاری از جریان اصلی مسلمانان در نظر گرفتن “کافران”.

سه-روز-دختر به خاک سپرده شد در یک گورستان در Ghatura در منطقه شرق Brahmanbaria در پنجشنبه محلی احمدی, رهبر, S. M. سلیم گفت.

“متعصب” حفر کردن بدن کودک را پس از مدت کوتاهی و در سمت چپ آن توسط کرزی به او اضافه شده است. یک عکس از بدن گذاشته و در یک نی حصیر در جاده شده است به طور گسترده ای به اشتراک گذاشته کشیده و عصبانی نظرات.

“جرم و جنایت او است که او متولد شد به احمدی خانواده مسلمان” گفت: آقای سلیم.

پلیس در منطقه گفت: هیچ شکایت شده بود با این حال و یک افسر گفت: این حادثه تا به حال حل و فصل شده است “مسالمت آمیز”.

محلی عضو شورا Azad Hazari, گفت که او تا به حال با مداخله پلیس و فرزند شد و در نهایت به خاک سپرده شد در یکی دیگر از قبرستان برخی از 10 مایل (16 کیلومتر) به دور است.

یک روحانی محلی منیر حسین رد بدن شده بود که اما محلی گفت: مسلمانان مانع از پدر و مادر از دفن نوزاد در گورستان.

“آن را در برابر شریعت اجازه دهید به یک کافر بود مدفون در قبرستان مسلمان” او به خبرگزاری فرانسه گفت. “مومن مسلمانان از ایجاد کرد هرگز اجازه دهید آن اتفاق می افتد.”

احمدی یک شاخه از جریان اصلی مسلمانان شعبه اما در حال بحث برانگیز زیرا آنها باور دارند که خود بنیانگذار یک پیامبر بود.

آنها در مواجهه با حملات و حال مذهبی حقوق گرفته در برخی از اکثریت مسلمان کشور از جمله پاکستان است. 100,000 احمدی در بنگلادش آمده اند به طور منظم تحت حمله است.

در ماه های اخیر تندرو مسلمانان را تهدید به برگزاری تظاهرات خواستار آن است که این فرقه بود اعلام کرد: “غیر مسلمانان” توسط مقامات.

در سال 1999 یک بمب در یک احمدی مسجد در جنوب شهر خولنا کشته شدن حداقل هشت نمازگزاران.

یک 2015 حمله انتحاری در یک احمدی مسجد در شمال غربی شهر Bagmara مجروح شدن سه نفر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de