‘League of Legends’ Volibear Live Stream: از کجا و چگونه به سازمان دیده بان

اعلام رسمی از لیگ از افسانه’ Volibear و عظیم آشکار است در نهایت آمدن. پس از چند ماه از طعنه و از طرفداران نظریه ها در مورد تندر ursine, بازی شورش است که در نهایت او را به نشان دادن به بازیکن پایه. هدایت انتخاب شد توسط طرفداران به عنوان قهرمان بعدی دوباره کاری و بصری به روز رسانی پس از Fiddlesticks شده است و در حال توسعه در طول چند ماه گذشته. با بازی ضد شورش توسعه دهندگان در قرنطینه و نیاز به کار از خانه برخی از طرفداران نگران بودند که خود را به روز رسانی خواهد بود به تاخیر افتاد که به نظر نمی آید به صورت.

League of legends volibear vgu rework stream
Volibear چلپ چلوپ هنر به دنبال شدید
بازی ضد شورش

Volibear برای اولین بار در سال 2011 منتشر شد و شده است MOBA اصلی قهرمان برای کسانی که عاشق جنگل و به تعقیب کردن دشمنان. رفتن به پایین در تمام چهار دست و پا و یورتمه رفتن را از طریق رودخانه برای gank تنها به chomp پایین بر روی دشمن خود را با آرواره های واقعی آسیب شده است هسته اصلی هویت خود را برای نزدیک به یک دهه. هر چند این بازی حلقه می تواند پاداش, و, قدرتمند, قهرمان تلاش کرده است به رشد در یک بازی که در آن جدیدتر قهرمانان دریافت چندین passives و اشکال کنترل جمعیت. این دوباره کاری و تلاش برای او را بیشتر در خط با بازی 147 دیگر قهرمانان.

چگونه به سازمان دیده بان لیگ از افسانه Volibear جریان زندگی

اولیه نشان جیر teases Howling Abyss با یک غول Volibear بلندی در فاصله. برای پیدا کردن دقیقا همان چیزی است که به معنی شما باید به لحن به نادر بازی ضد شورش جریان زندگی در 11:00 p. m. EST. در مه 8. آنچه ما می بینیم این است که هنوز هم نگه داشته و تحت کاری ادامه داده اند اما انتظار می رود به دانستن بیشتر در مورد وحش و به همین دلیل او را معلق در هوا بیش از ARAM نقشه.

شما می توانید گرفتن در جریان شورش بازی Twitch صفحه و انتظار آن را به گذشته حدود 30 دقیقه.

Volibear را چلپ چلوپ هنر نقاشی زرق و برق دار است که به خرس باستان شاه یک بیت از یک شکوه هاله در اطراف او. با نوارهای پر از باستان تندر سنگ و تابش خیره کننده است که می تواند ذوب حتی تاریکترین از درجه اعتبار ساقط هیولا Volibear را دوباره کاری را به بازیکنان که می خواهند چیزی از موهای یک هیجان بزرگ. لحن به جریان زندگی و یادگیری به عنوان آنجا که می توانید قبل از او منتشر می شود زمانی در آینده ای نزدیک.

آنچه از شما انتظار Volibear به ارائه هنگامی که او منتشر شده است ؟ در نظرات به ما بگویید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de