تکیه بر من خواننده Bill Withers می میرد در 81

Bill Withers های تحسین 1970s, روح, خواننده, پشت, بازدید ain’t No Sunshine و ناب در من مرده است از عوارض قلبی در سن 81 خانواده اش گفت.

خواننده درگذشت روز دوشنبه در لس آنجلس خانواده آسوشیتدپرس گفت.

آنها با توصیف او در بیانیه ای با عنوان “solitary man با یک قلب هدایت می شود برای اتصال به جهان”.

“او صحبت کرد و صادقانه به مردم و ارتباط آنها با یکدیگر” بیانیه ای گفت:.

شناخته شده برای خود را صاف خواننده باریتون و مجلل روح ترتیبات او نوشت: برخی از 70s, بهترین و به یاد آهنگ ها از جمله فقط دو نفر از ما, دوست داشتنی, روز و استفاده از من.

اگر چه او متوقف ضبط در سال 1985 آهنگ های خود را باقی مانده یک تأثیر عمده ای در R&B و هیپ هاپ.

آهنگ مادر بزرگ دست به دست شد و نمونه برداری در Blackstreet هیچ Diggity و امینم تعبیر فقط دو نفر از ما در آمار سال 1997 بانی و کلاید.

“ما در حال ویران از دست دادن عزیز ما اختصاص داده شده شوهر و پدر گفت:” خانواده او در بیانیه ای گفت.

“انفرادی یک مرد با قلب هدایت می شود برای اتصال به جهان با شعر و موسیقی او صحبت صادقانه به مردم و متصل کردن آنها به یکدیگر است.

“به عنوان خصوصی زندگی او زندگی می کردند صمیمی خانواده و دوستان موسیقی خود را برای همیشه متعلق به جهان است. در این زمان دشوار ما دعا کنید موسیقی خود را ارائه می دهد آسایش و سرگرمی به عنوان طرفداران دارید به عزیزان.”

ستاره امضای آهنگ تکیه من بر اساس تجربیات خود را در حال رشد در غرب ویرجینیا معدن زغال سنگ شهر. هنگامی که بار سخت همسایگان خواهد قرض دادن به یکدیگر کمک و مساعدت.

این آهنگ به تازگی در ارتباط با این بیماری همه گیر کوروناویروس با بسیاری از مردم ارسال نسخه های خود را برای حمایت از کارگران بهداشت و درمان و دیگر خدمات ضروری است.

متولد سال 1938 جدوگاه جوانترین فرزند از شش فرزند. پدر او فوت کرد زمانی که او یک کودک بود و او مطرح شده توسط مادر او و مادر بزرگ است.

ورود خود را به دنیای موسیقی آمد و در اواخر در سن 29 – بعد از نه سال از روی لئامت دادن در نیروی دریایی

تعلیم خود را به بازی گیتار بین تغییرات در کار ساخت صندلی توالت برای هواپیمای بوئینگ شرکت و با استفاده از دستمزد خود را به پرداخت هزینه برای استودیو جلسات در LA.

“من نمیفهمد که شما لازم نیست به یک هنرمند را به همراه خود گفت:” مجله رولینگ استون در سال 2015.

او ضبط اولین آلبوم خود را فقط به عنوان من با بوکر تی جونز در سال 1970. آن را شامل غمگین تصنیف ain’t No Sunshine که او را به دست آورده خود را برای اولین بار جایزه گرمی سال های پس از آن.

اما او ترک در بالا رفتن از کار خود را پس از یک ضربه با فقط دو نفر از ما اگر چه او گاهی اوقات با تور Grover Washington, Jr در 1990s.

با وجود تاثیر و نفوذ او بر نسل از نوازندگان او را حفظ کند آهنگ از موسیقی پس از کار خود را به پایان رسید.

“این روزها او گفت:” در سال 2015 “من نمی دانم پاپ نمودار از یک Pop-ترش.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de