ترک پرتغال خاموش قرنطینه-سفر رایگان لیست سخت است درک

از ارقام فعلی با توجه به وضعیت پاندمی در پرتغال به وضوح نشان می دهد که موج اولیه انتقال می گذشت اوج آن است.

این نتیجه به موقع و متعادل بهداشت عمومی اقدامات یعنی تحمیل قوی سلول قوانین در کنار دیگر سلامت و اقدامات ایمنی که اجازه داده اند یک کنترل خوب بر گسترش Covid-19 شیوع از آغاز.

خوشبختانه مرگ و میر باقی مانده است کمتر از بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی (3.7 درصد و 154 مرگ و میر به ازای هر میلیون نفر جمعیت) و شده است به طور مداوم در حال کاهش است در هفته های اخیر.

در حال حاضر تنها 3.9 درصد از موارد فعال باقی می ماند در بیمارستان و این تنها 0.6 درصد در بخش های مراقبت ويژه.

پرتغال خدمات بهداشت ملی است صالح به خوبی آماده شده و مجهز و آموزش دیده کارکنان در واحد مراقبت های ویژه (ICU). دختر بزرگتر من است ICU دکتر و من شنیده ام از او در مورد فوق العاده شغل آنها انجام شده است.

بعلاوه پرتغال آزمون شدت آن در هر میلیون نفر پنجم بیشترین تعداد Covid-19 آزمون در اتحادیه اروپا.

پرتغال در مرحله سوم از آن deconfinement. مانند بسیاری از دیگر کشورهای اروپایی شده اند به تدریج بلند کردن اقدامات محدود کننده بر اساس ارزیابی دقیق علمی. ما صنعت و خدمات از سر گرفته شد فعالیت کامل در حالی که اکثر مغازه ها باز هستند به عنوان هتل ها و رستوران ها.

حمل و نقل عمومی به طور کامل عملکرد و اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک محافظ در حال اجباری در فضاهای محصور شده است.

میزان بروز در پرتغال (22.1 مورد در هر 100,000 نفر) همچنان بالاتر از ما خواهد بود اگر چه آن را به کاهش است.

این رقم در نتیجه از تعداد موارد شناسایی شده در محلی شیوع بیماری در مناطق خاصی در اطراف لیسبون و همچنین از کاهش سخت مستند اقدامات به عنوان مورد در بسیاری از کشورهای دیگر و به عنوان چنین نیست ارائه یک نمایش دقیق از وضعیت در سراسر کشور.

فشرده ردیابی/تست در حال انجام است و همچنین کمک به افزایش تشخیص عفونت.

در خارج از این مناطق ارقام بسیار پایین تر و یا حتی باقی مانده یعنی در این مناطق معمولا انتخاب توسط گردشگران: Algarve هفت مورد در هر 100,000 نفر نسا 1.2 و آزور 0.4.

اقدامات نوآورانه شده اند در محل قرار داده و به جای گردشگران و اطمینان حاصل شود که آنها لذت بردن از اقامت خود را در یک محیط امن. برای مثال برنامه اطلاعات پریا و محیط زیست, سازمان, وب سایت نمایش اطلاعات در زمان واقعی در ساحل, ازدحام.

ترافیک-سیستم نور است در محل در هر یک ساحل با رنگی علائم نشان دهنده آن سطح از تراکم: سبز برای اشغال کم; زرد نشان می دهد تراکم و قرمز به معنی آن است که کامل است.

صنعت مهمان نوازی است و همچنین در نظر گرفتن قوی بهداشت و ایمنی. به منظور ایجاد اعتماد به نفس در میان گردشگران “پاک و ایمن” برچسب های صادر شده برای موسسات به طور کامل سازگار با مسئولان بهداشتی مورد نیاز است.

در به رسمیت شناختن کار ما پرتغال اولین کشور اروپایی به دریافت “ایمن سفر مهر” از جهانی مسافرت و گردشگری شورای.

در این زمینه به عنوان سفیر پرتغال به انگلستان من را هیچ تلاشی برای پنهان کردن ناامیدی من یا که من دولت در این واقعیت است که پرتغال را شامل نمی شد در لیست کشورهایی که مسافران معاف از قرنطینه خود را در بازگشت به انگلستان است.

آن سخت است به درک چرا مردم سفر از انگلستان به مادیرا یا آزور حتی بدون عبور از طریق ما قاره خاک باید قرنطینه در خود بازگشت. همان می رود برای کسانی که بازدید از Algarve بیش از دو میلیون نفر در هر سال است.

ما احساس می کنید علمی بحث حمایت از دولت بریتانیا تصمیم که ما بدیهی است که احترام از جمله داده های مدل و عوامل دیگر بودند و فاقد جزئیات است.

تاثیر اقتصادی از تصمیم بریتانیا برای حفظ پرتغال تحت قرنطینه بسیار زیاد است و نگرانی وجود دارد, آن می تواند ماندگار اگر نه اوراق در آینده بررسی در بیش از دو هفته است.

تا آن زمان با این هدف در ذهن ما در حال حاضر به تعامل با دولت انگلستان ارائه آن را با هر گونه اطلاعات لازم است. ما شده اند شفاف و باز در تمام طول و ادامه خواهد داد تا. ما می دانیم در انگلستان دولت وفادار مخاطب.

ما با اعتماد به نفس ما خوش آمدید ما دوستان بریتانیا بازگشت به پرتغال به زودی به عنوان ما انجام می شود برای سال های بسیاری است. برای لذت بردن از چشم انداز ما دریا, خورشید ما و سواحل ما سلیقه در غذا و بالاتر از همه دوستی ما.

مانوئل Lobo Antunes است سفیر پرتغال به دربار سنت جیمز

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de