ترک Rikers Island و آمدن به خانه به یک بیماری همه گیر

Reynaldo لوپز منتشر شد از شهر نیویورک Rikers Island زندان در ماه گذشته پس از گذراندن دو ماه پشت میله های زندان در نقض آزادی مشروط. 50 ساله روبرو شد با یک وعده غذایی خانه پخته شده — مرغ سرخ شده, ماکارونی و پنیر, لوبیا سبز و نان ذرت — اما او نمی تواند در آغوش همسرش Millicent زمانی که او به استقبال او بازگشت به خانه خود در برانکس از ترس است که او می تواند در معرض خود را به کوروناویروس.

“من نمی خواهم به گسترش این ویروس به خانواده من” لوپز گفت: CBS News.

زندان و زندان که در آن اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است پدید آمده است به عنوان قوی پرورش زمینه را برای کوروناویروس. بیش از 1300 نفر در شهر نیویورک زندان سیستم را آزمایش مثبت برای این ویروس با توجه به شهر وزارت اصلاحات است. سه زندانی بوده اند همراه با 10 کارکنان. ریموند ریورا یکی از زندانیان که فوت شد نیز برگزار شد در نقض آزادی مشروط در Rikers تا کنون این شهر بزرگترین زندان پیچیده است.

به عنوان همه گیر شروع به تاخت و تاز در نیویورک در ماه گذشته در این شهرستان آغاز شده و آزاد کردن زندانیان برگزار شد که در ویژگی های نقض آزادی مشروط و یا در انتظار محاکمه در جزئی از جنایات Rikers و امکانات دیگر. بیشتر از 2200 نفر تعیین شده است و رایگان در سراسر شهر از تاریخ 16 مارس, با توجه به دفتر شهردار از عدالت کیفری. اما سابق زندانیان مراقبت های بهداشتی کارگران و طرفداران می گویند انتشار روند ضعف و ارائه راهنمایی کوچک برای برخی از زندانیان که به طور ناگهانی محوری به جامعه بسیاری از آنها ممکن است در معرض ویروس خود را.

لوپز سابق مددکار اجتماعی بود که در آزادی مشروط برای یک سال 2004 محکومیت مسلح سرقت یکی از 210 افرادی که آزاد شدند با کمک حقوقی برای جامعه فراهم می کند که نمایندگی حقوقی برای کسانی که می توانید آن را ندارند. پس از او منتشر شد و در مارس 31, او صرف بعد از 14 روز از خود جدا و دور از خانواده اش نشسته اند در یک اتاق خواب خود را با ملزومات: کتاب وزن و تلفن همراه خود را با هیچ روشنی طرح خود را برای آینده.

“تمام جهان از کار, اما من خوشحال به خانه من سپاسگزار” لوپز گفت.

در Rikers لوپز بود که در یک خوابگاه با مردان دیگر سن و سال او بودند نیز وجود دارد برای نقض آزادی مشروط. او گفت: همه آنها یک بد سرفه همراه با تنگی نفس. لوپز نا امید شد در فرایند انتشار خواستار آن را “هرج و مرج کل.” او گفت: خود را نهایی پزشکی غربالگری بردند و او ندارد ورود مجدد به برنامه ریزی برای زندگی خود را پس از حبس. “من هرگز داده شد هیچ نوع آزادی طرح یا یک فرصت به یک روانپزشک مراجعه کنید اگر نیاز به آن به دلیل آنچه که در داخل. وجود دارد هیچ پیگیری طرح است.”

مرد دیگری که به تازگی منتشر شده از Rikers در اوایل این ماه نیز ادعا نهایی خود را غربالگری شد و با عجله گفت: او خود را به حال هرگز حرارت گرفته شده و داده نشده بود یک ماسک صورت یا دستکش قبل از انتشار.

دو نفر از کارکنان با تادیبی خدمات بهداشتی و درمانی (CHS) این شهرستان است که سازمان نظارت بر عملیات مراقبت تایید کرد که بسیاری از زندانیان در Rikers نمی تواند کمک آنها نیاز با توجه به حجم گسترده از مردم که منتشر شد. کارکنان بودند که مجاز به صحبت علنی گفت: بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی باید به نام بیمار یا در حال حاضر کار از راه دور با اضافه کردن فشار بیشتر به یک در حال حاضر تاکید کرد سیستم.

“شما باید یک مقدار جرم از بچه ها گرفتن منتشر شد که هیچ کس وجود دارد. بنابراین وجود دارد هیچ راهی برای ما به برنامه ریزی برای آنها و همچنین هیچ راهی وجود دارد برای ما به اطمینان حاصل شود که خدمات خود را در محل” یکی CHS کارمند گفت.

این شهرستان دارای اولویت آزاد کردن زندانیان که برگزار می شد برای نقض آزادی مشروط خدمت به حبس کمتر از یک سال و یا در انتظار محاکمه در زمان اتهامات عنوان شده علیه. اکثر زندانیان از لحاظ فنی همچنان در بازداشت وزارت شهر اصلاحات اما مجاز به خدمت مانده از دوران حبس خود را در خانه.

یک CHS سخنگو گفت: مردم ورود و خروج از زندان تحت پزشکی و بهداشت روان نمایش. قبل از یک زندانی را آزاد کارکنان مراقبت های بهداشتی صفحه نمایش و شناسایی هر کسی که ممکن است COVID-19 بیماری ناشی از ویروس و توصیه آنها را به خود منزوی. هر کسی که نیاز به خود منزوی اما نیاز به تسهیلات ویژه شده مراجعه به هتل ها و دیگر خدمات حمایتی این CHS سخنگوی گفت.

پناهگاه نیز تحت الشعاع کارکنان گفت و برخی از زندانیان را در نهایت تا پایان در خیابان. “ما در حال انتشار آنها را به پناهگاه و یا برنامه های با منابع” یک CHS کارمند گفت. “ما در حال کمک به آنها را در راه است که در همه حال به طوری که فقط ناراحت کننده است.”

“گاهی اوقات آن را احساس می کند مانند فرستادن مردم به مرگ” یکی از CHS کارکنان گفت.

این بیماری همه گیر را مجبور به caseworkers وظیفه با اجرای دوباره برنامه های ورود به حاشیه. این برنامه ها به منظور کمک به انتقال زندانیان به جامعه با پوشش مسکن و مراقبت های بهداشتی و آموزش کار و بیشتر. Caseworkers به طور معمول کار با زندانیان به منظور توسعه یک شخصی طرح در داخل زندان قبل از انتشار.

اما بسیاری از caseworkers شده اند از خانه کار ساخت آن را دشوار اگر نه غیر ممکن است برای برخی از بیماران برای دریافت پشتیبانی قبل از آنها منتشر می شوند. سازمان های غیر انتفاعی است که می تواند ارائه پشتیبانی از راه اندازی خطوط تماس ویژه توزیع اعداد در سراسر زندانهای اما دریافته اند که شناسایی مشتریان از خارج می تواند ضربه-یا-را از دست ندهید.

“که عدم ارتباط آسان و اتصال باعث می شود تخلیه برنامه ریزی منظم و جامع راه بسیار چالش برانگیز گفت:” سوزان Gottesfeld معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس برنامه افسر در آزبورن انجمن ورود مجدد سازمان است که در حال حاضر فراهم می کند تمام خدمات خود را تقریبا از جمله مورد مدیریت شغل آموزش درمان سوء مصرف مواد و مراقبت های بهداشتی.

Gottesfeld گفت: این خدمات هنوز در دسترس است هنگامی که کسی می شود اما “بهتر است زمانی که ما با آنها کار می کنند قبل از انتشار بنابراین ما می توانید مطمئن شوید که وجود دارد یک برنامه ریزی برای آنها. وجود دارد مقدار زیادی از قطعات که نیاز به هماهنگ شود زمانی که مردم در حال ترک.”

“[گیر] واقعا می درخشد نور را در ما تمایل به قفل کردن بیشتر مردم از ما واقعا نیاز به آن را تست راه ما جنایی و حقوقی سیستم باعث می شود تصمیم گیری در مورد کسی است که به زندان گرفته شده و که می تواند منتشر شد در کمتر محدود نظارت در جامعه است.”

برای کسانی که نشان می دهد علائم بعد از آنها منتشر Gottesfeld گفت: آنها ممکن است نقل مکان کرد به یک هتل برای علامتی مردم اگر لازم است که آنها را دریافت مراقبت های پزشکی.

شهر نیویورک به اجرا در 11 زندان هشت که در Rikers Island. این معلوم نیست که چگونه بسیاری از تأييد ویروس موارد در مجتمع اما از روز شنبه وجود دارد 1,384 مردم بیمار توسط این ویروس در شهرستان اجرا زندان از جمله 1,005 وزارت اصلاحات کارکنان و 379 زندانیان. “مردم بسیار تشدید. ما ترس از مرگ در اینجا” یکی Rikers اهل بیت گفت.

Rikers Island Coronavirus Outbreak COVID-19
این عکس 2014 را نشان می دهد Rikers Island زندان پیچیده در شهر نیویورک است. ست Wenig / AP

مردی که منتشر شد از Rikers در اوایل این ماه گفت: آن را تسکین بود به بازگشت به خانه با اعضای خانواده خود را که بیش از 60 سال است. “من نمی خواهم آنها را به بیرون رفتن و گرفتن مواد غذایی, بنابراین در حال حاضر من می توانید بروید و آن چیزهایی که به دنبال برای آنها و مطمئن شوید که خانه تمیز است,” او گفت:. “این هیچ شوخی است. پدر من فقط از دست عمویش او 83. برادر من آن را کردم. او احساس بهتر و بهتر. اما افراد نزدیک به من که در حال گرفتن آن است. ما فقط تلاش برای ماندن و پاک و امن در اینجا نه بیرون رفتن زیاد و فقط سوار آن را مانند هر کس دیگری است.”

لوپز دو زندانی در حال حاضر در داخل و فرد دیگری که به تازگی منتشر شده گفت: تنش در Rikers در تمام زمان بالا. چند گفت وافغان آلارم که سیگنال دعوا شنیده می توان در تقریبا تمام ساعات روز و شب است. همه آنها به طور مستقل ادعا کرد آن را دشوار است برای گرفتن توجه پزشکی مگر اینکه شما تا به حال یک تب نمایش داده می شود و چندین علائم COVID-19.

“وجود دارد یک حس ترس — که هر کس می گذرد به مرگ” لوپز گفت.

یک زمان زندانی متهم دعوا در فقدان تفریح و سرگرمی از آنجا که اکثر خوابگاه های تحت قرنطینه. چند گفت که آنها را تماشا افسران رفت و برگشت تا بیمار زندانیان در وسط شب و دور انداختن تمام اموال خود را.

“من نشستن در همراه من, من نوشتن موسیقی من پازل سودوکو. من مطالعه در مورد من. اما زمانی که من می آیند و رعایت آن مقدار زیادی دیدن آن را در چهره مردم — انرژی گفت:” اهل بیت. “مردم دانستن زندگی آنها در معرض خطر دانستن است که کسی فقط فوت کرد.”

Back صفحه اصلی لوپز همسرش گفت: شروع به دادن او زردچوبه, پیاز قرمز, زنجبیل و دریای خزه دو بار در روز که او نسبت به کمک به از بین بردن احتقان در ریه های خود. هفته گذشته او خانه را ترک کرد و برای اولین بار به خرید مواد غذایی, آنچه که او در نظر گرفته شده اما نقطه عطف مهم. او گفت: بدون حمایت همسر خود را که حفظ تماس با وکیل و تولید نامه مرجع برای قضاوت آزادی او شده اند “غیر ممکن است.”

در شغل سابق لوپز کمک به زندانیان سابق تنظیم به زندگی پس از زندان است. او گفت که او در حال لذت بردن از وقت خود را با خانواده و امیدوار به بازگشت به مدرسه برای کسب مدرک کارشناسی ارشد در رشته مددکاری اجتماعی. “مردم نیاز به کمک. بسیاری از افرادی که به زندان ساخته شده انتخاب بد و بعضی از افراد صدمه دیده اما خوشبختانه این افراد در حال میخوام دوباره به جامعه — که آیا ما آن را دوست دارم یا نه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر