لبنان است که به طور پیش فرض بر روی بدهی های خارجی پرداخت برای اولین بار در تاریخ خود به عنوان کشور مبارزات با یک بحران بزرگ مالی.

نخست وزیر حسن دیاب گفت: لبنان نمی خواهد ساخت اوراق قرضه پرداخت $1.2 میلیارد دلار (£900m) به دلیل در روز دوشنبه.

“بدهی تبدیل شده است و بزرگتر از لبنان می تواند تحمل و بزرگتر از توانایی لبنان برای دیدار با پرداخت سود” آقای Diab گفت.

لبنان است و تلاش شده است پس ارزش آن ارز کاهش یافت.

پوند لبنان شده است از دست دادن ارزش خود در برابر دلار را برای ماه, در بخشی به دلیل بانک های کشور شده اند و تمایلی به محلی تبدیل پوند به دلار منجر به افزایش تقاضا برای دومی.

این موضوع را با ارز خارجی منجر شده است به واردکنندگان دچار مشکل دسترسی به کالا که گران تر شده اند. کسانی که با پس انداز نیز تحت تاثیر افت ارزش ارز محلی است.

در یک برنامه زنده تلویزیونی نشانی در شنبه Mr Diab گفت که مذاکرات به بازسازی بدهی های این کشور که در بیش از $30bn, خواهد ادامه “با همه طلبکاران و… را در یک شیوه ای سازگار با منافع ملی”.

آقای Diab اضافه شده است که بیش از 40 درصد از جمعیت به زودی می تواند در فقر به لبنان می پردازد آن را بدترین بحران اقتصادی در دهه.

61 ساله شد نخست وزیر در ماه ژانویه به عنوان بخشی از یک دولت جدید تشکیل شده است که پس از اعتراضات بر شکست رهبران برای مقابله با بحران اقتصادی خشونت تبدیل شد.

در ماه اکتبر مخالفان دولت به خیابان ها ریختند و در پاسخ به افزایش قیمت بالا و بیکاری جوانان فقیر خدمات عمومی و فساد است.

این بحران به شدت ضربه خدمات عمومی با منابع آب و برق اغلب مختل و زباله چپ به شمع تا در خیابان.

با لبنان باقی مانده به شدت در بدهی های اقتصاددانان نشان می دهد که نجات مقابله با صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) است و تنها راه رو به جلو – و اصلاحات مورد نیاز خواهد بود برای که به اتفاق می افتد.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de