LeBron James و Kawhi Leonard led مراسم تجلیل از کوبه برایانت به عنوان All-Star Game به یاد اواخر لس آنجلس لیکرز افسانه است.

حافظه از پنج بار قهرمان NBA که همراه با درگذشت او 13 ساله دختر Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر فقط در خارج از لس آنجلس در تاریخ 26 ژانویه مفتخر شد در طول لیگ سالانه اغراق در شیکاگو, ایلینوی, این آخر هفته.

روز جمعه و شنبه بازیکنان که در زمان افزایش ستاره ها بازی و در All-Star شنبه وقایع عینک نیوجرسی تکه های شماره 2 و 24 Gianna و کوبه نیوجرسی اعداد—در مرکز احاطه شده نه ستاره.

اعداد نیز برجسته در All-Star Game روز یکشنبه با بازیکنان در این تیم کاپیتان های LeBron James تمام پوشیدن شماره 2 و بازیکنان در این تیم کاپیتان های Giannis Antetokounmpo پوشیدن شماره 24 به جای.

علاوه بر این, NBA تغییر فرمت از سه ماهه چهارم به افتخار برایانت تنظیم یک هدف نمره در دوره نهایی با اضافه کردن 24 امتیاز—دوباره اشاره ای به تعداد برایانت عینک در نیمه دوم کار خود را—به پیشرو تیم در ترکیب نمره از طریق سه چهارم.

جیمز ستایش نماد کشباف و تصمیم NBA کمیسر آدم نقره به تغییر نام All-Star Game جایزه MVP پس از برایانت.

“من فکر می کنم آن را فقط به یکی دیگر از سند های بزرگ ما کمیسر آدم نقره,” او گفت: به نقل از ESPN.

“فقط برای او را به فکر می کنم که قادر به تغییر نام این جایزه MVP پس از کوبه. آنچه که مرد به معنای به لیگ ما او الهام در اطراف بازیکنان [….] هر زمان Giannis [Antetokounmpo] و هم تیمی های خود فرار را در دادگاه می بینم که پشت آنها را شماره 24. متوجه شدم من انگشت, باند که دارای 24 بر روی آن. میراث او است که زندگی در هر روز, با ما است.”

لئونارد شد اولین دریافت کننده کوبه برایانت جایزه MVP پس از پیشرو تیم LeBron به 157-155 نفع خود و ادای احترام به اواخر NBA بزرگ است.

“کلمات حتی نمی تواند توضیح دهد فقط ساخت این اولین کوبه برایانت MVP جایزه” حاکم NBA Finals MVP گفت: NBA on TNT بعد از بازی.

“من می خواهم برای تشکر از کوبه همه چیز را برای او [دارای] برای من انجام تمام مذاکرات طولانی در تمرینات با تشکر از شما.”

پیش از بازی سابق لیکرز بزرگ Magic Johnson سخنرانی به افتخار برایانت حافظه نشان می دهد تاثیر خود خاموش دادگاه شده بود به عنوان قدرتمند به عنوان میراث او در آن است.

“ما به شما هرگز دیگر بازیکن بسکتبال کاملا مانند کوبه” به Hall of Famer گفت.

“نمره 81 امتیاز در یک بازی. نمره 60 امتیاز در آخرین بازی. و سپس با برنده شدن پنج NBA است. اما آنچه که من واقعا افتخار می کنم در مورد زمانی که ما فکر می کنم در مورد کوبه برایانت وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در لس آنجلس است که آیا یک خانه. کوبه مبارزه بود به آنها را به خانه و پناهگاه هر روز. او پرشور در مورد آن است.”

تصاویر برایانت فلش در یک صفحه نمایش در پشت صحنه به عنوان Jennifer Hudson انجام شده قبل از بازی در لباس لیکرز بنفش.

هادسون نبود تنها سرگرم کننده به پرداخت ادای احترام به برایانت با مشترک و Chance the Rapper هر دو گرامیداشت خاطره 18-زمان All-Star در اجرای برنامه های خود را.

LeBron James, Los Angeles Lakers
LeBron James #2 تیم LeBron dunks توپ در سه ماهه سوم برابر تیم Giannis در طول 69 NBA همه ستاره بازی در مرکز متحده در فوریه 16 در شیکاگو, ایلینوی.
استیسی ریور/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im