Led Zeppelin سرقت نیست Stairway To Heaven, ریف, دادگاه تجدید نظر قوانین

بی بی سی جهان | No comments

Led Zeppelin باید پیروزی در طولانی مدت کپی رایت اختلاف پس از یک دادگاه تجدید نظر حکم آنها سرقت نیست باز ریف در پلکان به بهشت است.

انگلیسی rock legends متهم شدند در سال 2014 از پاره کردن یک آهنگ به نام برج ثور توسط گروه ما روح است.

برج ثور نوشته شده بود در سال 1968 سه سال قبل از پلکان به بهشت است.

در حال حاضر 9 ما مدار دادگاه تجدید نظر در سان فرانسیسکو به تایید 2016 دادگاه حکم که Led Zeppelin نه کپی آن.

Stairway To Heaven به طور منظم به نظر می رسد در لیست از بزرگترین آهنگ های راک تا کنون نوشته شده و مورد بوده است که یکی از صنعت موسیقی را طولانی ترین در حال اجرا و نزدیک تماشا اختلافات.

Led Zeppelin رابرت پلنت خواننده و گیتاریست جیمی صفحه نوشت که این ترانه می تواند با آن مواجه شده اند لایحه ای برای میلیون ها دلار خسارت اگر آنها از دست داده بود.

روح ترانه های نوشته شده توسط گروه گیتاریست, گیتاریست, سفت ولف شناخته شده به عنوان سفت کالیفرنیا که در سال 1997 درگذشت. مورد آورده بود توسط مایکل Skidmore یک متولی برای املاک خود را.

Led Zeppelin و روح بازی با هم زندگی می کنند پس از برج ثور نوشته شده بود و آقای Skidmore پیشنهاد صفحه ممکن است خود را نوشته ریف پس از شنیدن برج ثور زندگی می کنند. او ادعا کرد این آهنگ تا به حال مشابه آکوردهای.

این مورد به مشخصات بالا آزمایشی در سال 2016 در کدام صفحه و گیاه به مدارک و شواهد. هیئت منصفه را رد کرده و ادعا می کنند که در آن زمان تصمیم گیری آهنگ “نه ذاتا مشابه”.

اما در سال 2018 9th ما مدار دادگاه تجدید نظر تصمیم قاضی دادگاه تا به حال ساخته شده یک سری از خطاها و دستور جلسه جدید.

روز دوشنبه یک پانل از 11 قضات نشان داد خود را 9-2 تصمیم گیری است که پلکان به بهشت نمی نقض کپی رایت از روح ترانه است.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>