لیدز یونایتد مقابل لوتون تاون قهرمانی: نمره زندگی می کنند و آخرین هدف به روز رسانی

تلگراف | No comments

  • اشتراک در: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش پوشش فقط £40 به مدت 12 ماه — 16 ٪ خاموش قیمت هفتگی

به روز رسانی خودکار

شب همه

Firdt نقش دوم پایین در اللند جاده که در آن لیدز یونایتد میزبان لوتون تاون برای اولین بار 13 سال و یک جلسه در لیگ یک تصمیم توسط Miracle Kandol را برنده. این نویسنده به خاطر وضوح بیشتر یک بازی در بهار سال 1992 در آخرین بخش اول کمپین هنگامی که لی چپمن پس از هشت هفته با شکسته مچ دست به نمره به عنوان اریک کانتونا قرار داده و لیدز’ مسئول عنوان در مسیر بازگشت. این نویسنده به خود وغصه است به اندازه کافی قدیمی به خاطر یک مسابقه از سال 1974 1-1 قرعه کشی در ماه سپتامبر که به تازگی ارتقا شهر برگزار شد قهرمانان: معلوم شد که برایان Clough آخرین بازی به عنوان مدیر و دو روز بیشتر تمدید سلطنت خود را به 44 تا او اخراج شد.

من این اشاره تنها به می گویند که در زمان عادی من می recuse خودم از پوشش این مسابقه به نفع مراتب بیشتر جاذبه های اغوا کننده از تماشای این طبیعی نیست بار من در تغییر و من تنها عضو از کارکنان با عملکرد iFollow اشتراک. من باید تلاش به عنوان حرفه ای و بی طرفانه به عنوان من می خواهم برای هر وبلاگ زندگی می کنند (قابل فهم تعصب در طول 2010-11 خاکستر وجود).

لیدز داشتن در برابر فولهام را تحت پرقدرت در نیمه اول عملکرد روز شنبه با پیروزی 3-0 پس از Marcelo Bielsa را روشنگری سوئیچ از تاکتیک ها و پرسنل در نیمی از زمان هشت نقطه روشن از Brentford در مقام سوم. که دقیق سرب آنها برگزار شد بیش از نیوکاسل در سوم آوریل سال 1990 آخرین بار آنها ارتقا به سمت بالا پرواز. آنها وحشت زده زندگی از کسانی که در زیر آنها را با دو تساوی و دو شکست در آن فینال حتی بازی اما زمانی که آنها نیاز به با سختی هر زمان در سمت چپ در برابر لستر در خانه خود در یکی مانده به آخر بازی آنها کنده پیروزی و رفت به پیروزی نهایی خود را در بازی برای رفتن تا به عنوان دوم را بدست آورد و قهرمان. آنها خواهد شد از جان گذشته برای آن نمی شود بنابراین تنگ این زمان دور. و اگر پابلو هرناندز است که مناسب برای بازی در پنج تا از هفت بازی آنها باید باشه.

به Luton, شکست نخورده در پنج و عالی اگر زشت پیروزی در سوانسی در روز شنبه در دومین مسابقه خود بازگشت و همچنین بازی دوم از ناتان جونز’ طلسم دوم به عنوان مدیر آنها سه امتیاز پشت سر هادرزفیلد در 21. تنها سه تیم پایین رفتن در این فصل و هر دو Terriers و استوک سیتی در فاصله قابل توجه اگر آنها می تواند به حفظ این ترقی در فرم. پس از این اجرا در آنها هنوز هم یک بازی خانگی در برابر بارنزلی (در حال حاضر پایین) هادرزفیلد و بدنه دور (در حال حاضر 21 و 22). آن را هنوز هم به راحتی در دست خود و یک تیم است که به اذعان یک بخش بالا 72 اهداف باید وصل نشت در آن آخرین پنج بازی اجازه تنها در سه. لیدز که meanest دفاع در مسابقات قهرمانی اذعان 32 دشوار خواهد بود crack اما هیچ کس با خاطرات بازی خود را در برابر ویگان در فصل گذشته خواهد رویای dabbling با غرور قبل از آن را بیش از.

ما خواهید بود با این تیم در ساعت 6.45 زمانی که ما نیز آتش iFollow و انگشتان عبور از آن کار می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>