همین Shula این winningest سر مربی تیم در لیگ ملی فوتبال تاریخچه و میامی دلفین ها افسانه برای نیم قرن درگذشت. او 90. دلفین ها تایید Shula عبور با یک بیانیه در رسانه های اجتماعی.

CBS میامی گزارش Shula پشت برگ همسرش آنه ماری و پنج فرزند دیو, دانا, شارون, Anne و مایک. Shula کودکان شد و از اوایل ازدواج به همسر اول خود دوروتی که درگذشت از سرطان پستان در سال 1991.

DON SHULA
Miami Dolphins مربی دان Shula خود را می گویند به طور رسمی در طول یک سال 1972 بازی.

متولد در گرند رودخانه اوهایو در سال 1930 فوتبال آمد و به طور طبیعی به Shula از سن جوان است. پدر و مادر او در ابتدا به منع او را از بازی با توجه به خطر آسیب با Shula حتی جعل پدر و مادر خود امضا در یک لغزش اجازه بازی در مدرسه بالا است.

Shula خواهد بازی 73 بازی بیش از هفت فصل در NFL به عنوان یک دفاعی به عقب پایان کار خود را با 21 interceptions.

Pro Football Hall of Famer برای اولین بار به جنوب فلوریدا در سال 1970 زمانی که دلفین میامی صاحب جو رابی امضا Shula برای تبدیل شدن به تیم دوم سر مربی در سال پنجم خود را از وجود.

Shula در حال صرف گذشته هفت فصل مربیگری بالتیمور Colts. با وجود مقدار زیادی از موفقیت Shula روز در بالتیمور به نظر می رسید شماره پس از خیره کننده از دست دادن در سوپر باول III به جو Namath و نیویورک جتز. این کلت سنگین مورد علاقه های شما به عنوان این بازی است. سه سال بعد Shula منجر خواهد دلفین ها به سوپر باول ششم.

Shula Hospitalized Football
در این یکشنبه, نوامبر. 22, 2015 عکس فایل, سابق میامی دلفین ها سر مربی همین Shula دریافت خود را در سالن از شهرت حلقه در حاصل کار دو تیم فوتبال NFL بازی برابر دالاس کابوی ها در میامی گاردنز فلوریدا. Lynne Sladky / AP

Shula باقی خواهد ماند میامی را رهبر بعد از 26 سال مصرف آنها را به پنج سوپر باول حضور و برنده شدن بازگشت به عقب عناوین در سال 1972 و 1973.

که در ” 72 فصل Shula و دلفین ها شد, تنها تیم NFL برای تکمیل یک فصل کامل پایان سال 17-0. آنها باقی می ماند تنها تیم برای تکمیل یک فصل NFL و برنده شدن در یک کاسه فوق العاده بدون درد و رنج از دست دادن.

Shula بازنشسته در سال 1995 داشتن مربی بازی بیشتر از هر کسی در NFL تاریخ است.

او باقی می ماند تمام وقت رهبر در برد با 347.

برای قرار دادن به دیدگاه New England Patriots سر مربی لایحه Belichick برنده 291 بازی های حرفه ای.

68 سال Belichick را به طور متوسط 11 برنده برای پنج سال دیگر به منظور گرفتن Shula که بازنشسته شد در سن 65.

یک مجسمه از Shula می ایستد خارج راک ورزشگاه و شما همیشه می توانید یک درایو در همین Shula بزرگراه.

صحبت از راک ورزشگاه او اضافه شده به Miami Dolphins رول افتخار در سال 1996 سال پس از بازنشسته شد.

علاوه بر این سالانه بازی فوتبال بین دانشگاه بین المللی فلوریدا و دانشگاه فلوریدا آتلانتیک است که به نام Shula کاسه و برنده دریافت جایزه به نام همین Shula جایزه.

Shula القاء شد به Pro Football Hall of Fame در سال 1997.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im