لستر سیتی مقابل استون ویلا لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین به روز رسانی

تلگراف | No comments

به روز رسانی خودکار

دوشنبه شب فوتبال

منs در اینجا تمرکز ملت ورزشی توجه است امشب در شرق میدلندز, که در آن یکی از انگلستان فوتبال را بزرگترین باشگاه های قدیمی سفر به خانه از این تیم که به این ورزش شاید بزرگترین تا کنون داستان. آن است که استون ویلا در شهر لستر و ما باید تمام اخبار تیم پیش نمایش ديد و آنچه انتظار می رود بیش از یک ساعت و یک بیت. لگد کردن است در ساعت 8 بعد از ظهر.

در موضوع لستر کمی از اخبار از دیگری جلو برای آنها: لیستر سیتی و چلسی خواهد kick-off جام حذفی یک چهارم نهایی اقدام در 21 مارس در 12:30 بعد از ظهر با چهار روابط انتخاب شده برای پوشش زنده در سراسر آخر هفته.

بلوز به پایان رسید به امید لیگ برتر رهبران لیورپول 2-0 برنده هفته گذشته در حالی که روباه لبه گذشته Sky Bet Championship سمت بیرمنگام. این مسابقه در کینگ پاور استادیوم پخش خواهد شد در BT Sport.

لستر مدیر برندان راجرز اذعان سمت خود را از دست رفته “سرکش” Wilfred Ndidi و استقبال هافبک دفاعی بازگشت از مصدومیت به روباه نگاه به مهر محل در لیگ قهرمانان.

Ndidi تحت عمل جراحی زانو در ژانویه 9 پس از آسیب رساندن به خود منيسک در آموزش. قابل توجه او فقط 13 روز بعد از آن به عنوان یک جایگزین در مقابل وست هام قبل از شروع Carabao نیمه نهایی جام دوم پا در استون ویلا.

با ادراک خود باز گشت بود و احتمالا بیش از حد به زودی به عنوان 23 ساله بود و پس از آن وجود ندارد و برای یک ماه پس از شکایت از درد پس از عمل و نگهداری از تیم اول تصویر در حالی که او به درستی بازسازی زانو خود را.

دوم بازگشت در نورویچ – دوباره از روی نیمکت – قبل از اولین شروع خود را برای بیش از یک ماه در برابر بیرمنگام در جام حذفی در اواسط هفته.

در Ndidi را غیبت لستر موفق به برنده شدن در هر یک از چهار لیگ برتر مسابقات فقط دو گل به ثمر رساند و راجرز اصرار دارد شیب در فرم بود و تصادفی نیست.

“من تعجب نیست ، ما می دانیم که ما یک تیم بهتر با او در آن وجود دارد شکی نیست.

“ما برخی از دیگر واقعا خوب بازیکنان ما در تیم ملی است که می تواند در آمده و اما زمانی که شما بدون یکی از بهترین بازیکنان در آن موقعیت در لیگ, او همیشه برای رفتن به یک از دست ندهید.

“برخی از بچه ها در می آیند و فوق العاده انجام داده و ما برنده بازی بدون Wilf اما فقط به طور کلی او را سرکش و آنچه که او به تیم و آنچه که او اجازه می دهد تا دیگران قادر به انجام.

“عالی بود برای او را به 60 دقیقه چهارشنبه شب و امیدوارم او می تواند اقامت مناسب در حال حاضر از آنجا که او بسیار برای ما مهم است.”

با وجود در نظر گرفتن تنها 12 امتیاز از 12 بازی های لیگ برتر, Leicester در دوره باقی می ماند به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان تنها برای دومین بار در تاریخ این باشگاه.

راجرز اذعان مزایای بودن در این رقابت ها خواهد آن را آسان تر برای مقابله با از دست دادن یک بازیکن کلیدی مانند Ndidi در آینده به عنوان او قادر خواهد بود برای تقویت تیم ملی.

“امیدوارم تا پایان فصل خواهد شد که این مورد گفت:” راجرز. “هر سال شما می خواهید به بهبود است. شکی نیست که آنچه هدف ما خواهد بود.

“ما در حال کار تقریبا مشابه با تیم ملی در پایان فصل برای نزدیکی در 18 ماه, بنابراین شما نیاز به به روز کردن آن است. شما نیاز به نگه داشتن به دنبال بالا بردن نوار و آن نوع برنامه در راه است.

“من فکر می کنم نکته کلیدی در حال حاضر این است که به پایان کار و همه چیز را برای رسیدن به جایی که ما می خواهیم در پایان فصل و پس از آن ما می توانیم نگاه کنیم.”

جیمی Vardy است که انتظار می رود به بازگشت به لستر تیم ملی برابر ویلا. این مهاجم که به ثمر رساند تا 17 لیگ برتر اهداف این فصل از دست رفته گذشته دو بازی با یک آسیب گوساله.

اما سمت چپ-پشت بن Chilwell است شک با مشکل همسترینگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>