به روز رسانی خودکار

45 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Chelsea تا به حال نیمی محترم شانس لستر سه را به دو دقیقه از زمان آسیب.

43 دقیقه لستر 0 چلسی 0

بrilliant از جیمز دوباره به او یورش برده و رو به جلو برای تقویت حمله و ضامندار به تصویب 22 متری. او خود laces از طریق یک شات اما دوباره Evans وجود دارد با مهم بلوک.

41 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Penalty جعبه شیطان پین بال دزد وقتی که کوه هدایت پاس را به حق برای Hudson-Odoi و او از آتش سوزی در بازگشت به کوه نژادها را در جعبه. آن را فقط در پشت او تبدیل به بازیابی آن چرخش به ساقه و معلم آن را به Soyuncu که خود را انداخت جلو به بلوک. ابراهیم می رود یدکی چون کوه نمی کنم آن را به یک حیاط به او حق است.

38 min, لستر 0 چلسی 0

یکnother حیاتی ترد رهگیری از Evans مواضع James آینده در دور برگشت در سمت راست در هزینه یک گوشه که Soyuncu سران روشن است.

ابراهیم می خواهد مجازات هنگامی که زانو خود را برخورد با Soyuncu اما داور و Stockley پارک گفتن ‘نه’

اعتبار: آدریان DENNIS/خبرگزاری گتی ایماژ

35 دقیقه لستر 0 چلسی 0

یکbraham شجاعانه طول می کشد یک ضربه در دنده پس از interjecting خود را بین Soyuncu نوسانی پای چپ تلاش برای شلیک به سر توپ پشت یک گوشه. Maddison طول می کشد آن dinking آن بیش مقابل پست دونده به Chilwell رایگان ، باید نمره یا حداقل کلید چپ پای خود را به ضرب گلوله در هدف اما انتقاد آن را بیش از.

33 min, لستر 0 چلسی 0

Mسنگ نشانه های امیدوار کننده برای لستر که Chilwell بمکد Hudson-Odoi سمت توپ اما سوختگی گذشته آزمایشی وینگر. او فراتر از 18-حیاط خط می کشد و آن را به عقب به بارنز مجاور با نقطه پنالتی. اما او خم به عقب زمانی که او حملات خود را با شوت چپ پا و آسانسور آن را در طول نوار.

30 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Chelsea ضربه آزاد پس از ایوانز ” کشویی خطا بر روی پدرو. آن را 25 متری از هدف اما کوه mullers آن را مستقیما به دیوار.

به سختی نیمی از یک دقیقه بعد از چلسی به پشت در لستر را jugular, جاری شدن سیل به سمت جعبه و Hudson-Odoi تلاش می کند به تراشه Schmeichel که backpedals niftily به نکته آن را در طول نوار.

28 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Leicester برنده دوئل از Caballero زدن و تغییر آن را به سرعت به Vardy که spanks یک در Caballero قفسه سینه و جدید اولین انتخاب دروازه بان باعث قوی اما ساده ذخیره کنید.

26 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Mادیسون طول می کشد تا ضربه آزاد قوس آن با پای راست خود را به سمت عقب پست. ایوانز باید سرقت به آن ضربه بزنید در, اما نمی توانید وجود دارد و آن را منحرف پشت یک goalkick.

23 دقیقه لستر 0 چلسی 0

منt’ شده است به همه چلسی تا کنون تا لستر در نهایت پور به جلو با بارنز برخورد است تا چپ و تطبیق آن برای Tielemans در لبه جعبه. خود را ضربه محکم و ناگهانی شات مسدود شده است. اما آمده لستر به کسب یک ضربه آزاد که جیمز بسته نرم افزاری بیش از انبارها.


اعتبار:
آدریان DENNIS/خبرگزاری گتی ایماژ

20 دقیقه لستر 0 چلسی 0

یکbraham می رود غلت در جعبه به عنوان او تعقیب یک throughball با Soyuncu پایین داخل به سمت چپ وجود دارد اما تنها کوله بیت از تماس از زانو به زانو و ابراهیم درمان ما به سیمون Biles. VAR زباله هر زمان با در نظر گرفتن یک نگاه در آن. و قوانین داور درست بود به موج بازی در.

17 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Chelsea نفوذ پایین سمت چپ و کوه و ابراهیم ترکیب به قرار سابق در پایین سمت چپ. او کاهش آن را به عقب برای تکمیل مربع (دو-دو به جای یکی-دو) اما آن را پشت سر ابراهیم و او نمی تواند آن را از زیر پای او. لستر تقلا آن را دور از هدف اما جیمز در مانند فلین می فرستد و بیش از یک بارنز والیس صلیب که ابراهیم واقعا باید به پایان رسید اما نمی تواند اعمال مناسب اتصال. چلسی این سفر حمایت از درمان او را به یک گروه کر از یک Tammy ابراهیم اما او واقعا باید به ثمر رساند.

14 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Leicester تغییر رویه و تراشه یک توپ بلند به Barnes, تنگ در مقابل جیمز و با این ایده تبدیل به او. اما جیمز خیلی خوب و قوی و بارنز فقط پرش کردن او را به عنوان حق بازگشت که می تواند بهترین از این نسل از چلسی استعدادهای nips به نیک روح توپ رو دور.

12 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Leicester هیچ فضایی برای بازی در همه. چلسی در حال خفه کردن آنها در مطبوعات. نرم و صاف کردن رفت و آمد از Hudson-Odoi و ابراهیم بعد از دوباره شروع به لغزش کوه به یک موقعیت پایین داخل کانال درست است که او طول می کشد بالینی بود اما آفساید.

10 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Chelsea نگاهی به دومین کرنر کوتاه و پدرو برش فرصت خود را برای عبور از بازی. از goalkick Rufiger می رود تا با Vardy و دو سر تصادف به هر یک از دیگر. هر دو کمی صدمه دیده است و بازی متوقف می شود برای درمان و مغزي ارزیابی. هر دو در حال تصویب مناسب برای حمل است.

8 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Choudhury پیچد پای خود را در اطراف Hudson-Odoi و نیروهای او را بیش از 35 متری از هدف مرده مرکز. ضربه آزاد. چلسی جعلی و بازی آن را به جیمز گسترده ای در سمت راست. او آموزش در یک جریان متقابل است که ایوانز است که عاقلانه و به نوبت پشت و در نزدیکی پست های قبل از آن می تواند به ابراهیم. ایوانز نیز سران گوشه ای محکم و قاطعانه بر روی نوار.

7 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Tielemans می ایستد در Georgie مچ پا به چلسی را No5 سعی در محافظت از توپ در داخل نیمه خود را. ضربه آزاد.

5 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Chelsea به نوبه خود پرتاب به یکی برای لستر با جیمز’ نادرست بزنند. Chilwell hurls آن را به پرز که در تله آن را در قفسه سینه خود را و سپس نیزه اش بازگشت عبور مستقیم از بازی. سی secodns بعد جیمز طول می کشد یکی دیگر از پرتاب و Georgie و پدرو کار آن را به Hudson-Odoi در د او تبدیل به larrup آن را با پشت پا و هوا ضربات از دست رفته فرصت حتی شلیک کنید. زباله تا کنون.

3 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Nهر دو طرف آویزان می تواند به توپ. فشار است که اعمال هر کسی در اختیار آنها نمی تواند پیدا کردن حق عبور برای شکستن تان رویکرد است. Chilwell می یابد فضا و Maddison نوردد توپ را به سمت چپ اما آن جلب باد سمت چپ-پشت ورقه و توپ حباب را لمس کنید.

1 دقیقه لستر 0 چلسی 0

Pقرض می دهد به تعقیب یک توپ درست است که Azpilicueta چوپان برای goalkick. چلسی در نارنجی, جوراب, سپس کلید shift توپ را به سرعت به پدرو که پنجه توسط Ricardo. باشید شروع می شود.

بیا بیرون از تیم

Leicester آبی رویال چلسی در سیاه و سفید.

برندان راجرز صحبت می کند

[Wilf] احساس درد در زانو خود را. آن را تبدیل به بسیار بسیار درد. ما فکر می کنیم می خواهم فقط آن را ترک و امید نیست برای انجام هر گونه آسیب بیشتر است. آن را یک فرصت برای جوان حمزه به در آمده و نشان دادن کیفیت خود را. ما یک زن و شوهر از هفته بعد از امروز پس امیدوارم Wilf می توانید یک استراحت و دوباره جا.

فرانکی لمپارد Jnr آدرس ملت

Leicester یک تیم بسیار خوب است. آنها بالاتر از ما پس از آن در یک بازی یک بیت از یک مسابقه. آنها انجام بسیاری از چیزهای خوب است و ما سعی می کنید برای انجام همان طوری که ما باید واقعا رقابتی امروز است.

[حذف] دروازه بان است تصمیم گیری شما را به آرامی شما را به نگاه در آنچه در آن به معنی. من اعتماد به ویلی او یک حرفه ای بزرگ است. آنها بسیار نزدیک است. من اعتماد به آنها را هر دو, اما این یک تصمیم من برای امروز.

این دوست داشتنی است ادای احترام به چلسی را از دست داده و پسر بچه

Dآل جاسپر یاد همیشه باهوشتر پت Nevin:

Ndidi نتواند تست تناسب اندام

He بازی برابر ویلا در روز سه شنبه و به هیچ وجه نزدیک به خود را بهترین پژمرده به عنوان یک سپر و یا رانندگی رو به جلو است. شما باید به سوال که آیا چسبیده او را به سمت و 13 روز پس از زانو op برای آمدن روی نیمکت مقابل وست هام بود خردمندترین.

این تیم در سیاه و سفید

Leicester شهرستان Schmeichel; Ricardo ایوانز Soyuncu, Chilwell; Choudhury; پرز, Maddison, Tielemans بارنز; Vardy.
جایگزین Ward, جاستین فوکس ، Praet خاکستری البریقتن, Iheanacho.

چلسی Caballero; James کریستنسن, Rudiger, Azpilicueta; Kante, Georgie کوه; Hudson-Odoi ابراهیم پدرو.
جایگزین Kepa مارکوس آلونسو, Tomori, Barkley, Willian, Kovacic, Batshuayi.

داور: لی میسون (بولتون).

Vardy شروع می شود برای لستر

چلسی قطره Kepa

خوب صبح

یکnd خوش آمدید به نشست دو باشگاه که تا به حال بسیار آرام انتقال ویندوز. من نقطه است که تنها به دلیل آن به نظر می رسد وسواس است که هرگز کاسته. به جای ستایش باشگاه برای خویشتن داری در یک دیوانه بازار و چسبیده به دراز مدت استراتژیک, تفکر, ما اعتیاد به مواد مخدره از نوع سوپر مارکت رفت و برگشت تب است که به پایان می رسد تا با Odion Ighalo امضای برای منچستر یونایتد.

این البته یک بازی بین باشگاه های سوم و چهارم با صلاحیت لیگ قهرمانان بصورتی پایدار و محکم خود را درک. در ماه گذشته من را تماشا کرده ام لستر معدوم کردن واقعا وحشتناک West Ham اما مبارزه با کارهایی حلم در نیمه اول نیمه نهایی لیگ برابر استون ویلا تا حمزه Choudhury داد هافبک برخی از نیش می زنند. آنها بهتر جانبی برای بسیاری از برگشت و شد لغو شد توسط برخی از دروازه بان پر زرق و برق از آقای Nyland و ویلا هوشمندانه سربار معمولا عالی ریکاردو که دریافت کرد کمی و یا بدون کمک از Ayoze پرز در تلاش برای مقابله با مت Targett و جک گریلیش. آن را تعجب آور بود که برندان راجرز ثابت نیست آن را در نیمی از زمان.

شده اند وجود دارد اشاره کرد که چلسی کاهش یافته است Kepa Arrizabalaga, گران قیمت ترین دروازه بان جهان

اعتبار: دارن والش/Chelsea FC via Getty Images

Chelsea در زمان پنج امتیاز از چهار بازی لیگ در ماه ژانویه, ضرب و شتم برنلی خوب گرفتن حمله کردند توسط نیوکاسل پرتاب فاصله دو نقطه برابر 10-مرد آرسنال با گناه سهل انگاری دفاع و حتی shonkier goalkeepeing و اذعان یکی دیگر دیر گل برابر برایتون. بیش از حد بسیاری از بازیکنان نگاه کمی بیات – مارکوس آلونسو, N’Golo Kante و پدرو به طور خاص و جهان گران ترین دروازه بان یک نگرانی است. آنها نیاز به پیدا کردن ذوق آنها در Molineux در پاییز شکوفا تحت تاثیر Reece جیمز میسون کوه Tammy ابراهیم و دیگر تیم جوانان فارغ التحصیلان. در غیر این صورت فرانک لمپارد در حال رفتن به نیاز به یک عمده وصله پینه کردن در تابستان به پا زدن در.

ابراهیم روت دیروز و در تیم ملی در حالی که روبن لوفتوس-گونه باید در پایان ماه. آنها شش امتیاز از منچستر یونایتد و پیروزی امروز را فاصله به لستر به پنج امتیاز. به نظر می رسد لمپارد نیست مسیح برخی او را مورد ستایش قرار داد به عنوان در ماه اکتبر چهارم خواهد نشان دهنده شروع مناسبی باشد. او به خوبی انجام می شود به ادغام ستارگان استعدادهای او به ارث رسیده از جوانان تنظیم و چند پوند بین المللی تیم ملی ساخته شده توسط پیشینیان خود را در فصل اول خود را در این سطح. اما اجازه دهید بچه خودمان – او تا به حال به مزایای قابل توجه مصرف بیش از فوق العاده خوبی اجرا باشگاه و همچنین مانع از تابستان انتقال بان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im