لستر سیتی مقابل منچستر یونایتد لیگ برتر: چه زمانی است, kick-off on یکشنبه, چه, کانال های تلویزیونی آن است و آنچه که ما پیش بینی?

آنچه در آن است ؟

یک لیگ برتر درگیری میان منچستر سیتی و منچستر یونایتد در کینگ پاور استادیوم در یک فصل-تعریف جنگ برای لیگ قهرمانان.

زمانی که در آن است ؟

این چهار شنبه, جولای 26.

چه زمان و پا زدن ؟

4pm.

چه کانال تلویزیون است ؟

Sky Sports رویداد اصلی از 3 بعدازظهر.

چه جایگشت?

ایران در حال حاضر در مقام سوم در 63 امتیاز. چلسی در حال چهارم نیز در 63 امتیاز. لستر پنجم در 62 امتیاز.

اوله گونار Solskjaer هدف این فصل بوده است, به بازگشت ایران به لیگ قهرمانان اروپا و در حالی که تیم خود را در حال تلو تلو خوردن به سمت خط پایان آنها موفق خواهد شد که هدف اگر آنها می توانند جلوگیری از شکست روز یکشنبه در لستر. یک پیروزی و یا یک قرعه کشی را تضمین کند یک محل در چهار صفحه.

برای لستر آنها نیاز به ضرب و شتم ایالات ساده به عنوان آن است. اما اگر آنها به رسم همه از دست داده است اما آنها نیاز به چلسی به از دست دادن به گرگ ها در روز یکشنبه. سپس دست خود را به پایان برساند سطح امتیاز با چلسی و پایان چهارمین حسن نیت ارائه میدهد از برتر تفاضل گل. از دست دادن به یونایتد و لستر را CL رویاهای بیش از.

نهایی سناریو این است که اگر لستر ضرب و شتم یونایتد و چلسی هر نوع نتیجه در برابر گرگ ها – یک پیروزی و یا قرعه کشی – آن را به معنی روباه و بلوز ادعا نهایی دو آرزو بالا-چهار اسلات و خداحافظ Man Utd.

آنچه که در این تیم چه خبر ؟

TBC

آنچه در آخرین رده بندی?

آنها چه گفت ؟

منچستر یونایتد تا به حال یک برنامه گیج کننده به تازگی اما خواهد بود “100 درصد تازه” برای روز یکشنبه بازی در شهر لستر مدیر اوله گونار Solskjaer گفته است.

متحد مورد ضرب و شتم 3-1 توسط چلسی در جام حذفی نیمه نهایی یکشنبه گذشته نگاه خسته چهار 1-1 رسم خانه برابر وستهام چهارمین مسابقه خود در نه روز برای Solskjaer ،

“ما نه برخورد شده است بهترین دست با بازیابی بار در چند هفته گذشته اما این دلیل است که ما شده ایم در جام حذفی.

“این که چگونه از آن است اما ما باید سه روز در حال حاضر… فوق العاده روز قبل از جمعه ما را 100 درصد تازه است. ما به خودمان یک فرصت بزرگ است.

“ما می خواستیم به خودمان فرصت به سر وجود دارد و رسیدن به لیگ قهرمانان را با ضرب و شتم آنها. در حال حاضر ما می خواهم خوب با یک رسم اما ما خواهید بود برای رفتن وجود دارد را به نفع خود. شما آماده را به رفتن و برنده شدن در این بازی است.”

شانس چه هستند?

  • لستر سیتی به پیروزی 9/4
  • قرعه کشی 13/5
  • منچستر یونایتد به پیروزی 13/10

آنچه که ما پیش بینی?

لستر از دست داده اند و دو تا از گذشته خود سه بازی لیگ ایالات کشیده اند دو تا از گذشته خود سه بازی لیگ. هر دو تیم نگاه پایه دار. آن را سخت به تماس با هیچ صفحه اصلی طرفداران به تعادل در نوسان بودن.

پیش بینی نمره: لستر سیتی 1 Manchester United 2

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net