لستر سیتی در مقابل شفیلد یونایتد لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین هدف به روز رسانی

  • لستر سیتی در مقابل شفیلد یونایتد در لیگ برتر لگد کردن در 6pm در آسمان ورزش از جمله آسمان یک
  • لیگ برتر تایید وسایل: مسابقه, تاریخ, kick-off times و کانال تلویزیون برنامه
  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

به روز رسانی خودکار

کریس وایلدر طرف احساس بسیار با اعتماد به نفس این شب

ثانیهaving موفق به برنده شدن در هر یک از سه لیگ دوباره پس از راه اندازی مجدد (D1 L2), Sheffield United رفته اند شکست نخورده در آخرین چهار (W3 D1) خواهد بود و هدف را انتخاب کنید تا سه پیروزی متوالی در این رقابت ها برای اولین بار از ماه دسامبر است.

یادآور چگونه جدول به نظر می رسد قبل از امشب clash

فشار همه در لستر

یکfter که وحشتناک شکست در برابر بورنموث لستر نیاز به گزاف گویی به خصوص با چلسی برنده در روز سه شنبه و منچستر یونایتد به دنبال مرگبار پیش از برخورد با کریستال پالاس در این شب ،

Sheffield United پیدا کرده اند و بعضی از فرم پس از روی حیله و تزویر بازگشت به فوتبال پس از راه اندازی مجدد آن را بدون شک می تواند یک چالش روی حیله و تزویر در این شب ،

برندان راجرز طرف نیاز به افزایش به مناسبت و یا به صورت لیگ قهرمانان مکان لغزش به دور…

بعد از ظهر خوب در اینجا یک پیش نمایش از امروز مطابقت

Manager برندان راجرز می گوید Leicester City در طبقه اول موقعیت در تعقیب خود را از لیگ قهرمانان اروپا مدرک تحصیلی با وجود شوک لیگ برتر با شکست بورنموث در آخر هفته.

لستر رنج می برد 4-1 دست دادن به سقوط تهدید کرد, Bournemouth, روز یکشنبه, اما باقی مانده در بالای چهار در تفاضل گل پس از پنجم قرار می گیرد منچستر یونایتد تساوی 2-2 با ساوتهمپتون در روز بعد.

با سه دور از وسایل باقی مانده از جنگ برای لیگ قهرمانان نقاط می تواند حل و فصل در روز پایانی فصل زمانی که لستر میزبان ایران در کینگ پاور استادیوم.

“این سرنوشت است که همیشه با ما در صورتی که مورد, ما خوشحال به پذیرفتن مسئولیت و فشار” راجرز گفت: در یک کنفرانس خبری در روز سه شنبه.

“که همه شما می خواهید و با چلسی از دست دادن و مرد, ایالات گرفتن خورشید در پشت اواخر در شما وجود داشته باشد دیگر نتایج آن را به عنوان به خوبی. ما شده اند وجود دارد پس ما باید مبارزه برای اقامت وجود دارد و ما در طبقه اول موقعیت.

“ما تا به حال یک نتیجه ناامید کننده بنابراین ما باید به حرکت از آن است. این نوع ذهنیت ما همیشه به حال.”

لستر duo بن Chilwell (پا) و هافبک James Donald (هیپ) در حال شک برای روز شنبه لیگ clash برابر شفیلد یونایتد در حالی که مرکز Caglar Soyuncu معلق است برای بقیه فصل پس از کارت قرمز در بورنموث.

“ما به وضوح هنوز هم بررسی بن و جیمز بازی-با-بازی بنابراین ما آن را ترک کنید و تا آخرین لحظه برای دیدن چگونه آنها بروید اما (وجود دارد) سوال و علامت های” راجرز گفت.

“بدیهی است که ما بدون Caglar که یک ضربه بزرگ برای ما است. اما ما تنظیم و انطباق و آماده سازی یک تیم برای گرفتن نتیجه در روز پنج شنبه.”

شفیلد یونایتد هستند هفتم در جدول رده بندی با 54 امتیاز و پنج پشت لستر.

تیغه را برداشت تا 10 امتیاز از چهار بازی گذشته خود را با پیروزی در برابر چلسی, ولورهمپتون واندررز و تاتنهام و قرعه کشی در برنلی.

“ما به دنبال نه در هر کاری اما بازی بعدی که ما را به روحیه خوب و خوب نیک” وایلدر به خبرنگاران گفت: در یک مجازی کنفرانس خبری.

“ما در حال مثبت و چرا نباید ما بود. ما باید برای اطمینان از اجرای برنامه هستند سمت راست وجود دارد با آنهایی که ما را از نتایج در برابر چلسی گرگ و تاتنهام.”

وایلدر تایید هافبک جان Fleck که از دست رفته تیغه های گذشته چهار بازی را به دلیل مصدومیت در خط بازگشت.

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im