لستر تبدیل به اولین شهر در بریتانیا قرار می گیرد در یک محلی مستند پس از مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی در این شهرستان را نگران کننده افزایش Covid-19 موارد است.

طی سخنانی در مجلس عوام انگلیس روز دوشنبه 29 ژوئن, وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که از روز سه شنبه 30 ژوئن غیر ضروری مغازه ها در شهرستان ها خواهد بود مجبور به بستن و شروع از پنج شنبه, 2 جولای, مدارس بسته شد به همه اما اکثر کودکان آسیب پذیر و همچنین به عنوان کودکان از کلید کارگران است.

ساکنان توصیه شده است به “ماندن در خانه تا آنجا که شما می توانید” در حالی که اعضای عمومی خارج از شهر شده است گفت: برای جلوگیری از غیر ضروری سفر به منطقه است.

این مستند که امضا شده توسط بوریس جانسون بود و یک تصمیم دشوار به وزیر بهداشت گفت.

او در مجلس گفت: “من می دانم که این یک نگرانی برای مردم زندگی در لستر و من می خواهم شما بدانید که شما از ما حمایت کامل کرد.”

“ما این تصمیم گیری به آرامی اما با منافع مردم لستر در قلب ما.”

چرا لستر انتخاب شده به صورت محلی و مستند?

در هفته های اخیر مقامات بهداشتی در لستر گزارش داده اند که تعداد فزاینده ای از عفونت در داخل شهر.

در دو هفته منتهی به 23 ژوئن به عنوان مثال Leicester City Council گزارش 944 مثبت coronavirus آزمون.

در روز دوشنبه اعلام مت Hancock نشان داد این شهر را هفت روز عفونت نرخ “سه برابر بیشتر از بالاترین شهرستان” در حالی که در هفته گذشته این شهرستان اختصاص 10 درصد از تمام مثبت Covid-19 نفر در سراسر کشور است.

به وزیر بهداشت گفت که هدفمند عمل در نقاط گرم مانند مدارس و محل های کار تا به حال موفق به کاهش تعداد عفونت و به عنوان یک نتیجه “اقدامات گسترده تر” مانند یک موضعی مستند مورد نیاز است.

چه حوزه هایی را شامل می شوند در لستر را مستند?

در روز دوشنبه اعلام آقای Hancock گفت: این مستند را پوشش شهر لستر به عنوان به خوبی به عنوان “اطراف شهر مهم مرکزی از جمله به عنوان مثال ادبی, Birstall و Glenfield”.

در روز سه شنبه 30 ژوئن رسمی نقشه از مستند مرزهای منتشر شد با مناطق مانند Birstall, Beaumont Leys, Glenfield و جنوب ویگستن تمام گنجانده شده است.

قوانین چیست ؟

بر اساس قوانین جدید با شروع از روز سه شنبه 30 ژوئن تمام غیر ضروری مغازه ها مجبور شده اند به نزدیک است. در ضمن مدارس را از شنبه به همه به جز برای کودکان آسیب پذیر و کودکان از کلید کارگران است.

آقای Hancock گفت: تصمیم برای تعطیلی مدارس در روز پنج شنبه به جای جمعه اجازه می دهد تا پدر و مادر را مناسب مهد کودک آماده سازی.

این شهر کسب و کار از جمله میخانه, رستوران ها و سالن مو نمی شود بازگشایی در تاریخ 4 ژوئیه به عنوان برنامه ریزی شده.

در همین حال ساکنان گفته شده است به ماندن در خانه که در آن امکان جلوگیری از غیر ضروری سفر و حفظ دو متر فاصله در حالی که در.

آقای Hancock گفت: “توصیه ما به مردم در لستر ماندن در خانه تا آنجا که شما می توانید و ما توصیه می کنیم در برابر همه اما ضروری سفر به, از و در لستر”.

دولت گفت: این امر در نظر قرار دادن در جای ممنوعیت سفر و “اقدامات بیشتری” اگر مردم نتواند به رعایت محدودیت های مسافرتی.

قوانین جدید معرفی خواهد شد به پیاده سازی این مستند.

صحبت کردن در آسمان, اخبار, Mr Hancock گفت: “ما خواهد شد آوردن به جلو قانونی تغییر بسیار اندکی در چند روز آینده به دلیل برخی از اقدامات است که ما متاسفانه تا به حال به در لستر نیاز به یک حقوقی زیر بنای.”

لستر شورای شهر در حال حاضر در حال بررسی طرح هایی برای بازگشایی امکانات مانند موزه ها و کتابخانه ها.

هنگامی که مستند پایان ؟

به وزیر بهداشت گفت: مستند اقدامات در محل برای حداقل دو هفته و موضوع را به بررسی ثابت. این به این معنی ممکن است اولین پایان تاریخ خواهد بود 14 جولای.

چه تغییرات دیگری اجرا خواهد شد در سراسر شهر است ؟

آقای Hancock اعلام کرد که تست فوق العاده امکانات از جمله افزایش خانه تست کیت و پیاده روی در مرکز آزمون – در دسترس خواهد بود به ساکنان.

در ضمن این شهرستان داده خواهد شد “بودجه اضافی” به بهبود سلامت عمومی پیام در لستر.

می تواند وجود داشته باشد محلی مستندات در مناطق دیگر?

در حالی که لستر شهر برای اولین بار قرار داده شده در زیر محلی مستند و تلگراف و تحلیل نشان می دهد که وجود دارد 36 شهرها یا استان ها در سراسر انگلستان در حال حاضر شاهد یک موج تازه در موارد.

این مناطق شامل Derbyshire که دیدم 25 موارد جدید در این هفته به تاریخ 26 ژوئن. Doncaster نیز دیده می شود و نگران افزایش موارد جدید — 11 – در این هفته به تاریخ 19 ژوئن به 32 در این هفته به تاریخ 26 ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im