لستر مستند نقشه: چه محدودیت بودن برداشته و هنگامی که بعد از بررسی?

لستر شد اولین شهر در بریتانیا قرار می گیرد در یک محلی مستند در ژوئن 29, پس از مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی در این شهرستان را نگران کننده افزایش Covid-19 موارد است.

اما دولت اعلام کرد در جولای 16 که بخش هایی از این شهر منتشر خواهد شد از مستند, در حالی که “هدفمند” رویکرد را ببینید جیب این شهرستان باقی می ماند تحت محدودیت های.

در اینجا همه چیز ما در مورد قوانین جدید.

چه محدودیت های در حال برداشته است ؟

طی سخنانی در مجلس عوام, وزیر بهداشت مت Hancock اعلام کرد که مدارس و مهد کودک را بازگشایی از جولای 24.

شورا داده خواهد شد “محلی قدرت” به بازگشایی غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی که در آن امن تلقی اما بارها و رستوران ها بسته باقی خواهد ماند و محدودیت های غیر ضروری سفر و گردهمایی بیش از شش نفر ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته است.

آقای Hancock گفت: این شهرستان در مستند منطقه نیز کاهش می یابد با مناطق Leicestershire از جمله Birstall, Thurmastone و Glenfield منتشر شده از اقدامات به طور کامل.

مرز اعمال شده در ژوئن 29 باقی خواهد ماند و در اطراف شهر لستر و شامل ادبی و ویگستن

وجود دارد تا به حال نصب شده است تماس, برای, دولت برای آزادی مناطق مانند Birstall و Glenfield از محدودیت به عنوان لستر کار شهردار آقا پیتر Don نشان داد که تنها 10 درصد از این شهر محلات “بالاتر انتقال” ویروس.

چرا لستر موضوع به یک محلی مستند?

مقامات بهداشت در لستر گزارش داده اند که تعداد فزاینده ای از عفونت در داخل شهر.

در دو هفته منتهی به 23 ژوئن به عنوان مثال Leicester City Council گزارش 944 مثبت coronavirus آزمون.

چند روز بعد مت Hancock نشان داد این شهر را هفت روز عفونت نرخ “سه برابر بیشتر از بالاترین شهرستان” و در هفته قبل از این شهرستان اختصاص 10 درصد از تمام مثبت Covid-19 نفر در سراسر کشور است.

به وزیر بهداشت گفت که هدفمند عمل در نقاط گرم مانند مدارس و محل های کار تا به حال موفق به کاهش تعداد عفونت و به عنوان یک نتیجه “اقدامات گسترده تر” مانند یک موضعی مستند مورد نیاز است.

چه حوزه هایی را شامل می شوند در لستر را مستند?

در روز دوشنبه اعلام آقای Hancock گفت: این مستند را پوشش شهر لستر به عنوان به خوبی به عنوان “اطراف شهر مهم مرکزی از جمله به عنوان مثال ادبی, Birstall و Glenfield”.

در روز سه شنبه 30 ژوئن رسمی نقشه از مستند مرزهای منتشر شد با مناطق مانند Birstall, Beaumont Leys, Glenfield و جنوب ویگستن تمام گنجانده شده است.

قوانین چیست ؟

در جولای 16, مت Hancock گفت که این شورا داده خواهد شد و قدرت به بازگشایی برخی از غیر ضروری در فروشگاه های خرده فروشی که در آن تلقی می شود, امن, اما, میخانه ها, رستوران ها و بسیاری از مغازه ها بسته باقی خواهد ماند.

محدودیت های غیر ضروری سفر و گردهمایی بیش از شش نفر ادامه خواهد داد به اجرا گذاشته است.

در ضمن مدارس بسته شد به جز برای کودکان آسیب پذیر و کودکان از کلید کارگران است.

این شهر کسب و کار از جمله میخانه, رستوران ها و سالن مو مسدود شد از بازگشایی در کنار کسب و کار در بقیه انگلستان در جولای 4.

ساکنان گفته شده است به ماندن در خانه که در آن امکان جلوگیری از غیر ضروری سفر و حفظ دو متر فاصله در حالی که در.

هنگامی که در این مستند بررسی می شود?

به وزیر بهداشت همچنین گفت که دولت بررسی خواهد شد لستر را به مستند “در دو هفته” در تاریخ 30 ژوئیه.

مت Hancock گفت: “من امیدوارم که این دقت کاستن از محدودیت ارائه خواهد شد برخی از آسایش برای مردم در لستر و Leicestershire.

“و من می خواهم بگویم این به طور مستقیم به مردم لستر و از Leicestershire: من ادای احترام به همه شما.

“خود را پشتکار و کار سخت خود را به ارمغان آورده است و نتایج ملموس و شما نشان داده ایم, احترام به یکدیگر است.

“ما هر چه زودتر این ویروس را تحت کنترل هر چه زودتر ما می توانید بازگرداندن زندگی در لستر و در سراسر کشور به حالت عادی است.”

زمانی که ممکن است مستند پایان ؟

به وزیر بهداشت گفته است که مدارس و مهد کودک را بازگشایی از تاریخ 24 و برخی از غیر ضروری کسب و کار خرده فروشی می تواند بازگشایی شده است.

اما محدودیت های دیگر مانند حمل و نقل و نشست در گروه شش در نیروی باقی خواهد ماند در حالی که بارها و رستوران ها هنوز نمی بازگشایی شده است.

این مستند شده است در محل پس از ژوئن 29 و گفته است حداقل تا پایان ماه ژوئیه.

آقای Hancock گفت که Covid-19 نرخ در شهر “هنوز هم باقی می ماند و بالاتر از میانگین ملی و به طور متوسط برای مناطق اطراف آن”.

چه تغییرات دیگری اجرا خواهد شد در سراسر شهر است ؟

آقای Hancock اعلام کرد که تست فوق العاده امکانات از جمله افزایش خانه تست کیت و پیاده روی در مرکز آزمون – در دسترس خواهد بود به ساکنان.

در ضمن این شهرستان داده خواهد شد “بودجه اضافی” به بهبود سلامت عمومی پیام در لستر.

می تواند وجود داشته باشد محلی مستندات در مناطق دیگر?

در حالی که لستر شهر برای اولین بار قرار داده شده در زیر محلی مستند و تلگراف و تحلیل نشان می دهد که وجود دارد 36 شهرها یا استان ها در سراسر انگلستان در حال حاضر شاهد یک موج تازه در موارد.

این مناطق شامل Derbyshire که دیدم 25 موارد جدید در این هفته به تاریخ 26 ژوئن. Doncaster نیز دیده می شود و نگران افزایش موارد جدید — 11 – در این هفته به تاریخ 19 ژوئن به 32 در این هفته به تاریخ 26 ژوئن.

برای جلوگیری از تبدیل شدن به مکان بعدی قرار داده می شود به مستند مقامات بهداشت عمومی در بلکبرن این هفته معرفی اقدامات جدید به سرعت ویروس به عنوان موارد همچنان به افزایش است.

بلکبرن مواجه است “افزایش جزر و مد” از coronavirus موارد بر محور آن بزرگ آسیایی, جامعه و محدودیت های اضافی آورده شده است سعی کنید برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

نرخ موارد تایید شده در لنکشایر شهر و اطراف آن منطقه رفت تا به 47 مورد در هر 100000 نفر از 31.6 در هفت روز به 4 جولای. شده اند وجود دارد 114 موارد در دو هفته گذشته.

پروفسور دومینیک Harrison منطقه سلامت عمومی مدیر گفت: Blackburn with Darwen قصبه با جمعیت 148,000 تا دو هفته برای دریافت شماره های پایین قبل از مستند اقدامات معکوس شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de