لستر شهردار می گوید محلی مستند است و دیگر توجیه جلوتر از دولت نقد و بررسی

به وزیر بهداشت نشان داده است که یک مستند در لستر ممکن است در محل باقی می ماند با وجود شهردار این شهرستان با این استدلال که اقدامات دیگر ضروری است.

از ماه گذشته تنها ضروری سفر به و از لستر اجازه داده شده با اکثر مغازه ها باقی مانده بسته و پس از آن تبدیل به اولین شهر در بریتانیا به محدودیت reimposed به دلیل افزایش coronavirus موارد است.

اما وجود داشته اند نصب خواستار دولت برای آزادی مناطق مانند Birstall و Glenfield از محدودیت به عنوان لستر کار شهردار آقا پیتر Don نشان داد که تنها 10 درصد از این شهر محلات “بالاتر انتقال” ویروس.

با این حال سخنرانی در مجلس عوام, مت, Hancock, پیشنهاد تعدادی از موارد در لستر هنوز هم ممکن است بیش از حد بالا برای آسانسور در این شهرستان گسترده مستند.




مت هنکاک به روز رسانی نمایندگان مجلس در مجلس عوام


اعتبار: PA

دولت است که تجزیه و تحلیل “14 روز از داده ها” در Covid-19 موارد را اعلام روز پنج شنبه در مورد اینکه آیا این اقدامات کاسته خواهد شد.

آقای Hancock گفت: “ما را نگاه کنید که در روز پنج شنبه این هفته و اعلام عمومی به عنوان به زودی به عنوان ممکن است منطقی در مورد اینکه آیا و اگر هر گونه تغییرات می توان به این وضعیت در لستر.

“خوشبختانه تعداد اند پایین آمدن در لستر ما قرار داده اند که در تست فوق العاده اما تعداد موارد مثبت در لستر است که هنوز هم بالاتر از سایر نقاط کشور است. من نمی خواهد قبل از قضاوت در مورد تصمیم گیری است که ما را در روز پنج شنبه و ما را به حساب همه داده.”

نظرات خود را پس از Sir Peter پیشنهاد کرد که دولت داده شده است باید به اشتراک گذاشته خیلی زودتر با مقامات محلی بنابراین شورا می تواند در معرفی اقدامات پیشگیرانه در مناطق با خطر بالا.



آقا پیتر Don


اعتبار: جو Giddens/PA

او در حال حاضر گفت: این مستند در آن “تمامیت” است و دیگر “توجیه”.

این قابل درک است که آقای هنکاک است که به احتمال زیاد اعلام نزدیک نظارت بر عملکرد و تصمیمات شورا در میان انتقاد از آن پاسخ به سنبله در محلی Covid-19 مورد در ماه گذشته.

برای جلوگیری از گسترش عفونت درب-به-درب تست در حال نورد در بدترین مناطق آسیب دیده از شهرستان برای تست همه در یک منطقه داده شده که آیا آنها باید علائم یا نه.

تحویل در منزل تست کیت نیز trialled همراه قابل حمل راه رفتن در مراکز در نظر گرفته شده و شیوع مناطق.

برخی از شیوع بسیار موضعی است که آنها شامل یک کد پستی است که به طور متوسط را پوشش می دهد, خواص 15 در حالی که دیگران مانند در یک Herefordshire مزرعه که در آن 73 اعضای هیات آزمایش مثبت برای Covid-19 مراتب گسترده تر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de