لستر مقابل منچستر یونایتد لیگ برتر: نمره زندگی می کنند و آخرین هدف به روز رسانی

  • اشتراک در: دسترسی نامحدود به تلگراف ورزش پوشش فقط £40 به مدت 12 ماه — 16 ٪ خاموش قیمت هفتگی

به روز رسانی خودکار

33 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Rashford شده است بیش از حد آرام و بیش از حد گسترده ای برای ایران تا کنون در تلاش برای به دست آوردن نزدیک به رزمی.

آنها باید توپ را در شبکه در حال حاضر ، Fernandes با یک اجرا از طریق داخل سمت چپ خط سینه و پایان برساند اما او خوب بود چند متری آفساید. میلان با از طریق توپ, ایالات را به توپ-بازیکنان ترکیب.

30 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Leicester در حال ضربه زدن به توپ در اطراف اما بسیاری از اختیار خود در چند دقیقه گذشته شده است و در مقابل ایران. دو تیم فانتزی دیگر یک اشتباه در آنها اما هیچ لحظه ای واقعی از کیفیت تا کنون.

27 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Drinks شکستن بیش از. Iheanacho تقریبا به حال بیش از حد زمان به فکر می کنم پس از آن و دی نه ایستاده پا کاشته هنگام گرفتن شات در. نشانه های دلگرم کننده برای لستر هر چند.

25 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

تیوی بازی کندی در حال حاضر هر دو تیم شانس گرفتن به رسم نفس قبل از این نوشیدنی ، ایالات نقل مکان کرد و توپ را به خوبی وجود دارد اما مهم مقابله با از Choudhury به توپ ویلیامز پا.

سپس لستر از طریق شکستن Iheanacho و آنها را به یک سه بر دو! Vardy رایگان خود را چپ اما او طول می کشد به ضرب گلوله از 20 متری یا بیشتر و کامل هش از آن است. هدایت توپ در جایی در جهت هدف این است که به اندازه کافی به مشکل De Gea امروزه با این حال و ایالات دروازه بان ازدست آن را به Vardy تنها به امان توسط آفساید پرچم.

دقیقه 22: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Fernandes خود می شود و نیم به نوبه خود در خط میانی برای اولین بار در بازی و نقش خطرناک از طریق توپ به سمت رزمی. توپ را کاملا سقوط برای ایالات مهاجم.

19 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Fernandes تغذیه هوشمندانه تصویب در سراسر جعبه اما هیچ ایالات بازیکن وجود دارد برای دیدار با آن است. Lindelof می کند و در یک مسابقه با Vardy به برگزاری لستر مهاجم بعد از یک توپ بلند به بالای.

خودکار باعث می شود اشتباه دیگر در اختیار داشتن اما Tielemans موفق به ساخت سریع تصمیم نهایی سوم و فرصتی می رود التماس برای لستر. سپس Matic وثیقه خارج مگوایر پس از دیگری مسدود کردن مغز بر روی توپ. ایران به دنبال بدترین دشمن خود را در پشت.

17 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

United زباله به فرصتی برای ایجاد بیشتر از یک گوشه و لستر عقب بر گردیم روی پای جلو و دوباره به آرامی گرم شدن کره زمین به کار خود. توماس می یابد البریقتن با پشت پست صلیب اما شوت او از زاویه تنگ پرواز بیش از.

دقیقه 14: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Leicester بهترین لحظه تا کنون. Tielemans فشرده خودکار به یک اشتباه در لبه محوطه جریمه و توپ teed برای Ndidi به اعتصاب از 25 متری یا بیشتر اما شوت او fizzed بیش از. ایران با داشتن مشکلات بازی از بازگشت دوباره است.

12 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Tدر اینجا برخی از بزرگ فیزیکی نمونه ها در پشت برای هر دو تیم همسان در برابر برخی ماهر و چالاک به جلو. شما حس وجود خواهد داشت شانس برای هر دو تیم اگر مدافعان دریافت شده است. Rashford کلیپ توپ را به محوطه جریمه اما گرینوود نمی تواند خود را نگه دارید زود گذر میپره پایین.

10 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

منheanacho نگاه پر جنب و جوش تا کنون و مگوایر بخار از طریق پشت او را در نیمه راه خط در هزینه رزرو. دیر و از پشت مدافع می تواند بدون شکایت. می تواند طولانی 81 دقیقه در حال حاضر روی خود, پیر, که stomping در برابر دو تند و تیز جلو…

7 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Martial می یابد جیب فضای بین جاستین و مورگان اما نتواند به انتخاب کردن یک پیراهن قرمز با جلو و عقب. نه کاملا روشن اگر لستر در حال بازی برگشت چهار با جاستین در حق پشت و یا اگر البریقتن پر کردن در کنار او را به آن را به پنج.

5 دقیقه: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Vardy پوست کنده پایین سمت راست کانال اما صلیب خود موفق به پیدا کردن یک پیراهن آبی و ایالات حل و فصل را به یکی دیگر از دوره در اختیار داشتن. آنها نگاه مسلط در اوایل ساعت صرف بازی در لستر نیم. متضاد الگوی به اجراهای خود در برابر ساوتهمپتون و چلسی.

دقیقه 2: لستر 0 منچستر یونایتد 0

Williams پر کردن در برای ایران در سمت چپ-در صورت عدم وجود شاو می شود برخی از اوایل لمس و پخش هوشمند پاس به جلو.

شروع امیدوار کننده از بازدید کنندگان و لستر دل در دهان به عنوان رزمی اجرا می شود به میلان تلنگر در اطراف گوشه و نگاه به خراب توسط مورگان در جعبه. پرچم بود, و آن را ممکن است کمی نرم در هر صورت.

پا زدن کردن!

Manchester ایالات رفتن ما پوشیدن قرمز با شورت سفید و جوراب.

بازیکنان

Sky باید لستر به انتظارنشسته بودند با بازگشت پنج اما کسانی که در زمین می گویند که آنها گرم کردن با یک تخت چهار. شاید برخی از دود و آینه برای حفظ ایالات حدس زدن.

لستر بازیکنان در تونل

Wes مورگان به آنها منجر شود. مدرن لستر افسانه و آواز رهبر, اما شما ترس او را در برابر پویایی این ایالات حمله به خصوص اگر فضا وجود دارد در پشت.

راجرز مصاحبه

گرم یو پی اس


اعتبار:
گتی ایماژ

برندان صحبت می کند

You نیازی به برنده شدن در این بازی در پنج دقیقه. آن را در مورد مدیریت بازی و گرفتن را از طریق برخی از دوره های. اما از دوره بازی های فوتبال خود را.

او اضافه می کند:

بیایید به دوم نوشیدنی شکستن و ببینید اگر ما همه در یا نه.

اوله صحبت می کند

من اعتماد آنها را به بیرون رفتن وجود دارد و نشان دادن مهارت های خود را و نشان می دهد شخصیت خود را. ما نشان داده ایم که به تازگی ما در فرم خوبی است و ما در بهترین زمانی که ما حمله تیم است.

چه خواهد شد به این معنی اوله گونار Solskjaer?

Let را صادقانه تصور که Solskjaer حق manager برای ایالات متحده در دراز مدت همیشه احساس مانند یک شات. اما اگر او رسیدن به بالای چهار پایان و احتمالا می افزاید: یک جام قهرمانی اروپا و سپس او سزاوار به دلیل اعتبار. مایک مک گراث به نظر می رسد در چه صلاحیت لیگ قهرمانان را برای Solskjaer شهرت:

Solskjaer را از Baby-Faced قاتل بی رحم متفکر کاملا به پایان رسیده اجرا به لیگ قهرمانان مکان باید او آن را خاموش بکشد. آنها در حال حاضر می تواند مهر و موم شده جای خود اما برای تساوی در برابر ساوتهمپتون و وستهام به تازگی.

و آب بندی مدرک تحصیلی است که از اهمیت زیادی برای ایران را توسعه می دهد. در پایان فصل با یک نقطه نهایی را ببینید برونو فرناندز در اروپا رقابت نخبگان که اجرای خود را سزاوار در نیمه دوم این فصل است.

از آن خواهد شد پلت فرم ماسون گرینوود نیاز دارد که وین رونی به عنوان مورد نیاز یک نوجوان است. آن جایی است که مارکوس Rashford باید پیشرفت او به عنوان چهره بهترین مدافعان جهان است.

که این مهم تر ؟

Which از لستر چلسی و منچستر یونایتد باید در لیگ قهرمانان فوتبال ؟ جان پرسی مت قانون و جیمز Ducker زد این قانون بیش از هر باشگاه و اروپایی چگونه صلاحیت می تواند برنامه های خود را برای فصل آینده است.

در اینجا است که یک taster:

این قابل درک است که اوله گونار Solskjaer موقعیت امن خواهد بود حتی اگر ایران به پایان رسید در خارج از صفحه شش این فصل اما هیچ فوتبال لیگ قهرمانان فصل آینده را به طور چشمگیری افزایش فشار بر مدیر برای تحویل مدت است. برعکس بازگشت به اروپا را بالای جدول خواهد اطمینان از بدون توقف به حرکت ایران را جمع آوری کرده اند در هفته قبل و پس از مستند و بدون شک جسور Solskjaer رفتن به جلو.

راه قدیمی از مد افتاده

Leicester:Schmeichel جاستین مورگان ایوانز البریقتن, Ndidi, Choudhury Tielemans توماس Iheanacho, Vardy

Man Utd: De Gea, Wan-Bissaka, Lindelof, مگوایر, ویلیامز, خودکار, میلان, Greenwood, Fernandes, Rashford رزمی.

راجرز به نظر می رسد مانند او به بهینه سازی سیستم برای بیشتر از یک 5-3-2 یا 3-5-2 که لستر در حال حمله و بال خود را پشت تحت فشار قرار دادند به جلو است. البریقتن در سمت راست و چشمگیر جوانی توماس در سمت چپ. Iheanacho و Vardy به عنوان یک مدرسه دو که می تواند یک تعداد انگشت شماری برای Lindelof و مگوایر. Choudhury و Ndidi بدان معنی است که آنها باید دو توپ-برندگان در خط میانی به ضربه محکم و ناگهانی در اطراف Fernandes.

منچستر یونایتد تیم: هیچ شگفتی معروف پنج نفر در حمله همه شروع

لستر تیم: می تواند یک به چهار می تواند مارک آلبرایتون در بال عقب

هاروی بارنز می رسد

Cیک او دریافت هر گونه تغییر خارج از Wan-Bissaka امروز ؟ هنوز بسیاری انجام دهد. بارنز شده است مرتبط با یک حرکت به لیورپول در نقل و انتقالات.


اعتبار:
گتی ایماژ

بعد از ظهر خوب در اینجا یک پیش نمایش از امروز بحران مطابقت

Leicester شهر لذت می برد 14-نقطه سرب بیش از منچستر یونایتد در یکی از مرحله های این فصل اما شروع یک زمین لرزه روز یک نقطه در پشت مخالفان خود را به معنی چیزی کمتر از یک پیروزی را به واجد شرایط برای لیگ قهرمانان.

لستر می تواند هرگز انتظار چنین روشن اجرا به بالا و چهار قبل از کریسمس – کیفرخواست از مشکلات در یونایتد آرسنال چلسی و تاتنهام – اما در حقیقت همیشه در حال اجرا داغ اگر شما مقایسه نتایج با اجرای برنامه. برندان راجرز نیز از دست بازیکنان کلیدی به آسیب دقیقا در همان زمان اشتباه. لستر یک بار دیگر خواهد بود و بدون پر-پشت بن Chilwell و ریکاردو Perieira دومی داشتن قوی ادعا می شود بهترین دوم سمت راست-پشت در لیگ پشت ترنت الکساندر-آرنولد. حس پرسه که راجرز در تلاش برای مقابله با بحران و به نوبه خود جزر و مد هنگامی که همه چیز شروع به رفتن اشتباه است. شاید بازگشت به نقش underdogs را متناسب با آنها را امروز.

شکستن بود کاملا به پایان رسیده برای ایران که شبیه مبارزه بدون پل پوگبا و مارکوس Rashford برای بقیه فصل. سه ماه وقفه به دلیل coronavirus فعال اوله گونار Solskjaer به آنها را مناسب و آشنایی با برونو فرناندز و در زمان ایالات نگاه سوم بهترین حمله واحد در لیگ پشت سر لیورپول و منچستر سیتی. Solskjaer باید از اعتباری که برای حداقل.

ایالات تقاضا نیست ما اعتماد کامل اما. راجرز را تشویق و از بی حالی از های اخیر خود عملکرد و همچنین مشکلات ایالات حال بازی کردن از پشت برابر ساوتهمپتون و چلسی. لستر بعید است که به بازی پیش افتادن آنها, اما باید با هدف قرار دادن یک عملکرد انرژی با هدف فشار دادن ایران به اشتباهات خود دفاعی سوم است. ایالات به یاد داشته باشید تنها نیاز به یک تساوی برای صعود به لیگ قهرمانان است که می تواند باز کردن انتقال اهداف مانند Jadon سانچو. از دست دادن در قدرت پادشاه و آنها را تکیه بر یک به نفع از گرگ در چلسی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de