لوس FC زنان: ‘پخش پشت-بسته-درب های فوتبال زنان در کنار مردان فوتبال’

تلگراف | No comments

زنان قهرمانی باشگاه لوس – جامعه-متعلق به باشگاه است که در سال 2017 شد, اولین باشگاه فوتبال در جهان به پرداخت هر دو جنس نر و ماده بازیکنان به همان اندازه از سوی دولت و رسانههای به “پخش نخبگان در سطح فوتبال زنان در کنار نخبگان در سطح مردان فوتبال” باید بازی سر در پشت درهای بسته.

آنها بر این باورند که تشنگی به پخش زنده ورزشی افزایش یافته است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس حتی در جایی که تیم و بازیکنان درگیر ممکن است ناآشنا; چراکه بین المللی بهره بردن از کره جنوبی K-لیگ برتر روز جمعه گذشته و ESPN خرید بیس بال کره ای حقوق. لوس گفت: در بیانیه ای که روز سه شنبه آنها حمایت مجدد از زنده فوتبال پشت درهای بسته ارائه شده می توان آن را با خیال راحت و بدون انحراف منابع از بیمه خدمات درمانی و پیش بینی “اشتها بزرگ” به تماشای زندگی می کنند پوشش از آن بازی است.

آنها محاسبه کرده اند که کل هزینه از بازی باقی مانده 82 زنان مسابقات خواهد بود حدود 3 میلیون پوند. آنها ادعا می کنند که این رقم را پوشش لازم Covid-19 تست و پروتکل و بازپرداخت باشگاه های خود را برای هزینه های اضافی از برگزاری مسابقات است.

“3 میلیون پوند است یک قطره در اقیانوس وسیعی از فوتبال سرمایه گذاری و دولت Covid-19 پشتیبانی” آنها در بیانیه ای گفت. “ما فکر می کنیم که این فراهم می کند یک – بی سابقه – فرصت را به درایو یک گام-تغییر در برجستگی زنان, فوتبال با پخش نخبگان در سطح فوتبال زنان در کنار نخبگان در سطح مردان فوتبال است. به نظر می رسد که وجود خواهد داشت اشتها بزرگ برای تماشای پخش این بازی زندگی می کنند.

“در پشت درهای بسته این هفته تجربه از زنان و مردان فوتبال یکسان است. چرا ما پخش هر دو بر اساس همان? فوتبال زنان بسیار کمتر وابسته به دروازه درآمد از اکثر مردان فوتبال طوری است که از نظر مالی قابل دوام حتی اگر حقوق پخش به فروش می رسد به صورت نسبتا مقدار کم.

“این matchday زیرساخت از حفظ بازیکنان به دوربین های تلویزیونی خواهد شد و در حال حاضر در محل در هر سالن تا پایان استفاده می شود برای مردان لیگ برتر است. بنابراین هزینه های حاشیه ای را نیز پخش زنان بازی های انجام شده در همان روز و در همان محل خواهد بود پایین.”

آنها در ادامه به فراخوان “همه باشگاه های فوتبال حامیان رگولاتور و هر کسی در یک موقعیت از نفوذ به عموم حمایت از این درخواست” و درخواست کرد که دولت فراهم می کند هر دو حمایت مالی و معنوی. آنها پیشنهاد کرد که دولت می تواند پخش از زنان منطبق با همان شهرت به عنوان مردان مسابقات شرط تایید برای لیگ برتر برنامه.

“اگر [این] دولت تحت پوشش کل هزینه این – و پخش حقوق داده شد دور به صورت رایگان – آن را هزینه معادل آن در حال اجرا کنونی کردند طرح برای 10 دقیقه” در این بیانیه ادامه داد.

“زنان شاید 1 درصد از منابع و توجه در فوتبال است. ما می توانیم یک تغییر چشمگیر به که در حال حاضر وجود دارد احتمالا هرگز یکی دیگر از مجموعه ای از شرایط است که به عنوان مطلوب به انجام این کار. ما فکر می کنم مخاطبان بالا خواهد بود. بسیاری از کسانی که جدید به فوتبال زنان به پایان خواهد رسید تا به عنوان طرفداران برای مدت طولانی. فوتبال زنان در نهایت خواهد بود normalised به عنوان یک جریان اصلی ورزش است. این می تواند یک جهش بزرگ رو به جلو در رانندگی برابری در فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>