لوئیس همیلتون برای راه اندازی یک کمیسیون برای افزایش سیاه و سفید نمایندگی در استرالیا ،

همیلتون که قبلا گفته او احساس “خشم بسیار غم و اندوه و ناباوری” پس از مرگ جورج فلوید صحبت کرده است به طور گسترده ای در مسابقه در تظاهرات پس از کشتار در مینیاپولیس.

او نوشت: در ساندی تایمز که نژاد پرستی بود “فقط بیش از حد برای من آشنا” و گفت: در حالی که مردم سریع به محکوم کردن حرکات نژادپرستانه مانند میمون صداهای در حال فریاد زد در سیاه فوتبالیست آنها کمتر سریع برای رسیدگی به مسائل ساختاری.

“من شده است به مبارزه با انگ نژادپرستی در طول مسابقه حرفه ای از کودکان و نوجوانان پرتاب چیزهایی در من در حالی که karting, بودن, متلک های طرفداران در چهره سیاه و سفید در سال 2007 جایزه بزرگ یکی از اولین فرمول یک مسابقات” او گفت:.

“من استفاده می شود به یکی از افراد بسیار کمی از رنگ بر روی تیم و بیشتر از آن, من استفاده می شود به این ایده که هیچ کس نمی خواهد صحبت می کنند تا برای من وقتی که من چهره نژاد پرستی چون هیچ کس شخصا احساس یا درک تجربه من است.”

مرسدس راننده گفت: هدف از کمیسیون خود را خواهد بود به را ورزش “به عنوان متنوع به عنوان پیچیده و چند فرهنگی در جهان ما زندگی می کنند”.

او گفت: این امر می تواند یک “پژوهش مشارکتی اختصاص داده شده به کاوش چگونه motorsport می تواند مورد استفاده قرار گیرد به عنوان یک وسیله نقلیه برای تعامل بیشتر افراد جوان از پس زمینه سیاه با علم و تکنولوژی و مهندسی و mathes (بنیادی) افراد و در نهایت استخدام آنها در تیم ما و یا در دیگر بخش مهندسی”.

همیلتون به تازگی مورد انتقاد قرار F1 همکاران گفت: در رسانه های اجتماعی: “من می بینم کسانی از شما که به ماندن سکوت برخی از شما بزرگترین ستاره در عین حال شما خاموش ماندن در میان بی عدالتی است.

“من فکر می کردم در حال حاضر شما می توانید ببینید که چرا این اتفاق می افتد و می گویند چیزی در مورد آن, اما شما نمی تواند ایستاده در کنار ما است.

“راه اقلیت های درمان به تغییر چگونه شما آموزش کسانی که در کشور خود از برابری نژادپرستی classism و که همه ما همان!”

او نوشت: روز یکشنبه که “موانع نهادی است که باید نگه داشته F1 بسیار منحصر به فرد باقی بماند” و اضافه کرد که هزاران نفر از افراد شاغل در motorsport نیاز به نماینده بیشتر از جامعه است.

“برنده شدن در مسابقات بزرگ است اما من می خواهم به یاد من کار ایجاد یک جامعه برابر و از طریق آموزش و پرورش” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de