تجاوز گروه سو برای به دست آوردن مراقبت های بهداشتی حمایت

یک گروه از جامعه سازمان ها و متخصصان پزشکی شکایت دوشنبه به بلوک قوانین جدید اعلام شده از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت که حذف فدرال حفاظت در برابر مراقبت های بهداشتی تبعیض برای تغییر جنسیت بیماران.

10 شاکیان در این مورد استدلال می کنند که 12 ژوئن مقررات ساخته شد “با بعدی به هیچ قانونی, پزشکی و یا استدلال سیاست پایه و اساس و خلاف نظرات حرفه ای پزشکی و بهداشت عمومی سازمان.”

آنها همچنین با استناد به یک ژوئن 15 دادگاه عالی تصمیم گیری است که آنها می گویند کست شک در زنده ماندن کاخ سفید به قوانین جدید. دادگاه عالی پیدا کردم که عنوان هفتم از حقوق مدنی قانون از سال 1964 که منع تبعیض “به خاطر فیلم” امر به همجنسگرا و تراجنسیتی کارکنان.

Omar Gonzalez-بت پرست دادستان ارشد و بهداشت مراقبت از استراتژیست برای Lambda Legal گفت: در آزادی مطبوعات اعلام کرد که طرح دعوی در دادگاه است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قانون تغییر “ایجاد هرج و مرج و سردرگمی که در آن وجود دارد هنگامی که به وضوح در مورد حق هر کس در جوامع ما و به طور خاص در نما مردم به دریافت مراقبت های بهداشتی رایگان از تبعیض است.”

لاندا قانونی و حقوقی Steptoe و جانسون دفتر ثبت کت و شلوار از طرف مراکز بهداشت و پزشکان و جامعه تجاوز سازمان. طرح دعوی در دادگاه متهم به دولت “در میان جهانی از همه گیر” به دنبال “کاهش حمایت از تبعیض است.”

حمایت در برابر تبعیض بر اساس جنسیت نوشته شده بود به قانون مراقبت مقرون به صرفه و در سال 2016 اوباما تفسیر که ارائه شامل هویت و transgender community.

اما در اعلام قانون جدید در ژوئن 12, وزارت بهداشت و خدمات انسانی (HHS) گفت: آن را “بازگشت به دولت را تفسیر تبعیض جنسی با توجه به ساده معنی کلمه” sex ” را به عنوان مرد یا زن و به عنوان تعیین شده توسط زیست شناسی.”

آژانس را بلافاصله پاسخ به درخواست برای اظهار نظر در مورد طرح دعوی در دادگاه.

اما در ژوئن 17 بیانیه به رادیو فردا راجر سورینو مدیر HHS دفتر حقوق مدنی با اشاره به دسامبر 2016 دستور توسط یک قاضی فدرال که مسدود تفسیر قانون مطلوب برای حمایت از تغییر جنسیت بیماران.

“زیر (به درمان پزشکی اورژانس و نیروی کار عمل) و صدور مجوز دولت و قصور قانون پزشکان مجاز به برداشت زندگی-صرفه جویی در درمان و یا انکار اورژانس به دلایل غیر پزشکی. نشان می دهد که پزشکان انکار می کند صرفه جویی در زندگی مراقبت به مردم بر اساس هویت آنها را نابود و توهین به حرفه پزشکی” سورینو گفت.

طرح دعوی در دادگاه واصل دوشنبه الملل: دولت با تکیه بر, درست است که یک حاکم به دعوت “بهداشت و درمان شرکت های بیمه و ارائه دهندگان خدمات به تبعیض علیه تجاوز مردم به دنبال مراقبت های بهداشتی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de