زندگی آنچه مهم است اما به عنوان المپیک ما باید آماده

منn فضا از چند هفته همه از یک ورزشکار معمولی روز به روز نگرانی جایگزین شده است با فشار دادن موضوع coronavirus.

عملکرد آسیب پیشگیری, تغذیه, روانشناسی, خواب, بهداشت و آماده سازی برای آینده رقابتی فصل – تمام رنگ پریده در مقایسه با یک ویروس است که آزمون سلامت کشور و اجتماعی-سیستم های مراقبت و تهدید به ما آسیب پذیر. من اغلب صحبت می کنند و البته در سبک توجه داشته باشید در مورد چگونه خوش شانس هستم که این موضوع اغلب با فشار دادن من به صورت روز به روز با چه سرعتی اجرا میکنم در یک خط مستقیم.

من استفاده می شود به با تمرکز بر چگونه به حفظ بهبود, چگونه برای محافظت و حفظ زندگی حرفه ای من مسیر و عملکرد. اما این جدید ها و زمان نامشخص تاکید شکنندگی زندگی, چگونه خوش شانس ما برای محافظت توسط طب مدرن و واکسیناسیون و چقدر همه ما بستگی سالم جامعه جهانی.

با زمان لغو بسیاری از وسایل ورزشی و چشم انداز بسیار واقعی از بسته شدن فضاهای عمومی در هفته های آینده ما در یک بار با فروتنی و خاطر نشان کرد که آنچه که ما به عنوان یک حرفه و یا لذت بردن از به طور منظم به عنوان تماشاگر – لوکس است. آن قرار می دهد و تمام زندگی ما را به چشم انداز.

ما را دیده اند که چگونه لغو رویدادهای ورزشی بر تقویم ورزشی اما چه اثر کند و آن را در ورزشکاران چیست ؟ آنچه در آن است مانند آموزش در ناشناخته ؟ در ساده ترین شرایط به این معنی که هوشمند و آگاه و انعطاف پذیر است. به عنوان ورزشکاران ما را به ماندن متمرکز و منظم پس ما آموزش رژیم به عنوان آنجا که ممکن است در حالی که به طور همزمان پیوستن به دولت دستورالعمل های اطراف در جلوگیری از گسترش عفونت است.

ورزشکاران باید پایبند به دستورالعمل دولت در حالی که آموزش – این زن و شوهر در مریلند شده اند جریان Facebook live ویدئوها از خود jiu-jitsu جلسات برای حفظ کشتی مشتریان فعال در حالی که خود را به ورزشگاه بسته است

اعتبار:
گتی ایماژ

منn بار این من فکر می کنم مهم است که برای ورزشکاران به دنبال پس از سلامت روان خود را. المپیک سال است که شناخته شده بودن روانی تست در بهترین زمان با افزایش فشار موشکافی و شعار “اگر نه در حال حاضر ،” در خط مقدم از ذهن ما است. اما زمانی که چشم انداز کار خود امرار معاش – کل خود را حرفه ای تمرکز برای بخش قابل توجهی از زندگی بزرگسالی خود را – که در معرض خطر است که بسیاری برای مقابله با.

این نگرانی نه تنها روانی ورزشکاران تکیه بر پول آنها کسب درآمد از نژادها و ظاهر هزینه به پرداخت صورتحساب خود را و وام مسکن. درست مثل صاحبان کسب و کار کوچک و یا کسانی که در حمل و نقل هوایی صنایع و مهمان نوازی برای مثال ورزشکاران مالی مواجه هستند عدم قطعیت است.

لغو, به احتمال زیاد به خماری اثر به سال آینده و مالی انتخاب برخی را در آینده است. واضح است که زمان در حال حاضر مورد برای تعدادی از دلایل و من را تشویق جامعه ما از ورزشکاران به دنبال پس از هر یک از دیگر. صحبت می کنند به خانواده و دوستان و یا مورد اعتماد مردم در مورد نگرانی های تمرین مراقبت از خود چوب به روال تا آنجا که ممکن است باقی می ماند و خوش بینانه است.

سابق بارسلونا دنی Cipriani به صحبت علنی در مورد مسائل مربوط به سلامت روان پس از مرگ دوست دختر سابق کارولین فلک

اعتبار:
WIREIMAGE

Depending در جایی که یک ورزشکار است که در جهان در حال حاضر خود را تجربه خواهد کرد احتمالا متفاوت خواهد بود. دو و میدانی یک ورزش جهانی است که بدان معنی است که ما همه تحت محدودیت های مشابه در همان زمان. در حالی که در برخی از کشورها وجود دارد و در مجموع مستند در هر ورزش وقوع در جای دیگر رقابت همچنان تحت شرایط مختلف است.

آفریقای جنوبی قهرمان دو سرعت Akani Simbine زد 9.91 ثانیه بیش از 100 متر در فصل بازکن در پرتوریا. در ضمن دو بار ضربه-قرار دادن قهرمان جهان Lijiao گونگ سرآمد در چین برای اولین بار رقابت های دو و میدانی پس از شیوع ویروس – پشت درهای بسته برگزار شد. او ارسال شده در جهان شماره 1 علامت 19.70 متر در پکن.

اگر شما به دنبال آهنگ و درست جامعه در رسانه های اجتماعی شما ممکن است را دیده اند که با hurdler اندرو Pozzi و گروه خود را که در فرمیا ایتالیا مجبور به حرکت به مرکز آموزش تمام وقت در میان ملی مستند.

تعدادی از دوندگان سرعت در حال حاضر در گیر تنریف با توجه به محدودیت های مسافرتی. تعلیق پروازها به مقصد ایالات متحده به این معنی است که بسیاری از ورزشکاران بریتانیا نمی خواهد رفتن بیش از وجود دارد به صورت سالانه خود را گرم-آب و اردوگاه های آموزشی است که به احتمال زیاد به آن را سخت تر برای رله تیم برای اتصال برای شیوه در کوتاه مدت حتی به عنوان تیم ملی آمپول تمایل به آموزش در پرت و دور افتاده محل.

من برطرف شد به شنیدن ژاپن نخست وزیر ژاپن متعهد به میزبانی بازی های المپیک در توکیو در این تابستان. اما من هم به طور کامل درک غیر قابل پیش بینی و وضعیت منحصر به فرد ما است. بهداشت عمومی همیشه اولویت من در هیئت مدیره با هر تصمیم گیری ساخته شده است.

اگر به بازی های المپیک را پیش رو فرصت برای دیدار با معیارهای انتخاب خواهد شد تا حد زیادی کاهش می یابد. من امیدوار هستم که ملی حاکم بر بدن خواهد خیاط سیاست های خود را مناسب.

به نظر می رسد احمقانه به نگرانی در مورد ورزش در یک زمان مثل این که به وضوح تصویر بزرگتر مهم تر است. اما من می خواهم بگویم به ورزشکاران: پس از نگاه خودتان لطفا در بدن و ذهن آماده و پذیرش هر آنچه در این سال شما می اندازد. هر چه اتفاق می افتد در زندگی است که همیشه مهم تر از ورزش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im