محدود کردن زمان تلویزیون به دو ساعت می تواند به حداقل رساندن خطرات بهداشتی

بزرگسالان می تواند به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خود را به خطرات بهداشتی مرتبط با تماشای تلویزیون اگر آنها محدود مشاهده زمان را به دو ساعت در روز تحقیقات جدید نشان می دهد.

محققان دریافتند که کمترین کلی خطرات بهداشتی از بیماری ها از جمله سرطان و بیماری های قلبی عروقی در ارتباط هستند با مشاهده تلویزیون برای دو ساعت یا کمتر در هر روز.

تجزیه و تحلیل بیشتر حدود 6 درصد از تمام مرگ و میر و 8 درصد از مرگ و میر قلبی هستند نسبت به زمان تماشای تلویزیون است.

این مطالعه به رهبری دانشگاه گلاسکو نیز یافت می شود که به طور بالقوه اگر همه شرکت کنندگان محدود تلویزیون زمان را به دو ساعت در روز 5.62 درصد از تمام مرگ و میر و 7.97 درصد از مرگ و میر به علت بیماری های قلبی عروقی می تواند مانع شده اند و یا به تاخیر افتاد.

محققان به بررسی شیوه زندگی و اطلاعات دموگرافيک از 490,966 انگلستان Biobank شرکت کنندگان در سن 37-73 سال است که به صورت تصادفی انتخاب بین 2006-2010.

شرکت کنندگان در نظر گرفته شد تا 2016-2018 و اطلاعات خود را در ارتباط بود به ملی معمول مرگ و بیماری ثبت.

Dr Hamish پرورش از دانشگاه گلاسکو موسسه سلامت و تندرستی که رهبری این مطالعه گفت: “این مطالعه می افزاید: وزن بیشتر به شواهدی که زمان بیشتری را صرف تماشای تلویزیون است و به احتمال زیاد مضر به سلامت.

“مطالعه ما نشان می دهد محدود کردن زمان تلویزیون می تواند تاخیر و یا جلوگیری از بسیاری از عوارض جانبی سلامت.

“هنوز هم وجود دارد که کار بیشتری باید انجام شود قبل از ما می توانید شرکت تلویزیون زمان توصیه.”

وی افزود: “زمان تلویزیون فقط یکی از تعداد بالقوه رفتارهای کم تحرک که همچنین شامل صفحه نمایش زمان تماشای فیلم بر روی تلفن خود را که ممکن است همه کمک نامساعد سلامت است.

“نیز وجود دارد بسیاری از دیگر عوامل کمک کننده مانند ناسالم وعده و پایین تر از وضعیت اجتماعی و اقتصادی که در حال نیز به شدت در ارتباط با هر دو تلویزیون زمان فقیر و سلامت است.

“تحقیقات بیشتر مورد نیاز است به درک تمام این عوامل و اطلاع آینده مشاوره و دستورالعمل.”

به منظور کاهش احتمال از نتایج با توجه به علیت معکوس – زمانی که بهداشت ضعیف منجر به افزایش زمان تلویزیون – شرکت کنندگان با بیماری های غیر واگیر بیماری های قلبی عروقی و سرطان شدند.

بیشتر استثنائات شامل تمام کسانی که تا به حال یک “بهداشت و درمان عوارض جانبی رویداد” در عرض دو سال از استخدام.

محققان همچنین نگاه مزایای بالقوه جایگزین تلویزیون زمان با فعالیت های سالم مانند پیاده روی.

آنها دریافتند افرادی که بیشترین سود از جایگزینی دوره های طولانی تر از زمان تلویزیون با زمان بیشتری ورزش هستند کسانی که تنها به صرف مقدار بسیار کمی از روز خود را در انجام آن دسته از فعالیت های سالم.

زمان فعالیت بدنی دستورالعمل در انگلستان را تشویق 150 دقیقه فعالیت فیزیکی متوسط و یا 75 دقیقه فعالیت شدید در هفته است.

بیحرکت دستورالعمل تنها نشان می دهد افراد محدود کردن زمان صرف آنها نشسته و با هیچ توصیه به آنچه که ممکن است یک خطر کم مقدار زمان را صرف نشستن تماشای تلویزیون در هر روز.

این مطالعه درک چقدر تلویزیون بیش از حد است: یک تحلیل غیر خطی ارتباط بین تلویزیون مشاهده زمان و نامطلوب سلامت است منتشر شده در Mayo Clinic Proceedings.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net