لیندا تریپ که مخفیانه ضبط مکالمات با کاخ سفید کارآموز Monica Lewinsky رهبری به سال 1998 استیضاح از رئیس جمهور بیل کلینتون درگذشت, شنبه در سن 70.

مرگ او تایید شد توسط وکیل یوسف Murtha. او از ارائه جزئیات بیشتر.

“به عنوان یک خانواده ما عمیقا متاثر از عبور از محبوب ما مادر/خواهر/مادر بزرگ/دختر و دوست بزرگ به بسیاری از” تریپ پسر رایان, در بیانیه ای گفت. “او خود را صرف زندگی زیر یک کد اخلاق و قطب نمای اخلاقی. انجام آنچه درست بود مهم تر بود به او سپس با در نظر گرفتن آسان و محبوب در راه است.”

روند اخبار ”

در ماه اوت سال 1994 تریپ شد روابط عمومی متخصص در پنتاگون که در آن Lewinsky کار می کرد پس از اینکه کاخ سفید کارآموز. دو گزارش شد.

تریپ ساخته شده راز نوار مکالمات با Lewinsky گفت که او تا به حال تا به حال یک امر با آقای کلینتون. تریپ تبدیل تقریبا 20 ساعت در حمام به کنت استار مستقل دادستان تحقیق در مورد رئیس جمهور, باعث این تحقیقات که منجر به استیضاح.

“او ساخته شده یک تصمیم دشوار برای محافظت از کسانی که اخلاق با در نظر گرفتن یک رئیس جمهور نشسته در حالی که ‘فشار’ به دروغ تحت سوگند” رایان گفت: در این بیانیه است. “در حالی که نیمی از کشور در زمان حمله به او و این ادعا در آن همه چیز برای یک معامله کتاب (من اعتقاد دارم که او احتمالا تنها کسی درگیر با این رسوایی را گرفته اند از این فرصت برای نوشتن یک کتاب) به اعتقاد من او شجاع whistleblower بود و در هیئت مدیره با #metoo جنبش و قبل از آن تبدیل شدن به محبوب است.”

به عنوان بیست و چهار شنبه که تریپ نزدیک شد, مرگ Lewinsky توییتی که او امیدوار است برای بهبود او “بدون توجه به گذشته است.”

Obit Tripp
این 29 جولای سال 1998 فایل عکس را نشان می دهد لیندا Tripp. KHUE BUI / AP

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de