سناتور. لیندزی گراهام رقیب می گوید که او در حال آمدن است برای وقت سناتور صندلی پس از دو انتخابات پیش بینی پیش بینی کارولینای جنوبی مسابقه می تواند نزدیک تر از اول انتظار می رود.

انتخابات تحلیل های منتشر شده توسط کوک, سیاسی, گزارش و لری Sabato کریستال توپ downrated بهداشت ، گراهام صندلی از “امن” جمهوری خواه پیروزی در ماه نوامبر به یک “احتمال” جمهوری خواه برنده شوید.

تحلیلگران اشاره کرد که در این مسابقه بود و نه “نادیده گرفته می شود و یا” آن را به عنوان تبدیل شدن روشن است که نامزد حزب دموکرات جیمی هریسون مسیر به پیروزی بود “نه یک غیر ممکن است,” با توجه اخیر خود در جمع آوری کمک های مردمی hauls.

اما هر دو آنها نیز به رسمیت شناخته شده است که هنوز هم وجود دارد “بسیار بیشتری باید انجام شود” توسط رقیب با Sabato را توپ کریستال گفت: مسیر خود را به پیروزی نخواهد بود “یکی از آسان است.”

در واکنش به پیش بینی های جدید, Harrison توئیتر خود نوشت: “این است که: امروز طبخ سیاسی گزارش *و* توپ کریستال به روز مسابقه ما از جامد جمهوری خواه” به احتمال زیاد جمهوری خواه است.’ سازمان دیده بان لیندزی گراهام ما در حال آمدن به صندلی خود را.”

South Carolina Sen. Lindsey Graham with Reporters
لیندسی گراهام در گفتگو با خبرنگاران قبل از مجلس سنا اوباما در جلسه ناهار در راسل سنا ساختمان اداری در کاپیتول هیل مارس 20, 2020 در واشنگتن, DC.
درو Angerer/گتی ایماژ

کارولینای جنوبی حزب جمهوری خواه صندلی کشید McKissick ریخته و آب سرد روی شانس هریسون ضرب و شتم گراهام در نوامبر گفتن دولت روزنامه که در او نیست “قرار دادن هر گونه ایمان” در ایده.

نوشتن در مورد چشم انداز از کارولینای جنوبی در سنای مسابقه طبخ سیاسی گزارش گفت: گراهام سناتور. تا به حال به احتمال زیاد افزایش حمایت خود را در میان محافظه کاران محلی توسط ائتلاف با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واشنگتن است.

این تحلیلگران همچنین پیشنهاد کرد که وقت را به طور منظم حضور در فاکس نیوز همچنین می تواند باعث تقویت جایگاه خود را با محافظه کاران متمایل رای دهندگان در یک وضعیت که در آن او در حال حاضر “به راحتی برنده انتخابات” را چندین بار بیش از.

اما خروجی هشدار داد که هریسون کمپین “به خوبی تامین می شود” و رو به با “نشانه های دلگرم کننده برای دموکرات” مانند مشارکت برای معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن در دولت دموکراتیک اولیه.

Sabato را توپ کریستال همچنین گفت: کارولینای جنوبی 2020 مسابقه می تواند “رقابتی ترین… پس از دوران بوش” در نور هریسون اعانه.

اما آن را نیز به رسمیت شناخته شده است که گراهام سناتور. هنوز هم تا به حال پول بیشتر در دست از دموکرات رقیب اضافه کرد: “دولت حزب گرایی باید به اندازه کافی برای نگه داشتن این صندلی در دست جمهوریخواه.”

“تعریف ما از یک مسابقه است که احتمال دارد حزب جمهوری خواه’ است که به سادگی یک مسابقه است که ‘در نظر گرفته نمی رقابتی در این نقطه, اما [است] پتانسیل برای تبدیل شدن به درگیر,’ طبخ سیاسی گزارش همچنین نوشت.

“این مسابقه که متناسب با معیارهای هر چند هنوز هم وجود دارد نیاز به مقدار زیادی بیشتر باید انجام شود—و باد سیاسی که نیاز به تغییر—برای هریسون به یک شانس واقعی برای تلنگر آن است که ممکن است هرگز اتفاق می افتد.”

نیوزویک در تماس است از گراهام هریسون و مبارزات برای نظر بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

در طول ماه گذشته هریسون مبارزات انتخاباتی را تجربه کرده است افزایش از فدرال کمیسیون انتخابات نشان داده آن را مطرح تر از سن. گراهام کمپین در سه ماهه اول سال 2020 است.

سی ان ان گزارش داد در اواسط آوریل که هریسون کارزار raked در کمی بیش از 7 میلیون دلار بیش از سه ماه از این سال در حالی که گراهام در زمان در 5.6 میلیون.

در اوایل این هفته آن را نیز نشان داد که سابق Michelin آمریکای شمالی اجرایی و حامی از سن. گراهام روشن کرده بود حمایت خود را به هریسون برای سال 2020 مسابقه.

در حالی که دموکرات رقیب انجام شده است و در جمع آوری کمک های مالی او هنوز مسیرهای بهداشت ، گراهام توسط برخی از راه در اخیر دولت پای صندوقهای رای است.

یک بررسی منتشر شده توسط Marist College در اواخر فوریه نشان داد که وقت مجلس تا به حال 17-نقطه سرب بیش از هریسون. یک حزبی نظرسنجی منتشر شده توسط دموکرات در مبارزات انتخاباتی در 23 مارس نیز یافت گراهام به چهار امتیاز جلوتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de