لیندزی گراهام رد تهمت تماس به زور اوباما به شهادت در روسیه بررسی

نیوزویک | No comments

سناتور لیندزی گراهام ارائه کرده است رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک راه حل منحصر به فرد برای تماس های خود را برای باراک اوباما به شهادت در مورد روسیه تحقیقات—چرا آنها هر دو به نظر می رسد قبل از کنگره?

“به می گویند که ما در حال زندگی در غیر معمول بار کتمان حقیقت است” گراهام در بیانیه ای گفت: روز شنبه با تاکید بر او disinclination نسبت خواستار سابق فرمانده به شهادت.

“من به شدت نگران سابقه است که می توان با تماس با رئیس جمهور سابق برای نظارت. هیچ رئیس جمهور بالاتر از قانون است. اما ریاست اجرایی است افتخار ادعا می کند در برابر دیگر شاخه های دولت” گراهام اضافه شده است.

جمهوری خواه از ایالت کارولینای جنوبی و رئیس کمیته قضایی مجلس سنا پس از آن دعوت هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و اوباما به طور داوطلبانه صدای نگرانی های خود را به کنگره هر چند او گفت که او شک چقدر خوب آن را انجام دهد.

“اگر هیچ چیز دیگری از آن را برای تلویزیون” او گفت:. “با این حال من باید عالی شک و تردید در مورد این که آیا این امر می تواند عاقلانه برای کشور است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها به نام در کنگره به زور اوباما به شهادت بیش از آنچه که او مدعی —بدون شواهد—توطئه علیه دولت او. مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام ادعا رسوایی “بدتر از واترگیت” اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات زمانی که خواسته به توضیح اتهامات عنوان شده علیه.

“اگر من یک سناتور و یا نماینده کنگره اول شخص من تماس بگیرید برای شهادت در مورد بزرگترین سیاسی جرم و جنایت و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا تا کنون است که رئیس جمهور سابق اوباما است. او همه چیز را می دانست” رئیس جمهور توییتی در روز پنج شنبه.

“نه بیشتر Mr. Nice Guy. بیشتر صحبت کنید!,” او اضافه شده گفتن گراهام به “فقط آن را انجام دهد.”

در حالی که گراهام تا کنون کاهش یافته است این درخواست گفت: این هفته که او را احضار چندین سابق اوباما مقامات به نظر می رسد قبل از کمیته قضایی مجلس سنا به عنوان بخشی از یک جریان حمله به ریشه های روسیه بررسی است. گراهام گفت: پنل خواهد شد که یک جلسه در هفته اول ماه ژوئن است.

این هفته مشخص شد که ده ها تن از سابق اوباما از مقامات از جمله معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بودند “دریدن” سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین از گزارش های اطلاعاتی در طول دوره گذار بین دو انتخابات ریاست جمهوری دولت. فلین التماس کرد گناه را به دروغ گفتن به کنگره در مورد ارتباطات خود با مقامات روسیه اما در هفته گذشته وزارت دادگستری به طور ناگهانی کاهش یافته است پرونده او را.

گراهام نیست تنها کسی که مخالف با وادار کردن اوباما به شهادت. مغلوب ساختن پیشی جستن خود در وزارت دادگستری گفت: در یک نظر منتشر شده در سال گذشته که رئیس جمهور سابق را نمی توان مجبور به امپریالیسم.

“دیوان عالی کشور به صراحت به رسمیت شناخته شده این اصل در زمینه اجرایی امتیاز” این گروه استدلال می کنند.

“امتیاز باید outlast تصدی خاص رئیس جمهور به دلیل نبود تضمین ماندگاری محرمانه ‘یک رئیس جمهور نمی تواند انتظار برای دریافت کامل و فرانک ارسالی از حقایق و نظرات خود را بر آن موثر ترشحات از وظایف خود را بستگی دارد,'” گروه اضافه شده است.

donald trump obama testimony lindsey graham
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند به خبرنگاران در راه خود را به دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید در مارس 14 سال 2020 در واشنگتن رئیس جمهور تهمت سفر به آلن تاون پنسیلوانیا به بازدید اونز & جزئی تجهیزات پزشکی توزیع کننده. در روز پنج شنبه تهمت تکرار تماس های خود را برای رئیس جمهور سابق باراک اوباما به شهادت قبل از کنگره در مورد آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی” در تاریخ آمریکا است.
درو Angerer/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>