گوش زندگی می کنند: دیوان عالی کشور استدلال می شنود بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — دادگاه عالی ایالات متحده به waded فیلمهای جنگ خوردگی رئیس جمهور تهمت علیه او دموکراتیک رقبای برگزاری سهشنبه به شنیدن استدلال در اختلافات بیش از رئيس جمهور در تلاش برای محافظت از پرونده های مالی خود را از کنگره و نیویورک محققان.

این موارد شامل درخواست سند به آقای تهمت حسابداری شرکت ها و موسسات مالی او انجام کسب و کار با عنوان بخشی از تحقیقات نصب شده توسط سه خانه کمیته ها و دادستان منطقه منهتن سایرس ونس به رئیس جمهور معاملات کسب و کار و رفتار قبل و در طول ریاست جمهوری خود.

یک حکم از دیوان عالی کشور است که انتظار می رود در اواخر ماه ژوئن در قلب مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری, و مفاهیم برای جدایی از قدرت. آقای ترامپ مبارزه کرده است به شدت به سپر اظهارنامه مالیاتی خود را با وجود وعده به آنها عمومی در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری هر چند از دست دادن در دیوان عالی کشور می تواند به پایان دادن به آن تلاش.


چگونه برای گوش دادن به دیوان عالی کشور استدلال

  • چه: دیوان عالی کشور استدلال می شنود تلفنی در مغلوب ساختن پیشی جستن v. Ncmec و تهمت v. دویچه بانک; تهمت v. ونس

  • تاریخ: پنج شنبه, مارس 12

  • زمان: 10 a. m. ET

  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين


قضات را برای اولین بار به شنیدن دو تثبیت موارد مربوط به کنگره احضاریه صادر شده برای آقای تهمت حسابداری شرکت Ncmec ایالات متحده آمریکا و دو بانک, دویچه بانک و یک سرمایه است.

از حزب دموکرات به رهبری خانه نظارت کمیته با صدور احضاریه به Ncmec در مارس 2019 درخواست هشت سال از سوابق مالی مربوط به آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و نهادهای کسب و کار به عنوان بخشی از یک تحقیق که آیا ممکن است رئیس جمهور باید درگیر در رفتار غیر قانونی قبل و در طول ریاست جمهوری خود را به عنوان به خوبی به عنوان اینکه او را نامعلومی تضاد منافع است و مطابق با قانون اساسی Emoluments بند.

اما آقای مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال جلوگیری Ncmec از مطابق با حکم و شکایت دیرین خود شرکت حسابداری در دادگاه منطقه ای فدرال در واشنگتن است. دادگاه منطقه اما طرفه با کنگره محققان. یک تقسیم پانل از قضات در ایالات متحده دادگاه تجدید نظر برای ناحیه کلمبیا مدار تایید این حکم به عنوان قانون اساسی حاکم آن را به حال “مشروع و قانونی هدف است.”

دوم مشابه اختلاف شامل سه احضاریه صادر شده توسط حزب دموکرات به رهبری خانه خدمات مالی و هوش کمیته به دویچه بانک و یک سرمایه است.

خدمات مالی کمیته subpoenaed سرمایه یکی برای حساب سوابق آقای تهمت نهادهای کسب و کار به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به پول شویی و نفوذ خارجی. همان پنل و خانه هوش کمیته نیز با صدور احضاریه به دویچه بانک برای سوابق مالی برای آقای تهمت نهادهای کسب و کار و همچنین برای رئیس جمهور و سه فرزند و قدمت آن به ژانویه 2010.

رئیس جمهور و خانواده اش شکایت کرد بانک ها در ماه آوریل 2019 به چالش اجرای احضاریه ادعا آنها بیش کنگره قانون اساسی و اقتدار قانونی. در دادگاه منطقه ای فدرال در نیویورک, اما, رد درخواست برای جلوگیری نمایند…. در ماه دسامبر یک تقسیم پانل از قضات در تاریخ 2 متحده مدار دادگاه تجدید نظر حکم داد که بانک ها می توانند به نوبه خود بیش از آقای تهمت اطلاعات مالی و کمیته تا به حال مشروع و قانونی اهداف برای صدور احضاریه.

مورد سوم که شنیده خواهد شد خود را در آن شامل grand-هیئت منصفه حکم صادر شده توسط ونس به Ncmec به عنوان بخشی از تحقیقات جنایی را به آقای تهمت معاملات کسب و کار و hush-پول پرداخت شده به دو زن که گفته می شود امور با رئیس جمهور سال قبل از انتخابات 2016. ونس است که به دنبال کسب و کار و سوابق مالیاتی قدمت آن به سال 2011 است.

آقای ترامپ شکایت در دادگاه فدرال در ماه سپتامبر استدلال او این است که سیستم ایمنی بدن به پرونده کیفری در حالی که در منطقه حکم دادگاه علیه او. 2 مدار حکومت رئیس جمهور ادعا می کند از ایمنی “نه بار اجرای یک دولت هیئت منصفه حکم کارگردانی یک شخص ثالث برای تولید غیر ممتاز مواد حتی زمانی که موضوع تحت بررسی مربوط به رئیس جمهور است.”

دیوان عالی کشور توافق کردند که در ماه دسامبر به شنیدن این سه مورد خواهد شد که استدلال توسط تلفنی با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر.

اختلافات خواهد شد یک آزمایش از دیوان عالی کشور جدید محافظه کار اکثریت برای منتقدان که مورد مداقه قرار دادن استقلال آن است. آقای مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام دو قاضیان دادگاه عالی نیل Gorsuch و برت Kavanaugh که تایید در اکتبر 2018 منتقل دادگاه راست.

آقای تهمت وکلای به نام احضاریه از کنگره و نیویورک دادستان “بی سابقه” و هشدار داد با حفظ احترام کسانی که از خانه کمیته ها به طور موثر به کنگره چراغ سبز به بررسی زندگی خصوصی خود را مخالفان سیاسی.

تحت حکم از سی مدار “کنگره می تواند حکم هر گونه سوابق خصوصی آن خواسته از رئیس جمهور در صرف ادعا آن است که با توجه به قانونی که ممکن است نیاز به رئیس جمهور به افشای آن اطلاعات مشابه” آنها نوشت. “با توجه به آشکار وسوسه به بررسی امور شخصی سیاسی رقبای احضاریه مربوط به زندگی خصوصی رئیس جمهور را تبدیل به روال در زمان تقسیم دولت است.”

اما وکلای مجلس نمایندگان استدلال می کنند وجود دارد هیچ چیز رمان در مورد احضاریه به دنبال آقای تهمت سوابق و گفت: کنگره در حال انجام آن مسئولیت نظارت و تعیین اینکه آیا قانون جدید در مورد مالی آشکار و دولت اخلاق مورد نیاز است.

“وجود دارد هیچ توجهی سوال حقوقی ارائه شده, هیچ سوال از امتیاز و بدون خطر هر گونه آسیب فراتر از افشای خود است که جریان را از انطباق با حکم” خانه وکلای گفت: دیوان عالی کشور در پرونده مربوط به نظارت کمیته احضاریه. “علاوه بر آنچه وجود دارد در اینجا حکم صادر شده توسط کمیته ای از مجلس کنگره 116h مجلس نمایندگان که منتخب مردم برای تصویب قوانین و نظارت بر عملکرد دولت برای یک دوره دو ساله است.”

در مورد مربوط به grand-هیئت منصفه حکم از منهتن رئیس دادستان آقای تهمت وکلای گفت: احضاریه بود “بسیار سرزده” و هشدار داد که دولت جنایی فرایند تداخل با یک رئیس جمهور را توانایی اجرای وظایف قانونی خود.

“با انگیزه های سیاسی احضاریه مثل این هستند که یک تصویر کامل از چرا نشسته جمهور باید قاطعانه ایمنی بدن را از دولت میپردازند گفت:”: “دیوان عالی کشور است.

اما نیویورک دادستان گفت: ونس را احضاریه به شخص ثالث Ncmec و بنابراین ربطی به رئیس جمهور توانایی تخلیه وظایف این دفتر است.

“جنایی حکم می کند که شامل رئیس جمهور وظایف رسمی نیز قابل اجرا گفت:”: “دیوان عالی کشور است. “پس از همه نیاز به تولید اسناد و مدارک مربوط به طور کامل به رئیس جمهور فعالیت به عنوان یک شهروند خصوصی و بدون داشتن رابطه با وظایف رسمی خود به شمار بدون خطر معتدل رسمی خود ارتباطات نه نشانی از آن را تهدید می کند به او ارائه بیش از حد محتاط در انجام وظایف رسمی خود را.”

وزارت دادگستری است که حمایت آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در سه نفر از موارد. در این دو اختلافات بیش کنگره احضاریه وکیل ژنرال نوئل فرانسیسکو نوشت: در یک پرونده با دادگاه است که احضاریه را برآورده نمی کنند افزایش مورد نیاز در زمانی که به دنبال کسب اطلاعات از رئیس جمهور.

“این موارد شامل اولین تلاش های کمیته های کنگره به تقاضای شخصی سوابق نشسته جمهور ایالات متحده,” او گفت:. “که با استفاده از آنها محدود و ضمنی تحقیق قدرت به شمار خطر جدی اذیت و آزار جمهور و منحرف او را از خود قانون اساسی وظایف.”

به همین ترتیب فرانسیسکو گفت: این حکم از دادستان منطقه منهتن به Ncmec برد “جدی قانون اساسی و نگرانی است.”

“ترک محلی دادستان با قدرت نامحدود به صدور چنین احضاریه ایجاد یک خطر جدی است که کسانی که دادستان — اولویت نگرانی های محلی و بی توجهی قابل توجهی فدرال منافع — ممکن است موضوع به رئیس جمهور بسیار سنگین تقاضا برای اطلاعات گفت:” دادگاه. “ترک محلی دادستان با چنین نامحدود اقتدار همچنین افزایش خطر که دادستان می تواند با استفاده از احضاریه به آزار و اذیت رئیس جمهور به عنوان یک نتیجه از مخالفت با سیاست های خود.”

در حالی که این بیماری همه گیر کوروناویروس roiled دیوان عالی کشور به اصطلاح وادار کردن آن به به طور نامحدود و لغو فرد در استدلال برای ماه مارس و آوریل دادگاه انداخت یکی دیگر از پیچ و تاب و در دو جنگ حقوقی بین آقای مغلوب ساختن پیشی جستن و دموکرات کنگره.

اواخر ماه گذشته دادگاه خواسته وکلای هر دو طرف به ارائه اضافی حقوقی دادخواستها پرداختن به اینکه آیا موارد افزایش یک سوال سیاسی است که نباید از ظهر توسط دادگاه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>