در یک مورد که چاله آزادی مذهبی در برابر یک زن دسترسی به وسایل جلوگیری از بارداری دیوان عالی کشور در روز چهارشنبه را از شنیدن استدلال در مورد اینکه آیا تهمت و دولت می تواند آن را آسان تر برای کارفرمایان با مذهبی و اخلاقی اعتراض به انتخاب کردن از ارائه رایگان تولد کنترل پوشش در بیمه خود را برنامه.

یک ساعت شنیدن — در میان تعداد انگشت شماری به شنیده telephonically با توجه به بیماری همه گیر کوروناویروس — تحکیم دو مورد: خواهر کوچک فقیر v. پنسیلوانیا و تهمت v. پنسیلوانیا است. چهارشنبه استدلال آخرین نبرد در یک جنگ چند ساله بر سر اینکه آیا کارفرمایان با مذهبی اعتراض می توانید انتخاب کردن از قانون مراقبت مقرون به صرفه نیاز به ارائه ضد بارداری.

پیش از این دادگاه عالی در نظر گرفته شده است که آیا برخی از سازمان های مذهبی در اعتراض به کنترل تولد می توانید انتخاب کردن از این قانون. چهار مورد معکوس: دادگاه تعیین خواهد کرد که آیا تهمت و دولت تلاش گسترده ای اجازه می دهد تا معافیت که به قاعده قانونی است.

“هیچ کس نباید از دست دادن پوشش زیرا رئیس خود معتقد است پیشگیری از بارداری نیست و از نظر اخلاقی قابل قبول” گفت: دادستان کل پنسیلوانیا جاش شاپیرو که دفتر خواهد بود به چالش کشیدن قوانین و مقررات جدید در روز چهارشنبه. “پیشگیری از بارداری پزشکی است. خالص و ساده است.”

شاپیرو صحبت در مطبوعات تماس با خبرنگاران در روز جمعه.

پس از عبور از قانون مراقبت مقرون به صرفه در سال 2010 کارفرمایان باید ارائه پوشش طیف کاملی از گزینه های کنترل تولد بدون هیچ هزینه به بیماران در برنامه های بیمه. تاثیر بوده است ملموس. قبل از قانون مراقبت مقرون به صرفه یک سوم بیماران گفت: آنها در تلاش برای پرداخت هزینه های کنترل تولد, با توجه به Shapiro. امروز که تعداد 4 درصد.


چگونه برای گوش دادن به دیوان عالی کشور استدلال

  • چه: دیوان عالی کشور استدلال می شنود تلفنی در خواهر کوچک فقیر v. پنسیلوانیا و تهمت v. پنسیلوانیا
  • تاریخ: چهار شنبه, مه 6
  • زمان: 10 a. m. ET
  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين

در سال 2017 مغلوب ساختن پیشی جستن دولت صادر مقررات جدید که ارائه گسترده معافیت برای کارفرمایان که شی به کنترل تولد یا به دلایل مذهبی و یا یک “صمیمانه برگزار اخلاقی” محکومیت. پنسیلوانیا و نیوجرسی به چالش کشیده کسانی که معافیت و ممکن است در یک دادگاه تجدید نظر فدرال مسدود مقررات از پیاده سازی.

در تصمیم گیری های پانل سه قاضی با استناد به اطلاعات دولت نوشت که تا به 126,000 بیماران خواهد از دست دادن دسترسی به بیمه تحت پوشش کنترل تولد اگر مقررات اجازه داده شد برای رفتن به اثر. حقوق باروری طرفداران می گویند تعداد می تواند بسیار بالاتر است.

قرص های ضد بارداری نیاز در حال حاضر به دیوان عالی کشور دو برابر شده است. در سال 2014 دادگاه Burwell v. سرگرمی لابی که آزادی مذهبی در قانون مرمت حفاظت شده متعلق به خانواده شرکت های که در اعتراض به حکومت مذهبی زمینه. این شرکت ارائه شد محل اقامت: اگر آنها اعتراض شرکت های بیمه و یا دولت خواهد پرداخت هزینه برای پیشگیری از بارداری پوشش.

بسیاری از مذهبی-وابسته به گروه مانند خواهر کوچک فقیر یک کاتولیک رومی است که ارائه می دهد کمک به شهروندان ارشد زندگی در فقر و اعتراض به آن راه حل است. این سازمان معتقد بودند و هنوز هم در رفتار است که نقض ایمان خود را.

در یک سال 2016 نظر مقاله منتشر شده در نیویورک تایمز کنستانس Veit یک راهبه در خواهر کوچک فقیر تشبیه روند به مدارس رد ماشین آلات نوشابه در دانشگاه حتی اگر آنها برای پرداخت توسط شرکت های آشامیدنی: “مدرسه به سادگی نمی خواهد مسئول برای ارائه چیزی از آن معتقد است که بد است برای دانش آموزان خود را. این همان است که با ما است.”

که موضوع رفت به دیوان عالی کشور در سال 2016 در Zubik v. Burwell. اما تقسیم دادگاه نمی تواند رسیدن به یک راه حل و به جای تحت فشار قرار دادند و پرونده را به دادگاه های پایین تر که در آن سوال این بود که هرگز حل و فصل شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im