گوش زندگی می کنند: دادگاه عالی آغاز هفته 2 از تلفنی استدلال

سی بی اس آمریکا | No comments

واشنگتن — دادگاه عالی است که لگد زدن به هفته دوم خود را از استدلال برگزار شد از راه دور توسط تلفنی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس را در نظر بگیرید دو مجموعه از موارد در دوشنبه یکی مربوط به هند رزرو و دیگری مربوط به اشتغال تبعیض در قوانین و نهادهای مذهبی.

یک ساعت است که متعلق به هر یک از استدلال و قضات هستند, نما, سوال منظور از ارشد شروع با قاضی جان رابرتز و با پایان دادن به عدالت برت Kavanaugh.

مورد اول قبل از قضات McGirt v. اوکلاهما, پرسش که آیا متحده می تواند تحت تعقیب قرار دادن اعضای قبیله ای برای ارتکاب جرم در تاریخی قبایل مرزی. این حکم از دادگاه می تواند پیامدهای عمده ای چون قضات خواهد بود تصمیم گیری نیمه شرقی اوکلاهما است سرزمین های هندی.

دادگاه شنیده در مورد بالا بردن همین سوال را در آن تاریخ و زمان آخرین مدت اما رسیدن به یک تصمیم. عدالت نیل Gorsuch recused خود را به عنوان او در مورد به عنوان یک قاضی در 10 متحده مدار دادگاه تجدید نظر. دلیل این اختلاف دوم می رسد در دیوان عالی کشور از دادگاه کیفری و تجدید نظر از اوکلاهما نه همه اعضای شرکت می کنند.


چگونه برای گوش دادن به دیوان عالی کشور استدلال

  • چه: دیوان عالی کشور استدلال می شنود تلفنی در McGirt v. اوکلاهما; بانوی ما از گوادالوپ v. Morrissey-Berru و سنت جیمز مدرسه v. Biel

  • تاریخ: دوشنبه, مه 11

  • زمان: در حال حاضر

  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين


بلافاصله پس از استدلال در نبرد قانونی بیش از دولت تعقیب قبایل و اعضای دادگاه عالی را در نظر بگیرید دو تثبیت موارد که افزایش این سوال که آیا مذهبی کارفرمایان می تواند شکایت توسط کارکنان برای کار تبعیض است.

هر دو اختلافات شامل معلمان در مدارس کاتولیک در کالیفرنیا که شکایت خود را به نهادهای مربوطه برای اشتغال تبعیض پس از قرارداد خود را گرفتند تمدید نشد. کریستن بیل شکایت سنت جیمز مدرسه ادعا تخطی از قانون آمریکایی های معلول به دلیل قرارداد خود را تمدید شد نه پس از او تحت درمان سرطان پستان است. اگنس Morrissey-Berru در ضمن شکایت بانوی ما از گوادالوپ مدرسه ادعا سن تبعیض است.

منطقه فدرال دادگاه حکم به نفع مدارس در هر دو مورد گفته آنها محافظت توسط “وزرا استثنا” به محل کار تبعیض قوانین و معلمان بودند “وزیران” برای اهداف استثنا از آنها انجام توابع مذهبی.

9 متحده مدار دادگاه تجدید نظر اما مخالفت و طرفه با معلمان است.

دادگاه مانند میلیون ها نفر از آمریکایی ها و موسسات دولتی و کسب و کار شده است مجبور به تغییر راه آن انجام کسب و کار خود را به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. به عنوان بخشی از تلاش ها برای اطمینان از ایمنی از قضات و کارکنان دادگاه, دیوان عالی کشور, ساختمان بسته شده است درهای خود را به عموم مردم به طور نامحدود و لغو شفاهی در موارد برنامه ریزی شده برای ماه مارس و آوریل است.

برای انتخاب یک شماره از این موارد تکنولوژی-مقاوم در برابر دادگاه عالی تصمیم گرفت به حرکت به عصر دیجیتال با برگزاری استدلال توسط کنفرانس تلفنی برای 10 نفر بیش از شش روز در ماه مه. دادگاه نیز ارائه های صوتی زندگی می کنند از این جلسات برای اولین بار در این موسسه که تنها به ندرت اجازه می دهد تا برای همان روز های صوتی بالا-مشخصات اختلافات.

در میان موارد شنیده می شود از راه دور در حال اختلاف بیش از Obamacare را پیشگیری از بارداری قیمومیت استدلال در هفته گذشته و همچنین از نزدیک تماشا دعوا بیش از احضاریه برای رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن سوابق مالی و faithless انتخاب کنندگان و کالج انتخاباتی برگزار خواهد شد که سه شنبه و چهارشنبه بود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>