واشنگتن — به طور معمول تکنولوژی-مخالف دیوان عالی کشور در حال شکستن زمین جدید دوشنبه آن را به عنوان انجام استدلال از راه دور توسط تلفن کنفرانس و جریان صوتی زنده برای مطبوعات و عمومی برای اولین بار اجازه می دهد که توده های مردم به آنچه تجربه یک رویداد معمولا این سایت متعلق به اعضای عمومی را انتخاب کنید که در صف انتظار برای به دست آوردن دسترسی به دادگاه و با شکوه دادگاه.

دادگاه مانند دیگر میلیون ها نفر از آمریکایی ها و موسسات دولتی و کسب و کار را عوض کرده است راه آن را انجام آن رسیدگی و با رعایت بهداشت عمومی دستورالعمل اجرا شده برای محدود کردن گسترش coronavirus.

به عنوان بخشی از این تلاش های دادگاه لغو آن شفاهی قرار بود در ماه مارس و آوریل خواهد شد و به جای نگه استدلال telephonically برای 10 نفر بیش از دو هفته اول ماه مارس. در میان جنگ حقوقی مجموعه شنیده می شود از راه دور در حال نزدیک تماشا موارد بیش از احضاریه برای رئیس جمهور تهمت مالی سوابق faithless انتخاب کنندگان و کالج انتخاباتی و Obamacare را پیشگیری از بارداری دستور.


چگونه برای گوش دادن به دیوان عالی کشور استدلال

  • چه: دیوان عالی کشور استدلال می شنود تلفنی در ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر v. Booking.com
  • تاریخ: دوشنبه, مه 4
  • زمان: در حال حاضر
  • جریان آنلاین: زندگی در O’DONNELL — در این دیدار که در بالا و در تلفن همراه خود و یا دستگاه پخش آنلاين

لگد زدن تاریخی دو هفته است که اختلاف بین ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر و Booking.com بیش از یک پیشنهاد توسط رزرو آنلاین شرکت به علامت تجاری نام.

ایالات متحده ثبت اختراع و علائم تجاری دفتر حاضر ثبت نام از آنجا که اصطلاح “رزرو” عمومی است و گفت: علاوه بر این از “.com” را ایجاد protectable خوانده شده را علامت. Booking.com به دنبال بررسی این تصمیم از دادگاه منطقه ای فدرال در ویرجینیا که حکم به نفع شرکت است. 4 متحده مدار دادگاه تجدید نظر به توافق رسیدند.

دو زن برای اولین بار به تست دادگاه روش جدید برای شنیدن استدلال — دیوان کهنه لیزا Blatt است برای استدلال Booking.com و اریکا راس وکیل اداره کل در وزارت دادگستری برای دولت است.

استدلال آغاز شد و با دیوان عالی کشور مارشال پاملا حرف مارشال دادگاه گریه “oyez, oyez, oyez همه افراد داشتن کسب و کار قبل از محترم دادگاه عالی ایالات متحده هستند توصیه به توجه خود را برای دادگاه در حال حاضر نشسته است. خدا نجات ایالات متحده و این محترم دادگاه.”

قاضی جان رابرتز سپس شروع به بازجویی بدون تصدیق تاریخی طبیعت از استدلال. سوالات و مشکلات در نظم ارشد با عدالت کلارنس توماس بود که دوم به سوال راس انحراف از خود نوعی سکوت در طول شفاهی.

“خانم راس یک زن و شوهر از سوالات” توماس گفت.

رابرتز کار می کرد برای حفظ سرعت از سوالات در حال حرکت سریع در زمان قطع راس به دعوت همکاران خود شروع به نمایش داده شد خود را. استدلال آمار کمی گیر پس از Roberts به نام برای عدالت Sonia Sotomayor شروع به بازجویی.

“عدالت ستمیر?” رابرتز گفت. “عدالت ستمیر?”

“من متاسفم رئیس” ستمیر در نهایت پاسخ داد: ظاهرا unmuting تلفن خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im