Little Britain: که در آن دو متری حکومت را از آمد و چرا از آن است که در واقع یک حکومت در همه

من تعجب کردم برای شما خواننده عزیز. وجود دارد هیچ چیز مانند “دو متر در قاعده” و هرگز وجود دارد.

در انگلستان حداقل آن است که صرفا یک راهنما – یک بیت از مشاوره. شما می توانید دنبال و یا نادیده گرفتن آن را به عنوان شما را مشاهده کنید مناسب. آن است که هیچ نیروی در قانون و شما بیشتر احتمال دارد دستگیر می شود برای شکستن آن از عدم به شستن دست های خود را و یا اجازه می دهد فرزندان خود را به بازی conkers.

ما مانند قوانین در انگلستان در همان راه به عنوان ما لذت بردن از یک صف منظم. شما می دانید که در آن شما با یک قاعده و بسیاری از ما آن را احساس خواهد بود بیش از ما شغل با ارزش برای کشش یک حتی یک کمی. این امر به ویژه درست است در تمام مسائل مربوط به جن و ایمنی.

پس از آن با برخی از بیم و هراس است که من باید به شما بگویم که این دو متری قانون – وسواس از بسیاری از اخبار و کنفرانس های مطبوعاتی – است نه یک قانون در انگلستان و هرگز شده است.

در اینجا این است که چگونه آن را بیان در دولت, وب سایت رسمی (من کج (ایتالیک): “حفظ فاصله خود را اگر شما بیرون رفتن – 2 متر از هم جدا که در آن ممکن است“.

و در اینجا آن است گذاشته شده توسط این گروه برای کسب و کار رسمی خود را Covid “راهنمایی” برای کارفرمایان و کارکنان: “حفظ دو متری اجتماعی فاصله, که در آن ممکن است.

در صورت امکانشما باید حفظ دو متر بین مردم… جایی که آن را نمی ممکن است برای مردم به دو متر از هم جدا شما باید همه چیز عملی برای مدیریت انتقال ریسک.”

این واقعیت است که دو متر حکومت است نه یک قانون و تنها یک بیت از (معقول) هدایت و احتمالا توضیح می دهد که چرا افسر ارشد پزشکی پروفسور کریس Ersin به نظر می رسد مثل او ممکن است باش سر خود را در برابر تریبون هر بار که از او در مورد آن پرسید.

در اینجا این است که چگونه او توضیح داد که آن را در یک سخنرانی اخیر: “در خارج تنظیمات بهداشت و درمان واقعا وجود دارد دو راه است که مردم را گرفتن این بیماری است.

“برای اولین بار است که [پرواز] قطرات است. این تولید شده توسط مردم سرفه یا عطسه. شما همچنین می توانید صحبت کردن و آواز و حتی فقط تنفس و آنها [قطرات] رفتن مستقیم به مردم دهان یا بینی خود را به غشاهای مخاطی است.

“آنها تمایل به انجام یک shortish فاصله. سازمان بهداشت جهانی تخمین می زند بسیاری از آنها را در یک متر است اما می توان آن را به فراتر از آن. در انگلستان ما می گویند دو متر است که بسیار امن تر از راه دور. اما آنها را می توان گاهی اوقات حتی فراتر از آن.

“اگر شما در این منطقه هنگامی که مردم سرفه شما در واقع می توانید آنها را سپرده بر شما.”

راه دوم ما گرفتن ویروس, استاد توضیح داده شده است که با لمس دست ما به سطوح قطرات فرود آمد و سپس دست زدن به دست ما به چهره های ما.

اصلی تحقیقات ویروسی قطرات قدمت آن به دهه 1930 ، دانشمندان دریافتند که قطرات منتشر شده توسط سرفه یا عطسه زمین در عرض یک تا دو متر است. پس احتیاطی اصل ما تصمیم گرفتند برای دو متر در بریتانیا.

این تحقیقات تکرار شده است. در یک مطالعه اخیر منتشر شده در مجله پزشکی لانست دانشمندان مورد بررسی قرار داده های اخیر در مورد چگونه coronavirus گسترش می یابد.

این برآورد خطر آلوده بودن 13 درصد در عرض یک متر اما تنها سه درصد فراتر از آن. اضافی برای هر متر فاصله تا سه متر خطر بیشتر است به نصف کاهش می یابد.

از همه مهمتر, ماسک صورت و حفاظت از چشم نیز یافت می شود بسیار به طور قابل توجهی کاهش می دهد خطر است. مدت زمان تماس نیز یک عامل کلیدی است.

پس چگونه باید ما با توجه به دو متر هدایت? و بیشتر به طور خاص چگونه باید از مدارس و مغازه ها و کسب و کارهای دیگر به آن اعمال می شود?

مهم ترین چیز این است که این مسئله به رویکرد انتقادی نه به معنای واقعی کلمه. به همین دلیل است که هدایت و نه یک قانون.

نگاهی به کره جنوبی. آن را تا به حال خوب همه گیر شده است و همچنین دو متر راهنما. اما از آن است که اعمال می شود که آن را حس می کند و نه جایی که آن را نمی کند.

مردم توصیه به نگه داشتن “دو اسلحه طول” دور از یکدیگر به طور کلی اما در رستوران ها و کافه ها شما می توانید نشستن در فقط یک متر از کاربران دیگر. افزایش خطر کاهش توسط افراد مختلف خانواده نشسته در یک ردیف یا در یک زیگزاگ برای جلوگیری از به طور مستقیم رو در روی یکدیگر. پیشخدمت پوشیدن ماسک.

“در آسیا فاصله دارند گاهی اوقات در مورد صحبت شده است اما وجود ندارد وسواسی تثبيت مانند شده است وجود دارد در انگلستان” می گوید: ما در آسیا خبرنگار نیکولا اسمیت در تایوان است.

“اجتماعی فاصله دیده شده است به عنوان یکی از چندین اقدامات است که می تواند مورد استفاده در بسته به طور کلی و از جمله ماسک های بهداشت دست. متر قوانین هرگز دیده می شود به عنوان یک و تنها راه حل”.

پرتغال نیز گرفته می شود یک روش انعطاف پذیر. آن را توصیه می کند مردم را دو متر فاصله که در آن امکان پذیر است اما در مغازه ها و دیگر محیط های محصور که در آن ممکن است هر کس می پوشد ماسک و شستن دست های خود را قبل از ورود. در ساحل که در آن وجود دارد بیشتر فضای دولت نشان می دهد سه متر بین parasols.

حالا مقایسه این با ادبی بریتانیا. در اینجا توجه داشته باشید من فقط دریافت شده از فرزند من ، من به شما توصیه به خواندن آن با صدای بلند در یک “کامپیوتر — می گوید:-هیچ” با صدای: “با توجه به دولت جدید ارشاد دریافت کرده در نصف مدت و به روز شده دوباره در هفته گذشته ما مجاز به داشتن حداکثر 25 درصد از سال در مدرسه در یک روز داده می شود. هیچ کمک هزینه برای گروه های مختلف برای حضور در مدرسه در همان روز. ما با نزدیک شدن به مدارس مستقل شورا برای دیدن اگر وجود دارد هر گونه انعطاف پذیری در این حکم به صورت نسبتا کوچک مدرسه مانند ماست. متاسفانه, آنها را تایید کرده اند وجود دارد هیچ انعطاف پذیری در این 25 درصد قانون”.

این یک بیماری است. ما را تشکیل می دهند قوانین در آن وجود ندارد. اگر ما به زنده ماندن این بیماری همه گیر به عنوان یک ملت ما باید برای جلوگیری از نقاشی با اعداد و تعامل با مغز ما.

محافظت از خود و خانواده خود را با یادگیری بیشتر در مورد جهانی بهداشت در ایران

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net