زنده ورزشی آمریکایی بازگشت به ESPN با Cornhole رقابت نسکار زنده رود هفته آینده

نیوزویک | No comments

روز شنبه, امریکایی, ورزشی, بازگشت به ESPN با یک قهرمان بعید است: آمریکا Cornhole لیگ (لیگ قهرمانان آسیا).

در حالی که زندگی ورزشی ساخته شده باز گشت در اوایل این هفته با کره جنوبی بازی بیس بال لیگ قهرمانان آسیا طرفدار دعوتی مقدماتی—لیگ قهرمانان آسیا Cornhole شیدایی 2020—شروع پخش زنده رویداد در ظهر و همکاران. دو برابر رقابت شروع پخش در ظهر و تک مسابقه خواهد شد در 6 p. m. در ESPN 2.

در راک هیل کارولینای جنوبی, رقابت افراد همه همین ماسک و حفظ اجتماعی فاصله برای کمک به جلوگیری از یک پتانسیل گسترش COVID-19. با توجه به یک ACL مطبوعاتی تمام بازیکنان غربالگری شدند coronavirus بودند و نیاز به درایو به این رویداد است.

“لیگ قهرمانان آسیا شده است و در ارتباط نزدیک با شهر و شهرستان و ایالت کارولینای جنوبی مقامات دولتی به اطمینان حاصل شود که تمام پروتکل های هستند که پایبند به” لیگ گفت.

لیگ قهرمانان آسیا کمیسر و بنیانگذار استیسی مور تشکر از همه کسانی که کمک کرد این رویداد ممکن است و امیدوار است که این رویداد را فراهم می کند بسیار مورد نیاز سرگرمی در بیماری همه گیر.

“این COVID-19 بحران بدیهی است که در ادامه به اخلال همه عادی زندگی” مور در بیانیه ای گفت. “ما امیدواریم که از سرگیری رقابت کمک خواهد کرد که در برخی از راه های کوچک سرگرم کننده توسط طرفداران ورزش در خانه. ما بسیار سپاسگزار برای همه درگیر است که کمک کرده است به این که ممکن است – از شهر Rock Hill SC به کارولینای جنوبی مقامات دولتی به پخش ما شریک در ESPN و تیم تولید. ACL و ما جوانب مثبت بدهد با تشکر ویژه از ما به عنوان حامی, Johnsonville و خط مقدم خود کارگران که در حال کار سخت در یک محیط پرخطر ما را تغذیه می کند.”

در آزادی مطبوعات, ESPN, معاون اجرایی رئیس جمهور از برنامه نویسی برک Magnus گفت که زنده رقابت ممکن است قادر به متحد کردن بینندگان در حالی که تماشای در خانه های خود.

“این دو ماه گذشته ما دیده ایم اهمیت تجارب مشترک در اتحاد همه ما است. ما مشتاقانه منتظر ادامه که با آینده لیگ قهرمانان آسیا pro مقدماتی” او در بیانیه ای گفت.

cornhole
خواننده/ترانه سرایان پرستون Brust (LOCASH) و چارلی Worsham رقابت در طول 3 سالانه Craig Campbell, افراد مشهور, تالیف چالش برای مبارزه با سرطان کولورکتال در گرامیداشت صدمین سالگرد تأسیس پارک در مارس 29 2015 در نشویل ،
ریک الماس/گتی

در مصاحبه با ESPN ردیف جلومگنوس گفت: این شبکه شده است در برقراری ارتباط با شرکای مختلف در مورد گام های بعدی برای ورزش های مختلف.

“ما شده اند در تماس با همه شرکای ما و شما به عنوان انتظار می رود کسانی که متفاوت مکالمات مناسب خاص از ما رابطه خاص و وضعیت فردی آنها پیدا کردن خود را در” مگنوس گفت. “یک موضوع مشترک است که لیگ ما به اشتراک گذاشتن علاقه خود را حفظ ورزشی بالا از ذهن با طرفداران پس از صحبت های ما شده اند با تمرکز بر انجام درست آن.”

مگنوس همچنین توضیح داد که ESPN را بررسی حوادث زندگی می کنند و با خیال راحت مطابق با مقامات بهداشت و گزینه های ممکن را به بازی به طرفداران.

“اگر و هنگامی که مقامات بهداشت و کارشناسان تعیین خاص که زنده مسابقات می تواند با خیال راحت در صحنه برای همه ما کشف خواهد شد هر گونه فرصت ها در این فضا با توجه به رویدادهای زنده هستند و مانند یک راننده ورزشی, برنامه نویسی,” او گفت:.

“در امتداد آن خطوط یک چیز ما می تواند در نظر است زنده محتوای بازی از لیگ بین المللی و یا حوادث که به طور بالقوه می تواند رزومه کمی زودتر از زمان ما شاهد در آمریکا” مگنوس ادامه داد. “ما موقعیت خودمان را آماده می شود—آن است که آیا, فوتبال, بسکتبال و بیس بال و راگبی و یا هر چیز دیگری. به وضوح وجود دارد یک تشنگی برای بازی زندگی می کنند و این ممکن است ارائه یک فرصت منحصر به فرد برای معرفی علاقه مندان به حوادث و یا لیگ های که ممکن است تا به حال به اندازه قرار گرفتن در معرض اینجا.”

علاوه بر cornhole و کره جنوبی, بازی بیس بال, ورزش زنده را آغاز کرده اند رول آهسته به برخی از حوادث اعلام شده است که برخی از محدودیت ها برداشته شده است اما ورزشکاران و کارکنان هنوز در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی. UFC 249 خواهد هوا در ESPN در 6 p. m. EST در روز شنبه از Jacksonville, Florida.

دیگر ورزش تنظیم شده و حرکات رو به جلو به بازی ها و شیوه ها در سال 2020 است. نسکار اعلام کرد آن آغاز خواهد شد برگزاری مسابقات با مشهد جام نسکار سری مسابقه برنامه ریزی شده برای مارس 17. NFL نورد خود را پیش بینی, برنامه, برای فصل پاییز در روز پنج شنبه. NBA نیز شروع به اجازه دادن به تیم به بازگشایی عمل امکانات برای تمرینات فردی. از شنبه پورتلند تریل بلیزرز و کلیولند کاوالیرز اولین تیم به بازگشایی امکانات با تیم های دیگر به دنبال بازگشایی به زودی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>