تیاو دولت بریتانیا پرده برداری از آن coronavirus طرح اقدام دیروز و برآورد کرده است که در بدترین سناریو مورد 80 درصد از جمعیت می تواند با آلوده Covid-19. اما آیا سطح فعلی از عفونت معنی خود را روز به روز زندگی ؟ قرار دادن تمام سوالات خود را برای ما جهانی کارشناسان بهداشت و درمان در طول امروز زنده Q&A.

آیا شما نگران محافظت از خودتان را از عفونت نگرانی در مورد چگونه به مقابله در بدترین سناریو مورد و یا به سادگی علاقه مند در زمان پیش بینی و پیش بینی این است که جایی برای پرسش های شما.

ما زنده Q&A را در 1 p. m. اما سوالات خود را دریافت کنید در حال حاضر به اطمینان حاصل شود که کارشناسان ما هم به آنها پاسخ دهد.

چگونه به یک سوال بپرسید

یا ارسال سوالات خود را با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله و یا ایمیل آنها را به yourstory@telegraph.co.uk. هنگامی که شما مشاهده کرده اید یک سوال مطمئن شوید که شما را به این صفحه در 1 بعد از ظهر به صورت زنده Q&A.

به روز رسانی خودکار

در هر حال در دراز مدت پیامدهای بهداشتی حتی اگر شما برای زنده ماندن ؟

From, توییتر, جین نش می پرسد: چه دراز مدت آسیب های چپ در ریه ها از افرادی که بازیابی از این ویروس ؟ من می دانم که سارس چپ افراد مبتلا به آسیب مانند فيبروز ريوی ما باید آمار و ارقام پس از اثرات این ویروس ؟

آن می گوید:

آن را خیلی زود به آنچه که در دراز مدت اثرات این ویروس خواهد شد و این احتمال وجود دارد که آن را به شما بستگی دارد که چگونه شما تا به حال به طور جدی این بیماری است. بنابراین تحقیقات زیادی در این بیماری منتشر شده است و در حال حاضر من مطمئن هستم که محققان چینی و دیگران در حال پیگیری coronavirus. به عنوان از آوریل 4 بیش از 50000 نفر تا به حال بهبود از بیماری بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از داده ها به در رفتن!

آنچه در مورد حیوانات خانگی؟!

Tخود محبوب است که ما دریافت بسیاری از سوالات در اطراف.

ربکا Applegarth می پرسد: من میخواستم بدونم که چه تاثیر coronavirus می تواند در ما حیوانات خانگی مانند گربه و سگ. این خواهد شد که منجر به مرگ یک اثر ،

در اینجا چیزی است که آن Gulland می گویند:

هفته گذشته یک سگ پشمالوی سیاه پومرانیا پوچ در هنگ کنگ بود قرنطینه پس از آزمایش مثبت برای این ویروس باعث ترس بیش از, آیا حیوانات خانگی می تواند به گسترش این بیماری و یا آن را انتخاب کنید. اما این خبر استقبال شد با یک درجه قوی از شک و تردید توسط virologists که بر این باورند که تست مثبت بود یک اتفاق است. هنگ کنگ مقامات گفت: آزمون “ضعیف” پس از آن بود که به احتمال زیاد این سگ تا به حال برداشت نمونه مانند شما انتخاب می کنید آن را در آستین خود را. پس نگران نباشید در مورد سگ خود را.

این یک بیماری همه گیر?

Oتو اول سوال می آید از Dav Dv که می پرسد:

چرا این شده است رسما اعلام کرد یک بیماری همه گیر و پیامدهای اگر هر از چنین بیانیه (یا فقدان آن)?

در اینجا چیزی است که ما معاون بهداشت جهانی سردبیر آن Gulland می گویند:

سازمان بهداشت جهانی می گوید این است که یک بیماری همه گیر — اما یک سری از بیماری های همه گیر در کشور است. این است زیرا بسیاری از موارد می تواند مربوط به یک منبع مستقیم. هنگامی که این بیماری شروع می شود در حال اجرا آزادانه در جوامع است که زمانی که شروع به فراخوانی آن را یک بیماری همه گیر. که اعلام وقوع یک “اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی” که بیشتر مفاهیم مدیریت شیوع از اعلام یک بیماری همه گیر است که واقعا فقط یک بحث در مورد معناشناسی.

از نظر انگلستان پاسخ دولت می گوید آن است که هنوز در “شامل” فاز از این استراتژی است. هنگامی که/اگر آن حرکت می کند به “کاهش” فاز – این به این معنی است که این ویروس در حال گسترش است آزادانه در جوامع است.

ما Q&A شروع شده است در ده دقیقه

ثانیهello همه. ما قصد داریم برای شروع در حدود ده دقیقه. ما بهداشت جهانی تیم ها در حالت آماده به کار برای پاسخ به سوالات خود را. لطفا از ارسال سوال از طریق بخش نظرات در پایین این مقاله است. کارشناسان ما ممکن است زمان پاسخ به هر سوال تنها اما آنها سعی کنید بهترین خود را برای دریافت از طریق اصلی به صورت فله. نیازی به گفتن ما انجام خواهد شد مقدار زیادی بیشتر از این در روزهای آینده.

راست بیایید شروع کنیم!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im