تیوی خبری که coronavirus جهش یافته است به دو گونه های در حال حاضر ارائه یک چالش جدید به دانشمندان در تلاش خود را برای توسعه یک واکسن. اما چه برای شما و چه قابل توجه است این خبر ؟

در 1 بعد از ظهر امروز شما می توانید پیوستن به ما علم ویرایشگر سارا Knapton, به بحث در مورد مفاهیم این خبر که این ویروس تکامل یافته به دو دودمان – دوبله ‘L’ و ‘S’ انواع. Q&A را در این صفحه و شما می توانید با پیوستن به سادگی با ارسال یک سوال.

چگونه به یک سوال بپرسید

شما می توانید سوالات خود را با اضافه کردن آنها را به بخش نظرات در پایین این مقاله است. اگر شما در حال مشاهده این تلگراف برنامه و یا اصلا یک تلگراف حساب شما می توانید ارسال سوال از طریق ایمیل yourstory@telegraph.co.uk. اگر شما می خواهم به ناشناس باقی می ماند لطفا افشای این زمانی که شما سوال خود را بپرسید.

*سلب مسئولیت: هیچ یک از اطلاعات ارائه شده در این پرسش و یک تشکل یا یک جایگزین برای توصیه های پزشکی. اگر فکر می کنید شما ممکن است در معرض ویروس و یا هر گونه نگرانی های دیگر و سپس شما باید به دنبال دولت مشاوره.

به روز رسانی خودکار

می توانید به ما اعتماد سیستم ایمنی بدن ما?

یک سوال از قسمت نظرات N, P, Harrison, می پرسد: چه چشم اندازی از پاسخ ایمنی ساختمان مقاومت به Corvid-19? یا ما مواجه با یک ویروس است که ویروس به سرعت که از آن می شود تا کنون بیشتر عفونی و مهاجم ؟

سارا می گوید: هر کسی که از بهبود از بیماری را توسعه برخی از ایمنی به آن اگر چه بله که می تواند تا حدودی کاهش یافته اگر آن را به طور قابل توجهی جهش ژنتیکی.

گزارش وجود دارد در چین است که آن را ممکن است برای گرفتن آن دو بار است که می تواند از طریق گونه های مختلف و یا از آن می تواند به فرد بود و به درستی درمان نشده در وهله اول.

به طور سنتی coronaviruses نمی جهش بیش از حد به سرعت و در واقع RNA ویروس ها دچار رانش ژنتیکی است که اغلب بدان معنی است که آنها نمی تواند تکرار کارآمد بنابراین جهش یافته نسخه های اغلب می میرند به سرعت.

چه واقعی پیامدهای جهش?

Robert قیمت می پرسد: ما باید حالا حالا ها خبری از تهاجمی تر فشار از covid-19 ویروس. من میخواستم بدونم که چگونه تهاجمی ترجمه به برخی از متغیرهای مهم ویژه که چگونه به سرعت علائم در حال حاضر (شاید ما را قادر می سازد به منظور کاهش در بی خبر انتقال) و مرگ و مير و خطرات ناشی از نگرانی برای همسر و یا immunosuppressed شهروندان)? احتمالا خیلی زود به بگویید ؟

در اینجا سارا حکم: بله خیلی زود است که بگویم متاسفانه. دانشمندان در چین باید بر اساس آخرین یافته ها در بسیاری از ‘L’ یا ‘S’ گونه های در حال حاضر در زمان های مختلف به جای اینکه با چه سرعتی نفر شدن آن و یا چگونه کشنده است بنابراین ما نمی دانیم که هنوز رتبهدهی نشده است.

آنچه در مورد شرکت های هواپیمایی?

تی شرتخود را در می آید از چارلز لیکه می پرسد: چیزی در حال انجام سارا برای بهبود تصفیه بازیافت هوا توسط شرکت هواپیمایی?

آنها بازیافت 50 درصد از هوایی که تنفس می کنیم در هر پرواز و فیلتر قادر به از بین بردن تنها 67 درصد از باکتری ها و ویروس ها.

یک مرطوب عطسه از یک کروناویروس مبتلا در یک پرواز و صدها نفر از مردم ممکن است آلوده از جمله خدمه.

و در اینجا پاسخ خود را چارلز:

سلام Charles تا آنجا که من می دانم که شده است وجود دارد هیچ كلاسيك-اتصالات از سیستم های تصفیه هوا در هواپیما. برخی از شرکت های هواپیمایی در حال حاضر توزیع ماسک و ضد عفونی کننده دست, اما بله این یک مخاطره آمیز چشم انداز اگر وجود دارد یک حامل در هیئت مدیره.

وقتی کسی آلوده شده است در هواپیما دولت شده است ردیابی مسافران نشسته در دو ردیف به طوری که به نظر می رسد انتقال منطقه خطر.

می توانید آن را جهش دوباره؟!

Tخود سوال بر لب همه زیر شب گذشته خبر داد.

رابرت Axton می پرسد: Covid-19 جهش یافته است یک بار می توانید آن را جهش دوباره به حتی بیشتر عفونی و خطرناک است ،

سارا Kanpton: بله این امکان وجود دارد و دانشمندان در ادامه به نظارت بر تغییرات ژنتیکی. وجود یک وب سایت خوب در اینجا که در آن شما می توانید ببینید که چگونه گونه های در حال واگرا.

آنچه را که بهترین درمان ،

Tخود محبوب است. ما دریافت بسیاری از سوالات در اطراف این امروز است.

الک برادلی می پرسد: به هیچ درمانی برای covid-19 آنچه را که بهترین درمان برای این بیماری است ؟ آن را فقط پاراستامول برای کاهش حرارت وجود دارد و یا هر درمان دیگر توصیه می شود ؟

سارا می گوید: درمان های مختلف در حال trialled از جمله ضد ویروس در حال حاضر مورد استفاده برای HIV و مالاریا اما اغلب پزشکان با استفاده از پروتکل های مشابه که برای فصل آنفولانزا مانند ضد ویروس تامیفلو.

برای کسانی که به توسعه پنومونی تهویه و اکسیژن درمانی استفاده می شود.

برخی از پزشکان توصیه آسپرین و ایبوپروفن اما نگرانی وجود دارد این ماسک ممکن است.virus.

اگر شما در حال حاضر باید سیستم ایمنی بدن را ضعیف?

Oتو اولین سوال این است که یکی از بزرگ می آید و آن را از یک خواننده از طریق ایمیل: باید خانواده و دوستان از کسی که با یک پزشکی سرکوب سیستم ایمنی بدن رفتار هر یک متفاوت به انتشار مشاوره ؟

در اینجا سارا حکم:

تا زمانی که شما در حال گرفتن تمام مراحل برای روشن نگه داشتن بیماری نواز عطسه صحیح شستن دست و غیره – و سپس حتی مردم با سرکوب سیستم ایمنی بدن باید امن در اطراف شما.

Q&A شروع شده است در ده دقیقه

یکfternoon همه. ما قصد داریم به همه چیز لگد کردن در حدود ده دقیقه. ما شده ایم هولناک با سوالات خود را یک بار دیگر از طریق ایمیل اما لطفا ادامه برای اضافه کردن سوالات خود را در پایین این مقاله است. ما علم ویرایشگر سارا Knapton است prepped و آماده برای رفتن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im