زنده به روز رسانی: بایدن و ساندرز انتخاب کنید تا برنده در اولین سه شنبه متحده

سی بی اس آمریکا | No comments

این نظرسنجی بسته شده اند در همه اما دو تا از 14 سه شنبه متحده است. CBS اخبار پروژه های جو بایدن برداشت تا اوایل برنده در ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما و تنسی است. CBS اخبار پروژه های برنی ساندرز خود را برنده خواهد شد در ایالت ورمونت و کلرادو است.

نظر سنجی هم بسته در مین, ماساچوست, مینه سوتا, آرکانزاس, تگزاس و اوکلاهما و یوتا. CBS اخبار پروژه های اوکلاهما است که با تکیه به سوی بایدن.

تگزاس بزرگترین جایزه تا کنون با 228 نمایندگان است toss-up بین بایدن و ساندرز. ایسنا برآورد مین آرکانزاس و مینه سوتا نیز بازی شیر یا خط-یو پی اس بین بایدن و ساندرز.

ماساچوست, الیزابت وارن, صفحه اصلی, دولت سه راه شیر یا خط-بین ساندرز بایدن و وارن, CBS News تخمین می زند.

مایک بلومبرگ و Tulsi Gabbard برداشت خود را نماینده اول برنده در ساموآ آمریکا قفقاز. ایسنا اهدا شد چهار نماینده در حالی که Gabbard یک اهدا شد.

نظر سنجی بسته خواهد شد در طول شب کالیفرنیا با بسته شدن آخرین در 11 p. m. ET. یک لیست کامل از نظرسنجی بستن بار است که در اینجا.

بیش از 1300 نمایندگان در خطر است امشب — بیش از 30 ٪ از تمام نمایندگان متعهد در دسترس است — و آن را یکی از مهم ترین روزهای اولیه فصل است. تنها 155 نمایندگان تعلق می گیرد در چهار رای گیری مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

وجود دارد پنج دموکراتیک نامزد چپ در مسابقه: Sanders, بایدن, Warren, بلومبرگ و Gabbard. ساندرز پیشتاز در مسابقه تا کنون با داشتن برنده رای مردمی در آیووا و پس از آن پیروزی های قاطع در نیوهمپشایر و نوادا. اما بایدن از جیبش یک پیروزی بزرگ در کارولینای جنوبی برنده شدن نزدیک به 50 درصد آرا و در آستانه سه شنبه, او موفق به دریافت تایید از سه سابق مخالفان ctq پیت Buttigieg و بتو o’rourke در یک نمایش وحدت برای تعدیل می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>