نظر سنجی در حال حاضر بسته شده در سه شنبه متحده است. CBS اخبار پروژه های جو بایدن برداشت برنده در ماساچوست ویرجینیا و کارولینای شمالی, آلاباما, آرکانزاس, تنسی, مینه سوتا و اوکلاهما. CBS اخبار پروژه های برنی ساندرز برنده خواهد شد کلرادو و یوتا و خانه اش در ایالت ورمونت است.

نظر سنجی هم بسته در مین تگزاس و کالیفرنیا. کالیفرنیا, شب, بزرگترین جایزه با 415 نمایندگان است که با تکیه به سمت Sanders.

تگزاس دومین ایالت به رای با 228 نمایندگان است toss-up بین بایدن و ساندرز. ایسنا برآورد مین نیز toss-up بین بایدن و ساندرز.

بایدن پیروزی در ماساچوست است یک ضربه به الیزابت وارن که از دولت است. با 68 درصد آرا در بایدن به حال 33.3% از آرا ساندرز بود 26.8 درصد آرا و وارن بود 22.1 درصد آرا.

مایک بلومبرگ و Tulsi Gabbard برداشت خود را نماینده اول برنده در ساموآ آمریکا قفقاز. ایسنا اهدا شد چهار نماینده در حالی که Gabbard یک اهدا شد.

بیش از 1300 نمایندگان در خطر است امشب — بیش از 30 ٪ از تمام نمایندگان متعهد در دسترس است — و آن را یکی از مهم ترین روزهای اولیه فصل است. تنها 155 نمایندگان تعلق می گیرد در چهار رای گیری مسابقات در آیووا و نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im