فرماندار تگزاس می پردازد جهات در خدمات فلوید

فرماندار تگزاس گرگ ابوت پرداخت جهات خود را با صدها نفر از مردم عزادار مرگ جورج فلوید در یک کلیسا در هوستون که در آن فلوید بزرگ شدم. خواه فرماندار نگاه فلوید بدن در یک طلا-رنگی تابوت در چشمه ستایش کلیسا جمعه برای حدود 15 ثانیه و سپس کاهش سر خود را با دست خود خورده برای چند ثانیه بیشتر.

ابوت به خبرنگاران گفت: در خارج از کلیسا که او را شامل فلوید خانواده در بحث در مورد پلیس اصلاحات و هر گونه قوانین مربوط.

“جورج فلوید است که رفتن به تغییر قوس آینده ایالات متحده است. جورج فلوید است درگذشت بیهوده است. او در زندگی خواهد بود زندگی میراث در مورد راه که آمریکا و تگزاس در پاسخ به این تراژدی” ابوت گفت.

ابوت گفت که او برنامه ریزی شده برای دیدار خصوصی با فلوید خانواده و ارائه آنها را با یک تگزاس پرچم بود که پرواز بیش از دولت و کنگره آمریکا در Floyd افتخار. فرماندار نخی راه راه زرشکی و طلا کراوات که او گفته بود به افتخار فلوید به عنوان کسانی که در حال رنگ فلوید مدرسه ،

فلوید که سیاه بود و دست به دستبند, درگذشت مارس 25 بعد از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را به گردن خود برای چند دقیقه حتی پس از متوقف پاسخ. مرگ او الهام بخش بین المللی شد.

 

قاضی مجموعه مشروط به قید وثیقه 1 میلیون دلار برای افسر سابق متهم در جورج فلوید مرگ

درک چوین سفید, سابق, مینیاپولیس, افسر پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید خود را به حال اول دادگاه ظاهر دوشنبه. یک قاضی مجموعه بی قید وثیقه در $1.25 میلیون دلار یا 1 میلیون با شرایط.

چوین که دیده می شد در اخلال تصویری با فشار دادن زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به دو ساعت است که با اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس. چوین به نظر می رسد در شهرستان Hennepin دادگاه از طریق تغذیه بعد از ظهر دوشنبه با پوشیدن یک jumpsuit نارنجی و آبی ماسک با دست خود بسر برده است.

متی فرانک, مینه سوتا دستیار دادستان کل خواسته برای یک مقدار قابل توجهی از وثیقه به دلیل شدت اتهامات و “قدرت جامعه از نظر” و از آنجا که او گفت: چوین است به احتمال زیاد به فرار. $1 میلیون مشروط به قید وثیقه نیاز به چوین به نظر می رسد برای سال آینده حضور در دادگاه و نه در امنیت و ظرفیت به هیچ سلاح گرم یا سلاح گرم اجازه.

چوین وکیل نیست مسابقه به قید وثیقه و خواسته به آدرس قید وثیقه مسائل در تاریخ بعد. بعدی جلسه دادگاه تعیین شد در ماه ژوئن 29.

 

آدریان پترسون می گوید بازیکنان NFL هستند “همه آماده را به زانو با هم” در هنگام سرود ملی

NFL جانباز Adrian Peterson گفت که زمانی که فصل شروع می شود که او و دیگر بازیکنان برنامه ریزی در نظر گرفتن زانو با هم در طول سرود ملی در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است. نظرات خود را به عنوان اعتراضات بیش از مرگ جورج فلوید.

واشنگتن در حال اجرا گفت: هوستون کرونیکل که بازیکنان در طول لیگ در حال برنامه ریزی برای به زانو زمانی که “ستاره پرستاره بنر” بازی شروع می شود.

“فقط چهار سال پیش شما در حال دیدن (کالین) Kaepernick گرفتن زانو و در حال حاضر ما در حال تمام شدن آماده را به زانو با هم رفتن به این فصل بدون شک” پترسون در روز جمعه گفت.

پترسون, NFL, با ارزش ترین بازیکن در سال 2012 گفت: این وقایع که در لیگ تا به “تکامل” در آن درک از عدالت اجتماعی و نژادی و مسائل پس از khezri خود را آغاز کرد تظاهرات در سال 2016. در حال حاضر پترسون معتقد است از آن خواهد شد یک لیگ تیم تلاش برای ایجاد یک تفاوت.

“ما باید برای قرار دادن تلاش به عنوان یک گروه جمعی,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به سعی کنید به مجازات همه ما ؟ اگر نه در حال بازی فوتبال در جریان است به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی می کند و همه چیز را تغییر دهید پس از آن که آنچه در آن نیاز به.”

 

شهر نیویورک به قطع NYPD, بودجه شیفت پول به خدمات اجتماعی

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio در برش NYPD بودجه

نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت: این شهرستان به قطع برخی از کمک های مالی برای NYPD و هدایت آن به جوانان و خدمات اجتماعی. پیش بینی کاهش بودجه این کشور به بزرگترین نیروی پلیس را پس از بیش از یک هفته از تظاهرات گسترده خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

د Blasio, یک, دموکرات اعلام کرد که کاهش و چندین تغییر دیگر به پلیس در اجرای روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی در روز یکشنبه.

“ما متعهد به دیدن یک شیفت بودجه به جوانان خدمات به خدمات اجتماعی است که اتفاق خواهد افتاد به معنای واقعی کلمه در این دوره از سه هفته بعد” او گفت:.

د Blasio مشخص نیست چقدر NYPD بودجه خواهد بود که کاهش و یا به طور خاص که در آن پول خواهد رفت اما او گفت: جزئیات در حال مذاکره خواهد شد و کار می کرد قبل از بودجه شهرستان در مهلت ژوئیه 1.

 

افسر سابق متهم در جورج فلوید مرگ به صورت قاضی

سفید سابق مینیاپولیس افسر پلیس به اتهام قتل به مرگ جورج فلوید را به صورت یک قاضی دوشنبه.

درک چوین که دیده می شد در اخلال تصویری با فشار دادن زانو خود را به دست به دستبند, سیاه, مرد گردن برای نزدیک به دو ساعت است که با اتهام قتل درجه دوم, سوم, قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

چوین انتظار می رود که به نظر می رسد در شهرستان Hennepin دادگاه از راه دور از طریق یک خوراک ویدئویی شنبه بعد از ظهر.

سه نفر دیگر از افسران سابق, J. Kueng توماس خط و Tou Thao متهم هستند با کمک و معاونت در جرم در Floyd مرگ است. هفته گذشته آنها دستور داده شد برگزار می شود در $750,000 اوراق قرضه. تمام چهار افسر شلیک نشده است.

 

دریایی کهنه می ایستد در گرما با “من نمی توانم نفس بکشم” ضبط در دهان

قابل توجه سکوت اعتراض یک دریایی ایالات متحده کهنه ایستاده بود در لباس کامل خارج از Utah State Capitol روز جمعه به مدت سه ساعت در حرارت با نوار چسب بر دهان خود را. یک پیام نوشته شده بر روی نوار سیاه پوشش داده شده است که لب های او: “من نمی توانم نفس بکشم.”

کسانی که کلمات جورج فلوید التماس کرد به عنوان یک مینیاپولیس افسر پلیس نگه داشته و زانو در گردن او برای بیش از هشت دقیقه منجر به Floyd مرگ در ماه گذشته.

روز پنج شنبه هزاران نفر از معترضان با حضور در تظاهرات در Utah State Capitol. روز بعد, دریایی, تاد Winn, نشان داد تنها در همان نقطه. عکاس رابین Pendergrast اسیر عکس انفرادی خود را در اعتراض به, که به سرعت ویروسی رفت.

دریایی دارای تظاهرات سکوت خارج Utah State Capitol
 

عابر پیاده می میرد پس از زده بودن ماشین در کالیفرنیا در اعتراض

کسی که زد در سراسر جاده و زده بود توسط یک وسیله نقلیه در طول یک شب در اعتراض مارس در بیکرزفیلد در هفته گذشته درگذشت, پلیس گفت:. عابر پیاده که زده بود چهارشنبه شب درگذشت شنبه پلیس در بیانیه ای گفت.

هویت شخص بود فورا منتشر شده توسط Kern County, دفتر پزشکی قانونی.

اداره پلیس گفت: آن آگاه بود از رسانه های اجتماعی پست توسط مردم ادعا می شود شهود و بیان اعتقادات است که عابر پیاده زده بود به عمد اما تنها تعداد کمی از مردم به ارائه اظهارات به محققان.

برخورد رخ داده است به عنوان یک گروه در اعتراض به مرگ جورج فلوید راهپیمایی در یک طرف یک خیابان در حالی که ترافیک جریان در جهت مخالف در طرف دیگر از یک مرکز ميانه.

 

جورج فلوید طلایی تابوت می رسد برای مشاهده هوستون

بدن از جورج فلوید وارد چشمه ستایش کلیسا در یک تابوت طلایی برای روز دوشنبه را مشاهده عمومی در هوستون, CBS وابسته KHOU گزارش. شش دقیقه مشاهده برای فلوید است که برنامه ریزی شده برای روز دوشنبه در هوستون به دنبال خدمات مراسم تشییع جنازه و تدفین سه شنبه در حومه پرلند. او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

George Floyd Memorials
تابوت جورج فلوید می رسد برای یک یادبود در چشمه ستایش کلیسا در هوستون, جمعه, ژوئن 8 سال 2020 است. فلوید درگذشت پس از مهار توسط مینیاپولیس افسران پلیس در مه 25. اریک گی / AP

صدها نفر از مردم در حال حاضر اندود شده تا برای مشاهده ایستگاه گزارش شده است. بیش از یک دوجین از شاتل استفاده می شود در چرخش به حمل و نقل عزاداران و از کلیسا در آن واقع در جنوب غربی هوستون.

قبلی یادبود برگزار شد فلوید در مینیاپولیس و Raeford کارولینای شمالی در نزدیکی جایی که او به دنیا آمد.
 
فلوید مطرح شد در هوستون سوم بخش بود و به خوبی شناخته شده سابق دبیرستان بازیکن فوتبال که در مترو با افسانه های محلی DJ پیچ. او به مینیاپولیس چند سال پیش به دنبال کار و یک شروع تازه است.

 

آنچه ایالات متحده می توانند یاد بگیرند که از آفریقای جنوبی حساب با نژادپرستی

کمتر از 30 سال پیش در آفریقای جنوبی شد, جهانی pariah. نژاد پرستی بود نه تنها قانونی تثبیت شده در آن سیستم آپارتاید است. که سیستم در نهایت برچیده شد و در سال 1994 از طریق مذاکره حل و فصل است. زیر آن ماندلا رئیس جمهور این کشور شروع یک فرایند حقیقت گفتن در تلاش برای التیام زخم های گذشته است.

آفریقای جنوبی در تلاش برای مقابله با آن نژادپرستانه گذشته ممکن است نگه دارید مهم درس برای ایالات متحده در حال حاضردر هر دو شرایط را از آنچه انجام شده است حق که در آن آن را اشتباه رفته است و که در آن هنوز هم وجود دارد کار را به انجام.

آفریقای جنوبی در برابر نژاد پرستی با حقیقت
 

چهار متحده روسای پلیس نیاز به تغییر: “در بسیاری از سکوت از ما حرفه ای”

معترضان که آب گرفتگی خیابان ها در سراسر ایالات متحده پس از کشتن جورج فلوید را خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و defunding از نیروهای پلیس.

سران چهار ادارات پلیس — Dallas, Texas, رئیس پلیس Reneé هال; سانتا کروز کالیفرنیا رئیس پلیس اندرو میلز; Camden, New Jersey رئیس پلیس جوزف Wysocki و Raleigh, North Carolina, رئیس پلیس کاساندرا عرشه-قهوه ای — صحبت با “فردا صبح” شرکت میزبان گیل پادشاه در مورد نقص در سیستم و نیاز به تغییر.

کلیک کنید در اینجا به عنوان خوانده شده بخشی از مکالمه خود راآغاز و با واکنش های خود را به تصویری از فلوید مرگ است.

4 روسای پلیس در سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس و مقدار مورد نیاز را تغییر دهید
 

آمریکا تظاهرات بی درنگ تماس برای بریتانیا برای مقابله با آن خود را سیستمیک نژاد پرستی

هزاران نفر از تظاهر کنندگان به خیابان ها ریختند در سراسر بریتانیا دوباره بیش از آخر هفته در همبستگی با معترضان در ایالات متحده بلکه به تقاضای پایان دادن به نژادپرستی نظاممند در بریتانیا. این راهپیمایی پس از یک تظاهرات چهارشنبه گذشته در هاید پارک.

“انگلستان است و نه گناه” نوشته شده بود بر روی پلاکارد و شعار توسط راهپیمایان که آب گرفتگی به خیابان آوردن ترافیک به یک وقفه در مرکز لندن.

اعتراضات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ باید سوخت مطالبات برای بریتانیا به اذعان خود تاریخچه نژادپرستی و مقابله با تعصب در خود نهاد.

“ما اینجا هستیم تا در مورد نژادپرستی سیستماتیک علیه مردم رنگ و اقلیت ها به طور کلی در سراسر جهان و نه فقط در امریکا” Black Lives Matter تظاهر کنندگان TJ گفت: CBS اخبار در اعتراض در هاید پارک در روز چهارشنبه.

“این سیستم در بازی است که اسیر آمریکایی های آفریقایی تبار آفریقایی, مردم, از, رنگ, سال,” او گفت: به طور خاص اشاره به سال 2011 کشته شدن 29 ساله مارک دوگان یک مرد سیاه پوست به ضرب گلوله توسط پلیس لندن که مرگ باعث شورش در سراسر کشور.

 

میت رامنی راهپیمایی با زندگی ماده معترضان تبدیل شدن به اولین سناتور جمهوریخواه به آنها ملحق

میت رامنی در راهپیمایی با زندگی ماده معترضان در واشنگتن دی سی در روز یکشنبه ظاهر می شود به عنوان اولین سناتور جمهوری خواه برای شرکت در تظاهرات. یوتا سناتور پیوست تظاهرکنندگان که در اعتراض به خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ است.

او نوشته عکاسی از خود نشان او را با صورت در میان جمعیت. او در زیر نویس خود نوشته: “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

 

زن و شوهر جشن عروسی در میان هزاران نفر از معترضان در فیلادلفیا

یک عروس و داماد در فیلادلفیا جشن اتحادیه خود را در میان یک تظاهرات برای عدالت نژادی در روز شنبه. دکتر جان کری-آن گوردون و مایکل گوردون شدند عکس گرفتن در روز عروسی خود را و تصمیم به تاریخ مارس در نزدیکی لوگان مربع است.

تازه ازدواج کرده در سمت چپ لوگان هتل کری-آن در لباس شب سفید و مایکل در خود توکس شدند و مورد استقبال هزاران نفر از معترضان در Philadelphia Inquirer ،

اعتراض تبدیل به بداهتا عروسی به عنوان تظاهر کنندگان شعار می دادند و تشویق برای Gordons ورود به تصویری گرفته شده توسط خود officiant, کشیش, روشنک Birchfield نشان می دهد. زن و شوهر نوشته شده برای قدرتمند عکس است که ویروسی رفت و بیش از آخر هفته.

 

بازنشسته نیروی دریایی کاپیتان پس از معذرت خواهی نژادی و تهمت در جریان Facebook

یک عضو سابق نیروی دریایی ایالات متحده آکادمی فارغ التحصیلان امنا صادر شده عذرخواهی یکشنبه برای استفاده نژادی و تهمت در رسانه های اجتماعی. بازنشسته سروان. اسکات Bethmann خواسته شد تا استعفا به عنوان یک امانت در شنبه پس از یک گفتگوی زنده با همسرش که نوشته شده بود در Facebook تحقیر پذیرش توسط آکادمی آمریکایی های آفریقایی تبار, آمریکایی های آسیایی تبار و زنان است.

CBS وابسته WJAX-تلویزیون گزارش این زن و شوهر به نظر نمی رسد به درک آنها جریان از طریق Facebook Live.

“وجود دارد هیچ کلمه ای است که می تواند مناسب بیان میگردند و شرمندگی من و همسرم در مورد چیزهای غیر حساس ما گفت که دستگیر شدند در رسانه های اجتماعی” Bethmann در بیانیه ای گفت:. “وجود دارد هرگز یک زمان هنگامی که آن را مناسب برای استفاده موهن از نظر زمانی که صحبت در مورد مرد همکار ما.”

نظرات ساخته شد Bethmann و همسرش نانسی در حالی که آنها در حال تماشای تلویزیون, اخبار و بحث در مورد سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. فلوریدا تایمز اتحادیه گزارش آنها شنید با استفاده از لکه دار برای آمریکایی های آفریقایی تبار و دیگر نژادی نظرات به the Facebook Live feed.

— CBS/AP

 

دولت فرانسه تحت فشار برای رسیدگی به نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژاد پرستی

فرانسه, دولت, تقلا برای رسیدگی به نگرانی در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی در نیروی پلیس به اعتراضات برانگیخته توسط جورج فلوید مرگ در آمریکا هم بزنید تا خشم در سراسر جهان است. این کشور مقام امنیتی وزیر کشور کریستف Castaner بود برای برگزاری یک کنفرانس خبری جمعه بعد از فلوید مربوط به تظاهرات در سراسر فرانسه است. او وعده داد که در هفته گذشته به “بی رحم” با نقض توسط پلیس, اما فشار در حال رشد است در دولت به عمل می کنند.

رئیس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی مانده است غیر منتظره ای خاموش تا کنون هر دو مورد فلوید مرگ و چه در فرانسه.

فرانسوی, فعالان می گویند تنش ها در کم درآمد محله با جمعیت اقلیت بدتر رشد در میان ویروس سلول اقدامات چرا که آنها بیشتر قدرت پلیس است.

FRANCE-US-RACISM-PROTEST
مردم افزایش مشت خود را به عنوان آنها زانو زدن در مقابل پلیس ضد شورش در جریان اعتراض در Champ de Mars با برج ایفل در پس زمینه در پاریس 6 ژوئن 2020 به عنوان بخشی از “Black Lives Matter” در سراسر جهان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در پی مرگ جورج فلوید. GEOFFROY VAN DER اسلت/خبرگزاری فرانسه/گتی

حداقل 23000 نفر اعتراض در سراسر فرانسه در اعتراض نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس و بیشتر در فرانسه, تظاهرات برنامه ریزی شده روز سه شنبه زمانی که فلوید است که به خاک سپرده شد.

 

نیویورک آغاز می شود بازگشایی اما نگرانی برچسبها بیش تظاهرات

کومو با احتیاط جشن شهر نیویورک بازگشایی

صبح امروز پس از نزدیک به سه ماه از تعطیل, شهر نیویورک آغاز فاز یکی از بازگشایی.

به عنوان متحده بازگشایی سراسر کشور 17 به گزارش افزایش در میانگین روزانه جدید COVID-19 موارد در مقایسه با دو هفته پیش و این نگرانی در میان برخی از کارشناسان بهداشت و درمان.

در نیویورک فاز یک به معنی ساخت و ساز پروژه ها می توانید راه اندازی مجدد; تولید کنندگان خود را می توانید طبقه باز دوباره; و غیر ضروری خرده فروشان می توانید شروع به منظقه وانت. آن را ممکن است به نظر می رسد اما این یک گام بزرگ رو به جلو برای یک شهرستان است که قفل شده است و برای بیش از 80 روز است.

مرحله بعدی بازگشایی می تواند فقط هفته دور. اما پس از چند ماه از برنده پیشرفت در برابر coronavirus نگرانی وجود دارد که تظاهرات گسترده در پی جورج فلوید مرگ می داده اند ویروس فرصتی برای گسترش دوباره.

تا به امروز بیش از 200 ، 000 ساکنان شهر نیویورک باید آزمایش مثبت برای ویروس. مرگ و میر در این شهرستان است که تخمین زده می شود بیش از 21,000.

“ما تست کردم همه چیز ما اندازه گیری هر چیز دیگری” گفت: رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو. “قرار بود همه چیز خوب, پس از آن ما تا به حال این تعداد زیادی از تظاهرات. ما نمی دانیم که چه اثر از این اعتراضات هستند. و ما نگران آن است.”

 

دولت آلمان می گوید: “باید امکان” به لحاظ اجتماعی فاصله در تظاهرات

دولت آلمان خواستار حضور مردم ضد نژادپرستی تظاهرات به چوب به کروناویروس فاصله قوانین. حداقل 15000 نفر نشان داد در برلین و 25,000 اعتراض در مونیخ در روز شنبه وجود دارد و تظاهرات در دیگر شهرهای آلمان به عنوان بخشی از تظاهرات جهانی علیه نژادپرستی و خشونت پلیس که به دنبال مارس 25 مرگ آمریکا جورج فلوید.

در برخی موارد معترض بودند و از نزدیک با هم بسته بندی شده آلمانی با وجود الزامات مورد نیاز برای مردم به ماندن 5 فوت از هم جدا.

Demonstrators Across Germany Pay Tribute To George Floyd
اعتراض مردم علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در 6 ژوئن 2020 در الکساندر در برلین آلمان است. Maja Hitij/گتی

آنگلا مرکل سخنگوی Steffen Seibert روز دوشنبه گفت: “این خوب است اگر مردم را به خیابان ها در آلمان نیز با یک بیانیه روشن در برابر نژادپرستی” اما او افزود: “تصاویری که در برخی از موارد ظهور بیش از آخر هفته خوب بود. دو چیز باید امکان پذیر است: برای نشان دادن مسالمت آمیز است که یک حق اساسی و نگه داشتن به (اجتماعی فاصله) قوانین است.”

او گفت: بسیاری از تظاهرکنندگان “ایجاد یک خطر بزرگ برای خود و دیگران است.”

 

نهایی مشاهده عمومی جورج فلوید را در تابوت قرار می گیرد در زادگاه خود هوستون

عزاداران قادر به مشاهده جورج فلوید را در تابوت شنبه در زادگاه خود هوستون توقف نهایی یک سری از خاطرات به افتخار او. شش دقیقه مشاهده خواهد شد در چشمه ستایش کلیسا در جنوب غربی هوستون. مشاهده برای عموم باز اگر بازدید کننده مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن یک ماسک و دستکش مطابق با کروناویروس مربوط به دستورالعمل.

فلوید مراسم تشییع جنازه خواهد بود روز شنبه پس از دفن در هوستون یادبود باغ گورستان در حومه پرلند که در آن او خواهد شد به استراحت در کنار مادرش Larcenia فلوید.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن قصد دارد برای سفر به هوستون در روز دوشنبه برای دیدار با فلوید خانواده امید بستن برای یک جلسه خصوصی به جای به طور بالقوه اخلال در جمعه مراسم تشییع جنازه خدمات با اقدامات امنیتی اضافی.

“معاون رئیس جمهور بایدن سفر خواهد کرد به هوستون شنبه برای ابراز تسلیت خود را در شخص به فلوید ، او همچنین ضبط یک پیام ویدئویی برای تشییع جنازه خدمات” سخنگوی گفت.

یک مشاور آشنا با برنامه گفت: CBS اخبار بایدن نمی خواهند خود را در سرویس مخفی حفاظت به پیچیده خدمات مراسم تشییع جنازه اما می خواستم به او تسلیت در فرد است.

— CBS/AP

 

انگلستان رهبر می گوید تظاهرات “واژگون توسط thuggery” پس از درگیری

انگلیس نخست وزیر بوریس جانسون می گوید ضد نژادپرستی تظاهرات شده اند “واژگون توسط thuggery” پس از معترضان پاره کردن یک مجسمه از یک تاجر برده در شهر بریستول و ناخوانا, نقاشی های دیواری بر روی یک مجسمه وینستون چرچیل در لندن است.

لندن شهری پلیس می گویند ده نفر دستگیر شدند و هشت افسران مجروح پس از تظاهرکنندگان درگیر شدند یکشنبه با پلیس در مرکز لندن.

جانسون می گوید: در حالی که مردم حق دارند به صورت مسالمت آمیز اعتراض آنها حق را به پلیس حمله. او می گوید: “این تظاهرات شده توسط واژگون thuggery — و آنها یک خیانت از علت آنها ادعا به خدمت می کنند.”

تجمع هزاران در سراسر جهان برای زندگی مهم نیست

جرم و جنایت پلیس و وزیر دادگستری کیت Malthouse به نام پنج شنبه برای کسانی که مسئول سرنگونی برنز یادبود به تاجر برده ادوارد Colston در بریستول به تحت پیگرد قانونی قرار.

اما بریستول شهردار ماروین ریس بی بی سی گفت که در حالی که او نمی پوشی صدمه جنایی او احساس “حس از دست دادن” برای مجسمه.

 

طرفداران بازی K-pop گروه BTS’ $1 میلیون Black Lives Matter اهدای

طرفداران K-pop megastars BTS مطرح شده و اهدا مبلغ 1 میلیون دلار به سیاه و سفید زندگی مهم جنبش است. اهدای همسان septet را اهدا همان مقدار در 24 ساعت, سازمان روز دوشنبه گفت:.

گروه مدیران Big Hit Entertainment گفت: در تعطیلات آخر هفته که آنها و BTS — در حال حاضر یکی از بزرگترین اعمال در جهان — تا به حال به طور مشترک اهدا $1 میلیون به جریان ضد نژاد پرستی جنبش در ایالات متحده و فراتر از آن باعث مرگ در بازداشت پلیس از گزارشی انسان به عنوان یک افسر زانو در گردن او.

“ما ایستادگی در برابر تبعیض نژادی. ما در محکوم کردن خشونت” BTS گفت: در یک صدای جیر جیر در هفته گذشته که پس از بازتوییت شده است حدود 1 میلیون بار.

ضربه بزرگ به زودی اعلام برانگیخته #MatchAMillion هشتگ پرطرفدار در سراسر جهان در توییتر با مجموعه ای از BTS طرفداران — یکی در ارتش — راه اندازی یک کمک مالی آنلاین پروژه برای شود. صبح دوشنبه یکی در ارتش اعلام کرد که آنها تا به حال مطرح شده تنها بیش از $1 میلیون از نزدیک 35,000 اهدا کنندگان.

 

انفجار خودرو به سمت معترضان سپس شاخه های یک پلیس می گویند

مقامات می گویند یک مرد سوار یک ماشین در جورج فلوید معترضان در سیاتل یکشنبه شب, ضربه, مانع شدن و سپس خارج شد خودرو brandishing یک تپانچه. حداقل یک نفر مجروح شد.

قربانی 27 ساله مذکر که به ضرب گلوله کشته شد و به یک بیمارستان در وضعیت با ثبات به Seattle Fire Department گفت.

ادعا مسلح بود و بعد گواهی CBS سیاتل وابسته KIRO-گزارش های تلویزیونی.

این دومین شب از ضرب وشتم در نزدیکی ایستگاه پلیس. شنبه شب پلیس با استفاده از فلش بنگ دستگاه ها و اسپری فلفل برای متفرق کردن معترضان در کاپیتول هیل. سیاتل اعضای شورای شهر به شدت انتقاد شهردار جنی Durkan و رئیس پلیس کارمن بهترین ها را برای این اقدام پلیس.

— CBS/AP

 

مرد متهم در قتل بازنشسته لوئیس پلیس کاپیتان دیوید Dorn

24-year-old St. Louis شده به اتهام قتل درجه اول در حمله یک پلیس بازنشسته کاپیتان که فوت کرد در یک شب از تظاهرات خشونت آمیز در حالی که در تلاش برای محافظت از خود را در فروشگاه های شهر دادستان یکشنبه اعلام کرد.

استفان توپ برگزار می شد بدون باند در درجه اول اتهام قتل به مرگ دیوید Dorn, 77 بود که به کشته شدن پنج شنبه در پیاده رو خارج لی پیاده و طلا و جواهر. Dorn در آخرین لحظات توانستند تصویری و ظاهرا ارسال شده در Facebook Live, هر چند این ویدئو شده است.

Dorn مرگ آمد در خشونت آمیز شب در سنت لوئیس که در آن چهار افسران شات افسران حلیم با سنگ و آتش بازی و 55 کسب و کار بودند burglarized و یا آسیب دیده از جمله یک فروشگاه که سوخته.

 

معترضان در انگلستان سرنگونی مجسمه تاجر برده ادوارد Colston به بندر

یک مجسمه از تاجر برده ادوارد Colston تخریب شد و پرتاب به بندر بریستول در روز یکشنبه توسط معترضان تظاهرات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در انگلستان است. با توجه به بزرگ سیاه و سفید دیک, یک فرد دیده می شد با زانو خود را بر روی مجسمه را گردن اشاره به کشنده دستگیری جورج فلوید که مرگ در مینیاپولیس الهام گرفته از اعتراضات در سراسر جهان است.

برنز مجسمه بنا بود در سال 1895 بیش از 150 سال پس از Colston مرگ و 88 سال پس از بریتانیا لغو تجارت برده در سال 1807. Colston نقش کلیدی در رویال آفریقایی شرکت یک قرن 17 تاجر برده مسئول حمل و نقل در سراسر 80,000 قراردادی مردم به آمریکا.

در سراسر جهان تظاهرات افتخار جورج فلوید و زندگی ماده در سرپیچی از coronavirus نگرانی

جزئیات بیشتر در اینجا.

 

مینیاپولیس اعضای شورای شهر اعلام قصد رای بر انحلال اداره پلیس

نه از 13 مینیاپولیس اعضای شورای شهر یکشنبه اعلام کرد قصد خود را به انحلال پلیس, CBS Minnesota گزارش.

جایگزین ارائه تا به حال با در نظر گرفتن واحد پول و قرار دادن آن به سوی طرح های جامعه است که تقویت ایمنی, CBS Minnesota اشاره می کند. بتن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه به انجام این کار از بین بردن MPD کمتر تعریف شده اگر چه عضو شورای فیلیپ کانینگهام گفت: آینده بودجه یک محل عالی برای شروع است.

“ما قصد داریم برای فردا همه ناگهانی هیچ کس برای شما به برای کمک تماس بگیرید. وجود دارد خواهد بود متفکر و عمدی در کار است که انجام تحقیقات نامزدی, یادگیری اتفاق می افتد که در یک انتقال است که اتفاق می افتد در طول زمان” کانینگهام گفت.

مینیاپولیس شهردار یعقوب فری با صدور بیانیه ای روز شنبه پرداختن نیاز به اصلاحات اما گفت که او را پشتیبانی نمی کند انحلال اداره پلیس.

minneapolis-police-department-03.png
معترضان دیده می شود در طول تعطیلات آخر هفته در مینیاپولیس. CBS Minnesota

جزئیات بیشتر در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de